Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Aydan İle Kaynanası Hülya Kimdir?

Gelinim Mutfakta Aydan ve kaynanası Hülya hanım gelinim mutfakta yarışmasına 401. bölümde (25 Kasım 2019 Pazartesi) katıldılar. Biz de yeni gelen yarışmacıları bu yazımızda tanıtacağız.

=> [pembebuton]Gelinim Mutfakta Yağmur Öz[/pembebuton] kim olduğunu görmek için lütfen tıklayınız.25 Kasım Pazartesi Gelinim Mutfakta Yeni Gelen Aydan Topçu=> [mavibuton]29 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu[/mavibuton] sonucunu görmek için tıklayınız.

Son zamanlarda katılan yarışmacılar maalesef yarışma tutunmayı ve yüksek puan almayı başaramadılar. Bugün gelinim Mutfakta yarışmasına katılan yarışmacılar acaba uzun süre kalabilecek mi? Diye hem ben, hem de izleyiciler eminim ki çok merak ediyor.

=> [mavibuton]28 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi[/mavibuton] kim olduğunu öğrenmek için lütfen tıklayınız.Gelinim Mutfakta Aydan Topçu ve Aydan - 401. Bölüm=> Bu arada [mavibuton]27 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi[/mavibuton] kim olduğunu öğrenmek için tıklayınız.

Bu hafta yeni gelen yarışmacı kimin yeri,ne geldiğini hatırlamayanlar için kısa bir bilgilendirme yapmak istiyorum. Geçtiğimiz hafta yarışmaya katılan Gamze beklentiler altında kaldı ve yarışmaya veda eden isim oldu.

=>Bu arada [mavibuton]26 Kasım Salı Gelinim Mutfakta Puanları[/mavibuton] sonucunda kim birinci olduğunu görmek için lütfen tıklayınız.

Bu hafta Gamze’nin yerine Aydan yarışma katılan gelin oldu. Dikkat: 25 Kasım 2019 Gelinim Mutfakta Hülya (kaynana) hakkındaki bilgiler yazının en son kısmında verdik.

Gelinim Mutfakta Aydan Kim? (25 Kasım 2019)

25 Kasım Pazartesi Gelinim Mutfakta yarışmasının 401. bölümün de programa katılan Aydan ile kayın validesi Hülya hanım bu yazımızın en son kısmında sizlere detaylı olarak tanıtmaya çalışacağız. Zaten bir çok bilgiyi de kendisi röportaj sırasında aktaracak.Gelinim Mutfakta Aydan Ve Kaynanası Hülya - 25 Kasım Pazartesi

Yarışmacıları sizlere tanıtmaya geçmeden önce bugün en çok merak edilen Bu hafta yarışmaya katılan kaynana Hülya, kendi gelini ilk günden bulmayı başarabilecek mi? Sorusu bir hayli, merak ediliyor. Bu sorunun cevabını [mavibuton]25 Kasım Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları[/mavibuton] konusunu yazdığımız yazımızın içinde cevabını verdik.

Kaynana Hülya etliye sütlüye karışmayan bir tip asla olmadığını ve gelir gelmez de Şaheste’ye laf atıp aynen şu sözleri Şaheste’ye söyledi.

“Kaç gündür burada boş boş oturuyorsunuz. Bu kadar altın meraklısı olmayın lütfen.”

25 Kasım 2019 Gelinim Mutfakta bugün Yeni Gelen Yarışmacı Aydan TopçuSözleri ile Şaheste’nin artık gitmesi gerektiğin ve doğacak bebekleri için artık hazırlık yapması gerektiğini söylese de Şaheste hanım sonuna kadar savaşacaklarını söylemesi ikili arsasında ufak gerginliğe sebep oldu. Dikkat: 25 Kasım Pazartesi Gelinim Mutfakta Aydan hakkındaki bilgiler hemen alt kısımda ekledik.

Gelinim Mutfakta Aydan’ın Bilgileri 25 Kasım Pazartesi

Gelinim Mutfakta Aydan (Hülya'nın Gelini) - 25 Kasım Pazartesi 2019

 • Yarışmaya Ankara’dan katılmış
 • Ankara da ikamet ediyor
 • Yemek yapmayı çok seviyor
 • Eşi inşaat Mühendisi
 • Eşi babası ile birlikte çalışıyor Aslen Ankara Çubuk’lu
 • Ankara’da Üniversite okudu
 • 26 Yaşında
 • 3 Aylık evli
 • Çocuk Geliştirme bölümünü dışarıdan bitirdi
 • Yarışmaya katılmayı kendisi istemiş

Gelinim Mutfakta Kaynana Hülya’nın Bilgileri (Aydan’ın Kaynanası)

Gelinim Mutfakta Hülya (Aydan'ın Kaynanası) - 25 Kasım 2019

 • Ankara’dan yarışmaya katılıyor
 • Yarışmaya katılmayı gelini istemiş
 • İki evladı var
 • Bunlardan biri kız diğeri erkek
 • Gelini ile altlı üstlü oturuyorlar
 • Yarışmada en çok bilezikleri kendi gelini alacağını düşünüyor

Yeni gelen yarışmacı Aydan ve kaynanası Hülya hanım hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce güçlü bir yarışmacı mı? yorumlarınızı bu yazının en alt kısmında yapabilirsiniz. 

Gelinim Mutfakta Aydan’ın Geldiği Bölüm

25 Kasım 2019 Pazartesi günü Gamze’nin yerine gelen yeni yarışmacının geldiği bölüm yani 401. bölüm fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu