Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Aynur Tosbıyık Kimdir? [Zehra Tosbıyık’ın Kaynanası]

Gelinim Mutfakta Aynur Tosbıyık 15 Kasım Pazartesi günü 801. bölüm de gelini Zehra Tosbıyık (Futbolcu) ile birlikte dahil olan kaynana Aynur Tosbıyık kimdir? Aynur Tosbıyık aslen nereli? Kaynana Aynur Tosbıyık nerede yaşıyor? İşte tüm bu Soruların cevaplarını haberimizin devamında sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta Sevilay Başar hakkında bilgi sahibi olmak için lütfen tıklayınız.

Aynur Tosbıyık, gelini Zehra’nın hem gelinim Mutfakta çalışanı olan makyöze hem de yarışmacı Yeşim’e karşı fiziksel saldırıda bulunması üzerine, yarışmadan diskalifiye edilmiştir. Aynur hanımda gelini ile diskalifiye edilmiştir.

=> 17 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Kim Diskalifiye Oldu Cevabı için tıklayınız.

Güncelleme (16/11/2021) Zehra’nın kaynanası Aynur, 16 Kasım salı günü gelini Zehra2nın tabağına 4 puan verse de Zehra günün sonuncusu olmaktan kurtulamadı.

Güncelleme (15/11/2021) Aynur Tosbıyık 15 Kasım Pazartesi günü 5 puanı Yaren2e verirken, 1 puanı gelini Zehra’ya verdi. 

=> 15 Kasım Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Geçtiğimiz hafta yani 8 Kasım ile 12 Kasım haftasında yarışmaya dahil olan Eda ile kaynanası Hatice, yarışmada bir hafta boyunca istediği puanları alamadı. Bundan dolayı 12 Kasım Cuma günü hafta finalinde yarışmada Eda ile kaynanası Hatice Kök elendi.

Bu hafta yani 15 Kasım 2021 tarihinde Eda’nın yerine Zehra yarışmaya dahil olurken, kaynana Hatice’nin yerine bu hafta Aynur Tosbıyık Gelinim Mutfakta yarışmasına dahil oldu. Programa geldiği ilk dakikadan itibaren otoriter tavırları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Aynur Tosbıyık ve Gelini Zehra Tosbıyık
Aynur Tosbıyık ve Gelini Zehra Tosbıyık Resmi

Zehra Tosbıyık kendisini tanıttığı sırada kaynanası ile yanı evde yaşadığını ve 32 yıllık evli olduğunu açıklaması üzerine, diğer gelinler “Kaynana ile aynı evde yaşamak zor olmuyor mu?” diye soruması üzerine Zehra da kaynanası ile aynı evde yaşamayı istemediğini ifade etti. Kaynana Aynur hemen araya girip şöyle dedi.

“Sen ben çağırmadın mı? Gel anne birlikte yaşayalım demedin mi? Orası oğlumun evi. Hiçbir yere gitmiyorum!” Gelinim Mutfakta Aynur Tosbıyık (Kaynana)

Sözleri ile kaynana Aynur ile gelini Zehra arasında ki tartışma daha ilk bölümde başlaması dikkat çekti.

Gelinim Mutfakta Aynur Tosbıyık

Gelinim Mutfakta Aynur Tosbıyık
Gelinim Mutfakta Aynur Tosbıyık Resmi
  • Ev hanımı
  • Ardahan da yaşıyor
  • Aslen Kastamonulu
  • Gelini 2 senelik evli
  • Gelini ile beraber oturuyor
  • Bir oğlu bir kızı var
  • İki çocuk annesi
  • Oğluna çok düşkün biri
  • Otoriter bir yapısı var
  • 9 Yaşında bir kızı var

Gelinim Mutfakta yarışmasının 15 Kasım 2021 tarihi ile 19 Kasım 2021 tarihleri arasına gelini Zehra Tosbıyık ile birlikte yarışacak olan kaynanasının ismi Aynur Tosbıyık. Otoriter tavırları ile daha ilk dakikanda dikkatleri üzerine çeken kaynana Aynur, gelini istemediği halde oğlunun evinde kalacağını bastıra bastıra söylediği anda, dikkatleri de üzerine çekmeyi başardı.

İki yıllık gelini ile evlendiği günden beri bir arada yaşayan kaynana Aynur, gelinin nasıl yemekler yapacağını i,ki yıl boyunca öğrendiği için yarışmaya katıldığını ifade etti.

Aynur Tosbıyık Kimdir

Aynur Tosbıyık; 15 Kasım 2021 tarihinde gelini Zehra ile birlikte program dahil olan Aynur Tosbıyık aslen Çorumludur. İki çocuk annesi olan kaynana Aynur, oğlu ve gelini ile birlikte Ardahan ilinde yaşamaktadır. Oğlunun görevi sebebi ile Ardahan’a gittiğini, orada eşya yerleştirmek için kaldığını ama araya pandemi girmesi ve uçak biletlerinin iptal edilmesi ile 2 yıldır oğlunun yanında yaşamaktadır.

Gelinim Mutfakta Aynur Tosbıyık Kim
Aynur Tosbıyık

Lerzan Mutlu “Gelinin ile anlaşıyor musun?” sorusuna Gelinim Mutfakta Aynur Tosbıyık şu şekilde cevap verdi. “Zaman zaman sıkıntı çıkıyor” diyerek gelini ile genel de iyi anlaştığını ifade etmiştir.

Kaynana Aynur Tosbıyık2ın gelini ile birlikte programa geldiği bölüm videosu;

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu