Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Arzu Özkarakaş Kimdir? Büşra Nur Özkarakaş’ın Kaynanası

Gelinim Mutfakta Arzu Özkarakaş 11 Ekim Pazartesi günü 776. bölümün de gelini Büşra Nur Özkarakaş ile birlikte programa katılan kaynana Arzu Özkarakaş kimdir? Büşra Nur’un kaynanası Arzu aslen nereli? Arzu Özkarakaş Kaç yaşında? Kaç çocuğu var? Kaynana Aruz nereden emekli oldu? İşte tüm bu soruların cevaplarını haberimizin devamında detaylı olarak bulabilirsiniz.

=> Gelinim Mutfakta Nuray Gülal hakkında bilgi almak için tıklayınız. 

11 Ekim 2021 tarihinde gelini Büşra Nur ile birlikte yarışmaya dahil olan kaynana Arzu Özkaraçam kısa sürede dikkatleri üzerine çekti. Tane tane konuşması ve konuştuğunda karşısındakileri dinletmesi ile bir anda otoriter bir kaynana stüdyoya dahil olduğu yorumları yapıldı.

=> Gelinim Mutfakta 11 Ekim Pazartesi Puanları sonucunu öğrenmek için tıklayınız. 

Geçtiğimiz hafta 4 Ekim ile 8 ekim haftasında Sümeyye ile kaynana İnci programa dahil olsa da Sümeyye 8 ekim Cuma günü en düşük puanları alması nedeni ile yarışmadan elenen isim oldu. Kaynanası İnci de 8 Ekim 2021 tarihinde gelini Sümeyye ile birlikte ayrılırken, bu hafta kaynana İnci’nin yerine Arzu kaynana dahil oldu.

Büşra Nur Özkarakaş kimdir - Aruz Özkarakaş kimdir

Kaynana Arzu Özkaraçam gelinin el lezzetine güvendiğini, şu sözlerle dile getirdi.

“6 ayda Gaziantep yemeklerine doyduk”

Diyerek gelini yöresel yemeklere çok hakim ve bir o kadar lezzetli yaptığını iddia ederken, rakiplerine karşı ültimatom vermekten de karşı durmadı.

“15 bilezik aldım diye burada kendisiniz sürekli kalacağız zannetmeyin!” Gelinim Mutfakta Arzu Özkarakaş (Kaynana)

Sözleri ile kaynana Arzu yarışmada her ne kadar 15 bilezik almış olsalar da kesinlikle yarışmada temelli kalacağı anlamına geldiğini, kendileri bunu kanıtlayacağını iddia etti.

Bu hafta yarışmaya yeni gelen kaynana Gelinim Mutfakta Arzu Özkarakaş hakkında elde edilen tüm bilgiler;

Gelinim Mutfakta Arzu Özkarakaş

Gelinim Mutfakta Arzu Özkarakaş kimdir
Gelinim Mutfakta Arzu Özkarakaş
  • 1969 yılında doğdu
  • 52 yaşında
  • Bir çocuk annesi
  • Bir oğlu var
  • İstanbul da yaşıyor
  • 30 yıllık evli
  • Aslen Ispartalı
  • Emekli Bankacı
  • Sakin bir yapısı var

Gelinim Mutfakta yarışmasının 11 Ekim 2021 tarihi ile 15 Ekim 2021 tarihleri arasına gelini Büşra Nur ile birlikte yarışacak olan kaynanan Arzu Özkaraçam aslen Israrlıdır. Bankacılıktan emekli olmuştur. Bir çocuk annesi olan bankacı Arzu kaynana İstanbul da yaşıyor.

Arzu Özkarakaş Kimdir

Arzu Özkarakaş; 1969 yılında Isparta ilinde dünyaya gelmiştir. Bankacılıktan emekli olan kaynana Arzu bir çocuk annesidir. 30 yıllık evli olan Arzu’nun bir oğlu, bir gelini var. Henüz torun sahibi olmayan Arzu disiplinli ve otoriter kişiliği ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Gelini Büşra Nur’un  isteği üzere programa katıldığını ifade eden kaynana Arzu, şu an 52 yaşında ve 30 yıllık evlidir.

Gelinim Mutfakta Arzu Özkarakaş İnstagram Adresi

11 Ekim 2021 tarihinden gelinim Mutfakta yarışmasına gelini Büşra Nur ile birlikte dahil olan kaynana Arzu Özkarakaş’ın instagram adresi yoktur.

Kaynana Arzu Özkarakaş Gelinim Mutfakta Yarışmasına Geldiği Bölüm

11 Ekim Pazartesi günü Gelinim Mutfakta Arzu Özkarakaş ile gelini Büşra Nur Özkarakaş’ın programa geldiği video hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu