Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Ayla Eğer Kimdir? [Elif’in Kaynanası Yeni Gelen Kaynana Ayla]

Gelinim Mutfakta Ayla Eğer Kimdir? Geçtiğimiz hafta 4-8 Nisan haftasında yarışan Öykü ve kaynanası Gülümser’in yerine bu hafta kaynana olarak Ayla Eğer yarışmaya dahil oldu. Peki kaynana Ayla Eğer kaç yaşında? Aslen nereli? Şu an hangi, ilde ikamet ediyor? İşte bu yazımızda gelini Elif Durukan birlikte yarışmaya dahil olan kaynana Ayla Eğer hakkında elde edilen bilgiler, bu haberimizde sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta Melek Kula Kimdir öğrenmek için tıklayınız.

Güncelleme (13/04/2022) 13 Nisan Çarşamba günü kaynana Ayla sağlık sorunlarından dolayı yarışmadan çekildiler.

Geçtiğimiz hafta yarışmaya dahil olan Öykü ve kaynanası Gülümser, programda inişli çıkışlı bir performans sergilediler. Hafta finalinde yani 8 Nisan Pazartesi günü Öykü, Damla’dan sadece bir puan eksik aldığı için yarışmaya deva eden isim olurken, sosyal medyada Damla’yı kurtarma operasyonu olarak algılandı. Zira Damla yarışmaya da bu sezon iki defa elenip, üç defa gelen tek isim olarak dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

=> Gelinim Mutfakta 11 Nisan Pazartesi Puanları hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Güncelleme (12/04/2022) 11 Nisan 2022 tarihinde yarışmaya dahil olan kaynana Ayla Eğer, gelini Elif’e 4 puan verirken, Yeşim’e 1 puan verdi.

Gelinim Mutfakta Elif ve Kaynanası Ayla
Gelinim Mutfakta Elif ve Kaynanası Ayla Resmi

Öykü’nün yerine gelen yarışmacı, sonu Öykü gibi olmaması için ilk günden elinden geleni yapmak isterken, kaynana Ayla Eğer da gelinin Elif Durukan’ın tabağını bulmanın hesaplarını yapıyor. Zira ilk gelen kaynana gelinin bulmaması, onunu eleme potasına düşmesine neden oluyor.

Bu yazımızda 11 Nisan 2022 tarihinde Gelinim Mutfakta yarışmasına yeni gelen kaynana Ayla Eğer’in kim olduğu bu haberimiz de sizleri bekliyor.

Gelinim Mutfakta Ayla Eğer Kimdir

Gelinim Mutfakta Ayla Eğer Kim
Gelinim Mutfakta Ayla Eğer
  • 1972 yılında dünyaya geldi
  • 50 yaşında
  • Aslen Niğdeli
  • 3 çocuk annesi
  • 3 oğlu var
  • Mantı yaparak geçimini sağlıyor
  • İstanbulda yaşıyor
  • 10 yıl aşçılık yaptı

11 Nisan 2022 Pazartesi günü yarışmaya dahil olan kaynana ve gelini, ilk geldiği andan itibaren iddialı sözlerle dikkatleri her ne kadar üzerine çekse de alacakları puanlarla bu iddialılarının arkasını doldurup doldurmayacağı belli olacak.

Gelinin yemeğini bulmak isteyen ve gelini ile birlikte yarışmada kalıcı olmak isteyen kaynana Ayla Eğer, saki tavırları ile dikkatleri üzerine çekti. Zira rakip kaynanaların hepsi çok konuşup, hakkını savunurken, Ayla Eğer’in kendi hakkını savunup savunamayacağı da merak konusu oldu.

“Gelinimin tabağını bulmaya geldim. Bilezik ve altın kazanmak istiyoruz. Gelinime güveniyorum!” Gelinim Mutfakta Ayla Eğer

Sözleri ile kaynana Ayla Eğer, gelinine güvendiğin, yarışmada kalıcı olup, altın ve bilezik istediğini ifade etti.

Ayla Eğer Kimdir

Ayla Eğer Kim
Ayla Eğer

Ayla Eğer; 1972 yılında dünyaya gelmiştir. Aslen Niğdeli olan Ayla Eğer bekardır. İstanbul ilinde ikamet eden Ayla 3 çocuk annesidir. 10 aşçılık yapmıştır. Şimdilerde mantı yaparak geçimini sağlıyor.

Gelinim Mutfakta Yeni Gelen Kaynana Ayla Eğer’in İnstagram adresi

Hafta içi 13:00 da yeni bölümleri ile Kanald ekranlarında yayınlana, her hafta finalinde en yüksek puanı alan yarışmacının beş bilezik aldığı, en düşük puanı alan yarışmacının ise yarışmadan elendiği format da geçtiğimiz hafta bir puan farkla Öykü ve kaynanası Gülümser yarışmadan elendi.

Bu hafta Öykü’nün yerine Elif Durukan yarışmaya dahil olurken, kaynana Gülümser’in yerine ise Ayla Eğer yarışmaya dahil oldu. İşte bu hafta yarışmaya dahil olan kaynana Ayla Eğer’in instagram adresine rastlanılmamıştır.

Gelinim Mutfakta Kaynana Ayla Eğer ile Gelini Elif Durukan’ın Yarışmaya Geldiği Bölüm

11 Nisan 2022 yarışmaya dahil olan yeni yarışmacı Elif Durukan ile kaynanası Ayla Eğer’in Gelinim Mutfakta yarışmasına geldiği ana ait video, hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu