Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Altın Final Yarışmacıları Belli Oldu! (Altın Final Dörtlüsü)

Gelinim Mutfakta Altın Final Yarışmacıları kimler olacağı oldukça merak ediliyordu. 6 Haziran ile 1 Temmuz Cuma tarihleri arasında 4hafta boyunca yarışacak dört isim %100 belli oldu.

Geçtiğimiz sezon finalinde Seda Sayan sunmuş, sezon finali şampiyonunda Aysun Kuşatan olmuştu. Bu sezon sunucu Nursel Ergin olurken, yarışmacılar ise birbirinden ideali isimler bir araya geldi.

=> Gelinim Mutfakta 1 Temmuz Cuma Altın Final Bilezikleri Kim Aldı sonucunu görebilmek için tıklayınız.

6 Haziran 2022 tarihinden Pazartesi günü başlayacak yarışma programı, 1 Haziran Cuma günü son bulacak. Altın final ile diğer günler arasında ki farkı bilmeyenler için kısaca açıklamak gerekirse, altın finalde;

  • Eleme olmayacak
  • Hafta finalinde bilezik verilmeyecek
  • 4 hafta en çok çeyrek alan 25 bilezik kazanacak

=> Gelinim Mutfakta 6 Haziran Pazartesi Puanları sonucu için lütfen tıklayınız.

Bildiğini üzere yarışmada her hafta Cuma finalinde beş bilezik sahibi bulurken, altın final haftasında bilezik sadece dört haftanın sonunda, 1 Haziran Cuma günü verilecek. Bundan dolayı yarışmacılar altın final haftasında 25 bileziği koluna takmak için ellerinden gele3ni yapacaklar.

Gelinim Mutfakta Altın Final Yarışmacıları Kimler Oldu

Bildiğiniz üzere Nursel Ergün yarışmada altın finale gidecek isimleri halk oylaması ile instagram üzerinde belirlemek istedi. Mevcut yarışmacılar arasından iki ismi direk olarka altın finale göndereceğin, geriye kalan iki simi de halkın belirleyeceğini dile getirdi.

Gelinim Mutfakta Altın Final Yarışmacıları - 2022
Gelinim Mutfakta Altın Final Yarışmacıları Resmi – 2022

İnstagram da yapılan halk oylamasında Yeşim en fazla oyu alan isim olurken, Miyase ikinci isim olmayı başardı. Ancak Miyase geçtiğimiz günler de yarışmaya katılmayı düşünmediğini beyan etmesi üzerine, Miyase2nin yerine gelecek ismini kim olacağı merak konusu oldu.

Geçtiğimiz sezonun şampiyonu olan Aysun da halk oylamasında yüksek alan isimlerden olsa da gelen bilgiler, halk oylamasında düşük puan alan ismin seçildiği yönünde

Gelinim Mutfakta Altın Final Yarışmacıları; Damla Saçıkara, Aslıhan Kaya, Hasret Vural ve son olarak Yeşim Öksüz Gelinim Mutfakta sezon finalinde yarışacak isimler arasında girmeyi başardılar.

=> Gelinim Mutfakta Damla Saçıkara Kimdir Öğrenmek için tıklayınız.

=> Gelinim Mutfakta Hasret Vural Kimdir Öğrenmek için tıklayınız.

=> Gelinim Mutfakta Yeşim Öksüz Kimdir Öğrenmek için tıklayınız.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu