Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Ayfer Kısacık Kimdir (Yeliz Gökakın’ın Kaynanası) [03/01/2022]

Gelinim Mutfakta Ayfer Kısacık kimdir? Ayfer Kısacı; 3 Ocak 2022 Pazartesi günü 836. bölüm de gelini Yeliz Gökakın ile birlikte dahil olan yarışmacı kaynanadır. Peki kaynana Ayfer Kısacık kimdir? Yeliz Gökakın’ın kaynanası Ayfer Kısacık aslen nereli? Kaynana Ayfer kaç yaşında? Nerede yaşıyor? İşte tüm bu Soruların cevaplarını haberimizin devamında sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta Hatice Deniz Kimdir hakkında bilgi almak için tıklayınız. (Kaynana Ayfer’in yerine gelen yeni kaynana)

Güncelleme (03/01/2022) Yeliz’in kaynanası Ayfer Kısacık, 3 Ocak 2022 tarihinde gelinin tabağını bulup, 5 puan vermeyi başardı.

=> 3 Ocak Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucu öğrenmek için tıklayınız.

Geçtiğimiz hafta 27 Aralık ile 31 Aralık haftasında yarışmaya Deniz ile kaynanası Ayşe dahil olsa da Deniz yarışmada iyi puanlar alamadığı için 31 Aralık 2021 tarihinde yarışmadan elenen gelin olurken, kaynanası Ayşe de Deniz ile birlikte yarışmadan elenen kaynana oldu. Bu hafta Deniz’in yerine Yeliz dahil olurken, kaynana olarak Ayşe’nin yerine Yeliz’in kaynanası Ayfer dahil oldu.

Yeliz Akın ve Kaynanası Ayfer Kısacık
Yeliz Akın & Ayfer Kısacık

Otel de personel şefi olan ve gelinin yemeklerini sık sık yiyen kaynana Ayfer, gelinine direktif verip, tabaklarını bulacağını düşünüyor.

“Ben Ayvalık da yaşıyorum. 6 ay İstanbul da kalıyorum. Bu sürede gelinim nasıl yemekler yaptığını biliyorum!” Gelinim Mutfakta Ayfer

Sözleri ile kaynana Ayfer, gelini Yeliz2in tabaklarını bulabileceğini iddia etse de ilk gün gelinine vereceği puan, şimdiden merak konusu oldu.

Otel de çalışan ve yemeklere uzak olmayan biri olarak damak tadına güvenen Gelinim Mutfakta Ayfer hakkında elde edilen tüm bilgileri alt kısımda maddeler halinde açıklanmıştır.

Gelinim Mutfakta Ayfer Kısacık Kimdir

Gelinim Mutfakta Ayfer Kısacık Kim
Gelinim Mutfakta Ayfer Kısacık
  • 1969 yılında Dünyaya geldi
  • 52 yaşında
  • Aslen Kahramanmaraşlı
  • 30 yıllık evli
  • Ayvalık’ta yaşıyor
  • Ayvalık’ta Personel Şefi olarak görev yapıyor
  • 3 çocuk annesi
  • 6 ay Ayvalık’ta 6 ay İstanbul da yaşıyor
  • 4 torunu var
  • Otoriter bir yapısı var

Gelinim Mutfakta yarışması da  3 Ocak 2022 tarihinde gelini Yeliz Gökakın ile birlikte yarışmaya dahil olan kaynana Ayfer 52 yaşındadır. 1966 yılında dünyaya gelen Ayfer kaynana, aslen Kahramanmaraşlıdır.

“Gelinime güveniyorum. Yılın 6 ayı gelinimin yanında yaşıyorum!” Gelinim Mutfakta Ayfer Kısacık

Sözleri ile kaynana Ayfer, gelinin tabağını bulacağını dile getirmiştir. Nitekim ilk puanlama da kaynana Ayfer gelinin tabağını bularak, iddiasını desteklemiştir.

Ayfer Kısacık Kimdir

Ayfer Kısacık Kimdir
Ayfer Kısacık

Ayfer Kısacık; 3 Ocak 2022 tarihinde Gelinim Mutfakta yarışmasına katılan kaynanadır. Gelini Yeliz ile birlikle yarışmaya dahil olan kaynana Ayfer Kısacık aslen Kahramanmaraşlıdır. Yılın 6 ayı Ayvalık da diğer 6 ayını da Yeliz’in yanında İstanbul da yaşamaktadır. Üç çocuk annesi olan kaynana Ayfer Kısacık, 30 yıllık evli ve 52 yaşındadır. Ayvalık da bir otel de personel şefi olarka görev yapmaktadır.

Gelinim Mutfakta Kaynana Ayfer Kısacık’ın İnstagram Adresi

3 Ocak Pazartesi günü, Kanald ekranlarında dahil olan, kaynana Ayfer Kısacık’ın instagram adresi çok merak edildi. Kaynana Ayfer’in instagram adresi: ayfer_kisacik adresinden ulaşabilirsiniz.

Ayfer Kısacık Gelinim Mutfakta Yarışmasına Geldiği Bölüm

Kaynana Ayfer Kısacık, 3 Ocak 2022 tarihinde gelinim Mutfakta programının 836 bölümünde gelini Deniz ile birlikte dahil oldu. İşte o anların videosu hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu