Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Ayşe Koca Kimdir [Deniz Koca’nın Kaynanası Yeni Gelen Kaynana]

Gelinim Mutfakta Ayşe Koca (Kaynana) kimdir? 27 Aralık Pazartesi günü 831. bölüm de gelini Deniz Koca ile birlikte dahil olan kaynanadır. Kaynana Ayşe Koca kimdir? Deniz Koca’nın kaynanası Ayşe Koca aslen nereli? Kaynana Ayşe kaç yaşında? Nerede yaşıyor? İşte tüm bu Soruların cevaplarını haberimizin devamında sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta Ayfer Kısacık hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Güncelleme (27/12/2021) Kaynana Ayşe Koca ilk gün kendi gelinin tabağını bulmayı başardı. Buna karşın gelinin hamilelik döneminde söylediği sözler gündem oldu.

=> 27 Aralık Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucu öğrenmek için tıklayınız.

Geçtiğimiz hafta 20 Aralık ile 24 Aralık haftasında yarışmaya Pınar ile Nuray dahil oldu. Nuray ve gelini Pınar 24 Aralık Cuma günü rakiplerine kıyasla en düşük puanları alan gelin olmasından dolayı yarışmadan elenen isimler oldu.

Deniz Koca ve Kaynanası Ayşe Koca
Deniz Koca & Ayşe Koca

Bu hafta Pınar Ekmen’in yerine Deniz Koca, kaynana Nuray’ın yerine ise Ayşe Koca yarışmaya yeni elen isimler oldu. Ayşe gelinin el lezzetine güvendiğini ilk etap da dile getirse de kaynanalar odasında şu sözleri sarf etti;

“Gelinimin ilk geldiğinde çok bir şey bilmiyordu!” Gelinim Mutfakta Ayşe

Sözleri ile kaynana Ayşe, gelini Deniz’in iyi yemek yapamadığını ifade ederken, kaynana Sevilay da “Daha 21 yaşında evlenmiş. Sen ona öğretseydin!” deyince kaynana Ayşe Koca da “O yaşa kadar öğrenmeyen birine ben ne öğretebilirim ki!” demesi dikkatlerden kaçmadı.

Gelini ile 4 yıl boyunca yaşayan Ayşe, gelinin el lezzetine çok hakkim olduğunu düşünse de programda geldiği ilk dakika, heyecan yapması, bildiği tabağı bile unutacak sinyallerini şimdiden vermiş oldu.

Gelinim Mutfakta Ayşe hakkında elde edilen tüm bilgileri alt kısımda maddeler halinde açıklanmıştır.

Gelinim Mutfakta Ayşe Koca Kimdir

Gelinim Mutfakta Ayşe Koca Kimdir
Gelinim Mutfakta Ayşe Koca
 • 1969 yılında doğdu
 • Aslen Zonguldaklı
 • 52 yaşında
 • 4 çocuk annesi
 • 6 torunu var
 • 1986 yılında evlendi
 • 2021 yılı itibari ile 35 yıllık evli
 • Ev hanımı
 • Kızını evlendirdi
 • Oğlunu evlendirdi
 • Baskın biri

Gelinim Mutfakta yarışması da  27 Aralık 2021 tarihinde gelini Deniz Koca ile birlikte yarışmaya dahil olan kaynana Ayşe 52 yaşındadır. 1986 yılında evlenen kaynana Ayşe aslen Zonguldaklı ve dört çocuk annesidir.

“Gelinime güveniyorum. 4 yıl beraber yaşadık!” Gelinim Mutfakta Ayşe Koca

Sözleri ile kaynana Ayşe, gelinin tabağını bulacağını iddia etmesi dikkatlerden kaçmadı.

Ayşe Koca Kimdir

Ayşe Koca; 27 Aralık 2021 tarihinde Gelinim Mutfakta yarışmasına katılan kaynanadır. Gelini Deniz ile birlikle yarışmaya dahil olan kaynana Ayşe Koca aslen Zonguldaklıdır. Zonguldak ilinde yaşayan kaynana Ayşe 53 yaşında ve 4 çocuk annesidir. Ev hanımı olan Ayşe’nin 6 torunu var.

Ayşe Koca Kimdir
Ayşe Koca

1986 yılında evlenen kaynana Ayşe, 2021 yılı itibari ile 35 yıllık evlidir. Baskın ve otoriter biridir.

Gelinim Mutfakta Kaynana Ayşe Koca’nın İnstagram Adresi

27 Aralık Pazartesi günü, Kanald ekranlarında dahil olan, kaynana Ayşe Koca’nın instagram adresi çok merak edildi. Lakin kynana Ayşe Koca’nın instagram adresi yoktur.

Ayşe Koca Gelinim Mutfakta Yarışmasına Geldiği Bölüm

Kaynana Ayşe Koca, 27 Aralık 20212 tarihinde gelinim Mutfakta programının 831 bölümünde gelini Deniz ile birlikte dahil oldu. İşte o anların videosu hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu