Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Ayşenur Kim? Ayşenur’un Kaynanası Nermin Nereli? 27 Ağustos Pazartesi

Gelinim Mutfakta 27 Ağustos pazartesi yarışma programına iki gelin ve iki kaynana katıldı. Bu yazımızda Gelinim Mutfakta Ayşenur kim olduğunu aslen nereli, kaç yıllık evli olduğunu, çocuğu olup olmadığını anlatacağız. Ayrıca, Ayşenur’un kaynanası Nermin hanım kim olduğunu ve aslen nereli, kaç yaşında olduğunu anlatmaya çalışacağız.

Gelinim Mutfakta Ayşenur Kim? 27 Ağustos Gelinim Mutfakta Yeni Gelin Kim?

Gelinim Mutfakta 28 Ağustos günün birincisi kim hangi gelin çeyrek altını aldığını ve Ayşenur’un puanlarını yazdığımız yazımızı görmek için [pembebuton]Tıklayınız[/pembebuton]. Bu hafta yani 27 Ağustos gelinim mutfakta Ayşenur yarışmaya dahil oldu. Tabi geçtiğimiz hafta Özlem de yarışmadan çekildiğini söylediği için bu hafta iki yeni gelin ve iki kaynana gelecek. Ayşenur’un yanında kaynanası Nermin hanımda yarışmaya Ayşenur ile birlikte dahil oldu. Gelinim mutfakta Ayşenur ile kaynanası Nermin hanımın hakkın bilgileri kim olduklarını ve merak ettiğinizi biliyoruz. Ancak geçtiğimiz haftanın kısa özetini verdikten sonra Ayşenur ve Nermin hanım ile ilgili olan bilgileri en alt kısımda vereceğiz. Geçtiğimiz haftanın özetini okumak istemeyenler en alt kısımda Gelinim Mutfakta Ayşenur kim? Kaynanası Nermin nereli olduğunu ve daha faza bilgileri en alt kısımdan öğrenebilirsiniz.

Sezon finali sayılmasa da bayram tatiline ayrılan yarışma programı dopdolu ve capcanlı bir şekilde bu gün kanal D ekranlarına gelecek. Geçtiğimiz iki hafta önce yarışmaya Betül ile kaynanası Yıldız hanım yarışmaya dahil olmuştu. Betül diğer gelinlerden yaşça büyük olması ve daha uzun süre evli olmasından dolayı tecrübeli gelin olarak adlandırıldı ve bu hafta altınları alabileceğini ilk başta herkes düşünse de Betül açısından bu olay hiç de öyle gitmedi. Betül ilk günün azizliği mi dersiniz yada kamera karşısında heyecan mı yaptı dersiniz ilk gün günü sonuncu olarak bitirdi.

Özlem ile Ezgi de birinciliği paylaşmak zorunda kalmışlardı. Betül ikinci gün bir çıkış yapsa da günü birincisi Ezgi oldu. Çarşamba günü Ezgi gene birinci olurken Betül ile Özlem de sonunculuğu paylaşmışlardı. Ezgi Perşembe günü gelinim mutfakta tarihinde en yüksek puanı yeniden tazeledi ve Betül’ün kaynanası dışında tüm kaynanalardan 19 puan alarak günün birincisi olurken Betül günün sonuncusu oldu. Cuma günü Ezgi 69 puan ile Bileziklerin sahibi olurken Betül 48 puan ile yarışmadan elendi.

Nurten hanım da ailevi nedenlerden dolayı yarışmadan çekilmek istediklerini söyleyince Fatih bey bu hafta iki yarışmacı ayrıldı. Haftaya iki yeni yarışmacı programa dahil olacak diyerek Özlem giderken Betül’ün kalmasına müsade etmedi. Bu hafta Betül ile kaynanası Yıldız’ın olduğu masaya 27 Ağustos Gelinim Mutfakta Ayşenur ile kaynanası Nermin hanım dahil oldu. Ayşenur’un dahil olduğu masa Hatice’den sonra hiç kimse kalıcı olamadı ve o masaya gelinler arasında uğursuz masa olarak nitelendirildi.Gelinim Mutfakta Ayşenur ile Nermin ResmiEmine ile Ezgi uğursuz masaya gelen Gelinim Mutfakta Ayşenur için bu hafta kesinlikle eleneceği üzerine bahse girdiler. Ayşenur ise günün kritikleri konuşulduğu esnada benim üzerime büyük bir iddia var ama ben bu hafta gitmeyeceğim ve Ezgi’yi göndereceğim. Diyerek yarışmada oldukça iddialı olduğunu açıkça söyledi. Bakalım bu cuma kim gidecek.

27 Ağustos Pazartesi Gelinim Mutfakta Ayşenur Kimdir? Kaynanası Nermin Nereli?

Gelinim Mutfakta 27 Ağustos pazartesi günü iki yeni gelin ve iki yeni kaynana dahil oldu. Şimdi sizlere Gelinim Mutfakta Ayşenur kim olduğunu anlatacağız. Tabi Ayşenur’un kaynanası Nermin hanım hakkında da konuşacağız ama önce yarışma programında önemli bir değişiklik olmuş. Onları aktarmak istiyorum.

Yarışma programına verilen ara sonrasında küçük bir format değişikliğine gidilmiş ve oldukça da güzel olmuş. Çevreme bu yarışma programını tanıtırken ve sizlere tanıtırken bana geri dönüşler oluyordu. Günün birincisi bir ödül alıyor mu? Tabi bende alması gerektiğini ama almadığını çoğu kez söyledim. Çünkü hafta başından cuma günü hariç günün birincisi olan bir gelin Cuma günü altınları almama ihtimali olabiliyor ve bunu daha önce gördük. En azından gelinlerin emeklerinin karşılığını alması açısından sanırım günün birincisi olan geline çeyrek altın verilecek. En azından bir hafta yarışmada kalan ve hemen elenen gelinlerden bazıları günün birincisi olduğu zamanlar olmuştu. Onlar gibi olanlar artık eli boş dönmeyecek.Gelinim Mutfakta Ayşenur kim Resim 1Ayşenur kendi gibi kaynanası da kapalı efendi bir görünümü ile hemen dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Elinin çabuk olması diğer gelin adaylarının dikkatinden kaçmadı ve Ezgi Ayşenur’un üzerine oynaması belki de ileri tecrübeli bir rakibini elemek istediği için böyle bir girişim yapsa da Ezgi’nin yaptıkları ve uğursuz masa demeleri Ayşenur’u adeta ateşlediğini gördüm.

Ayşenur hırslı bir yapısı ile bakalım bu hafta Ezgi’yi eleyebilecek mi bunu zaman gösterecek. Gelinim Mutfakta Ayşenur’un kaynanası Nermin hanımda gelini gibi hanım hanım bir görüntüsü var. Şimdilik sessizliğini koruyor. Belki alışma sürecinde olabilir. Zamanla her ikisini de yakından tanıyacağız.

Ayşenur ile Nermin hanım kendilerini tanıtırken Ayşenur 10 parmağımda 10 marifet var diyerek yarışmaya iddialı geldiğini söyledi.Nermin hanım Kastamonulu olduğunu Ayşenur ise Bingöllü olduğunu 1 yıllık evli olduğunu 3 aylık kızı olduğunu söyledi. Kızının adı Buğlem Sare olduğunu bizlere aktardı. Gelinim Mutfakta Ayşenur Kaç puan aldığını ve Gelinim Mutfakta 27 Ağustos Günün Birincisi kim olduğunu yazdığımız yazımıza ulaşmak için [pembebuton]Tıklayınız[/pembebuton]. Ayrıca bu hafta yarışmaya katılan bir diğer yarışmacı olan Burcu Kim olduğunu merak ediyorsanız [mavibuton]Buraya[/mavibuton] tıklayınız. Ayşenur’u nasıl buldunuz? Yorum kısmından cevaplayabilirsiniz. 

Gelinim Mutfakta Ayşenur ile Nermin’in Yarışmaya Dahil Olduğu Bölüm Fragmanı

https://www.youtube.com/watch?v=h9hgwr3oQ18

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu