Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Ayten Hatamova Gürüf Kimdir?

1 Şubat Gelinim Mutfakta Yeni gelen Ayten Hatamova Gürüf Bilgileri

Gelinim Mutfakta Ayten Hatamova Gürüf kim? Gelinim Mutfakta yarışmasına 1 Şubat Pazartesi 2021 tarihinde Azerbaycan’dan gelen yeni yarışmacı Ayten Hatamova Gürüf Kimdir? Kaç yaşında? Aslen nereli? Şu an nerede yaşıyor? Ayten Hatamova Gürüf İnstagram adresi var mı? Soruların cevapları haberimizin devamında sizleri bekliyor.

Geçtiğimiz hafta 29 Ocak 2021 tarihinde haftanın toplam puan durumu sonucunda göre en düşük puanları alan Sibel ile kaynanası Saniye yarışmadan elene takım olurken, bu hafta 1 Şuabt 2021 tarihinde elenen Sibel’in yerine Ayten Hatamova Gürüf yarışmaya katılan yeni yarışmacı oldu.

=> Gelinim Mutfakta Damla Dalgakıran hakkında bilgi almak için  tıklayınız.

Küçük yaşta evlenen Ayten eşi ile tanışma hikayesi ve bu hikayenin evlenmeye giden olaylarını da bu yazımızda açıklayacağız.

Evlendikten sonra çok daha fazla yemek yapan yarışma Ayten kaynanası ile iki yıl birlikte yaşadıktan sonra kendi evine taşındığını, şimdi de kendi evinde farklı yemekleri denediğini dile getirdi.

Bu hafta yarışmaya dahil ona yeni yarışmacı Ayten oldukça iddialı bir şekilde programa dahil oldu. Bu hafta elenmeyeceğini dile getiren Ayten yarışmada ilk hafta bilezikleri alıp iddasını konuşturmak istiyor.

=> 1 Şubat Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları ve sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Bu hafta yeni gelen Gelinim Mutfakla Ayten Hatamova Gürüf hakkında merak edilen tüm bilgileri hemen alt kısım da açıklanmıştır.

Gelinim Mutfakta Ayten Hatamova Gürüf

Gelinim Mutfakta Ayten Hatamova Gürüf

 • 25 yaşında
 • Aslen Azerbaycanlı
 • 6 yıl önce İstanbul’a geldi
 • Eşi ile İnternette tanıştı
 • Eşinin adı Emrullah
 • 2 yıl eşini hiç görmeden flört etti
 • Sadece Azerbaycan’da düğün yaptı
 • 2 yıl kaynanası ile birlikte yaşadı
 • 3 yaşında bir kızı var
 • İstanbul da yaşıyor
 • Kendi butiği var
 • İnternet üzerinde mağazası var

1 Şubat Pazartesi günü gelinim mutfakta yarışmasına katılan yeni yarışmacı Ayten Hatamova Gürüf oldu. Eşi ile internette oyun oynarken tanıştıklarını, iki yıl boyunca eşini hiç görmeden sadece konuştuğunu, sonunda eşi Azerbaycan’a kendisini görmeye geldiğini dile getirdi.

Ayten’in kaynanası programın sıkı takipçilerinden olduğunu, Ayten de kaynanasına yarışmaya birlikte katılmayı teklif ettiğini, sonrasında yarışmaya baş vurduğunu açıkladı.

“Artık ben geldim. Çeyrek ve bilezikleri alacağım!” Ayten Hatamova Gürüf

Diyerek ne derece iddialı olduğunu dile getirse de aldığı puanlar ne derece iddialı olduğunu kanıtlayacak.

Ayten Hatamova Gürüf kimdir

Ayten Hatamova Gürüf; 1996 yılında Azerbaycan’da dünyaya gelmiştir. Şu an 25 yaşında olan Ayten 2015 yılında evlenmiştir.

Ayten Hatamova Gürüf - Gelinim Mutfakta yeni gelen yarışmacı (1 Şubat)

6 Yıl önce Türkiye’ye gelen Gelinim Mutfakta yeni yarışmacısı Ayten’in 3 yaşında bir kızı var

Ayten Hatamova Gürüf İnstagram Adresi

29 Ocak 2021 tarihinde elenen Sibel’in yerine programa dahil olan Azerbaycanlı Ayten’in instagram adresi @aytenhatamova adresinden kendisine ulaşabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta Ayten Hatamova Gürüf’nin Geldiği Bölüm

1 Şubat 2021 tarihinde Gelinim Mutfakta Ayten Hatamova Gürüf’ün programa geldiği 631. bölüm fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir. Yeni Yarışmacı Ayten’in ilk bölümden itibaren oryantal dans etmesi ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

 1. İyi günler herkese Ayy ne güzel Ayten gelin Azerbaycanlı mı🇦🇿 💞Çok genç evlenmiş yaa 25 yaşında 6 aylık evli Allah mutlu etsin inşAllah gitmesin demek 🇹🇷💞🇹🇷 🇦🇿 türk kardeşlerimiz bizim
  Kızlarla da Mutlu olurmuş ilk defa duyuyorum Güzel gelin ama
  Dans etmesi biraz beğenmedim Göbek dansı 🤨 olmasaydı daha
  Güzel olurdu bence Bizim milli danslarımız var güzel 🇦🇿 insAllah
  Kendisini yemeğini beğendirir Aytencim🇦🇿🙏❤️

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu