Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Asiye Keskinkılıç Kimdir? Büşra’nın Kaynanası

Gelinim Mutfakta Asiye Keskinkılıç Kimdir? Asiye Keskinkılıç kaç yaşında? Aslen nereli? Soruların cevapları oldukça merak edildi. Büşra Yılmaz‘ın kaynanası olan Asiye Keskinkılıç hakkında merak edilen tüm bilgiler bu yazımızda sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta Beyhan Öksüz için tıklayınız.

13 Eylül 2021 tarihinde yarışmaya dahil olan Adıyamanlı Hazal Delibaş oğlunun sağlık sebeplerinden dolayı yarışmadan çekilmesi ile bu hafta yerine Büşra dahil olurken, hanım ağa olarka kendisini tanıtan kaynana Bedriye yerine bu hafta Cuma günü acil olarka yarışmaya dahil olan kaynananın adı Asiye Keskinkılıç oldu.

=> 24 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Asiye Keskinkılıç Kimdir

Gelinim Mutfakta Asiye Keskinkılıç

  • Adana ilinde yaşıyor
  • Aslen Adanalı
  • Bir kızı bekar
  • Gelinin çok seviyor
  • Ev hanımı
  • 54 yaşında
  • 35 yıllık evli
  • 1967 Adana Doğumlu
  • 1986 yılında evlendi
  • İddialı biri

24 Eylül 2021 tarihinde Hazal ile Bedriye kaynana sağlık sebepleri ile yarışmadan çekilmesi ile yerine Büşra ve kaynanası Asiye Keskinkılıç katıldı. Kaynana Asiye yarışmaya geldiğinden iddiasını şu sözlerle ifade etti.

“İddialı olmaya geldim. Demi kızım!” Gelinim Mutfakta Asiye Keskinkılıç

Sözleri ile kaynana Siye gelinine güvendiğini ve bilezikleri almaya geldiğini, gelinin el lezzetine bulacağına inandığını ifade etmek istedi. Cuma günü yarışmaya katıldığı için elense bile Pazartesi günü yarışmada kalacaktır. Zira daha önce buna benzer bir durum yaşandığı için Büşra ve kaynana Asiye bu hafta elenmeyecek gelinler ve kaynana arasına girdi.

Asiye Keskinkılıç Kimdir

24 Eylül 2021 tarihinde yarışmadan çekilen Bedriye Delibaş’ın yerine Asiye Keskinkılıç dahil oldu. İşte Büşra2nın kaynanası Asiye Keskinkılıç kimdir sorusunun cevabı. Asiye kaynana 1967 yılında Adana ilinde dünyaya gelmiştir.

Asiye Keskinkılıç Kimdir - Gelinim Mutfakta Yarışmacısı

Torun sahibi olan Asiye ev hanımıdır. 35 yıllık evli olan kaynana Asiye’nin hem erke hem de kız çocuğu var. Bir kızı bekar olan kaynana Asiye gelinin çok seviyor.

Asiye Keskinkılıç Gelinim Mutfakta Yarışmasına Geldiği Bölüm Videosu

Kaynana Bedriye Hazal’ın oğlunun kolu kırılması ile yarışmadan mecburen çekilmek zorunda kaldı. İşte Bedriye kaynana yerine yarışmaya dahil olan Gelinim Mutfakta Asiye Keskinkılıç‘ın geldiği bölüme ait video..

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu