Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Aysun Neden Yok? Aysun Korona mı oldu?

Gelinim Mutfakta yarışmasında Bugün Aysun Kuşatan Yarışmaya katılmadı. İşte Sebebi

Gelinim Mutfakta Aysun Neden Yok? Neden habersizce yarışmadan ayrıldılar? Soruları gündeme bomba günü düştü. Geçtiğimiz hafta bileziklere adım adım yaklaşan lakin son anda bilezikleri İlayda’ya kaptıran Aysun bu hafta gelinim Mutfakta yarışmasına katılmadı.

=> Gelinim Mutfakta 16 Kasım Pazartesi Puanları için tıklayınız

Aysun ve Nurten ikilisini görenler hemen bunun sebebini merak ettiler. Gelinim Mutfakta Aysun korona mı oldu? Aysun Haşlanandı mı? Söylemleri kısa sürede sosyal medyada yankı uyandırdı.

Gelinim Mutfakta Aysun korona mı oldu resmi

Bildiğiniz üzere Aysun Kuşatan Ankara da yaşıyor. Ancak çekimler nedeni ile İstanbul da otel de kalıyorlar. Hafta finali çekimler Çarşamba günü yapılıyor. Ertesi gün Pazar gününe kadar da Ankara’ya giden sevilen yarışmacının 16 Kasım Pazartesi Aysun neden yok? Niye programa katılmadığı da netlik kazandı.

Gelinim Mutfakta Aysun Neden Yok İşte Sebebi

Aysun ile Nurten hanım 5 Ekim 2020 tarihinde programa dahil olmuş, bu tarihten beridir çeyrek altınları kazana Aysun, aldığı altınlarla değil her defasında eleme potasına düşmesi ile gündem oldu.

Güçlü Zeynep kalyon Gökçe de dahil olmak üzere bir çok kişiyi elemeyi başaran Aysun’un bugün kayın validesi Nurten hanım nedeniyle programa katılamadı.

Gelinim Mutfakta Aysun nedne yok Aysun korona mı oldu resmi

Aldığımız bilgiye göre Kaynana Nurten Kuşatan gribal enfeksiyon geçirdiği, son zamanlar da bir çok korona virüsün başlangıcı girip ile benzediği için yarışmacıları korumak adına iyileşene kadar evde tedavi olacağını, iyileşir iyileşmez yarışmada kaldığı yerden devam edeceğini duyurdu.

Kaynana Nurten hanım acil olarka safra kesesi ameliyatı olduğu için programa katılamadığını söylese de ses tonunda ki değişim dikkatlerden kaçmadı.

Aysun da her hangi bir sağlık problemi olmasa da maalesef kaynanasının geçirdiği gribal enfeksiyon nedeniyle yarışmada tek başına yarışamayacağı için kısa süreliğine yarışmadan ayrıldıklarını duyurdu.

Gelinim Mutfakta Aysun Ne Zaman Dönecek

Ülkemizde pandemi sürecinin ikinci dalgası yaşanmaya başlandığı aynı zaman da gribal enfeksiyonlarında arttığı bu zaman diliminde iyileşme süreci ortala 15 gün olmakta. bu nedenle kaynana Nurten hanımın tam olarka iyileşmesi 2 ile 3 hafta arasını bulacak. Bu nedenle en az bir ay Aysun program da yer alamayacak. bizler de kaynana Aysun’a geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

Gelinim Mutfakta Aysun kimdir?

Aysun Kuşatan Gelinim Mutfakta

 • 24 yaşında
 • 5,5 yıllık evli
 • 4,5 yaşında oğlu var
 • Oğlunun adı Asil Kutsal
 • Eşinin adı Çağrı
 • İş yerine iş görüşmesine eşi ile tanıştı
 • Kaçarak evlendi
 • 1996 doğumlu

=> Aysun Kuşatan hakkında daha detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Kısa sürede kendisini sevdiren Aysun’a ve ailesine geçmiş olsun dikeklerimizi iletiyoruz.

DEVAMINI OKU

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir Yorum

 1. Selamlar herkese iyi günler dilerim😊
  Aysun koronamı gerçekten ay çok yazık geçmiş olsun. Geçen hafta Gizem gidecekti Esra giitti ama Esra
  Gelince çok meydan okuyordu Esracım önceden hiç bi zaman konuşma Hastalık geliyorum demez Bak şimdi çekilmek zorunda kaldın.
  Kayınpeder hastalandı geçmiş olsun inşAllah🙏 Şimdi ikiimi yarışmaci gelecek?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu