Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Bahar Kula Kimdir? [Elif’in Yerine Gelen Yarışmacı]

Gelinim Mutfakta Bahar Kula Kimdir? Kaç yaşında? kaç yıllık evli? Elif’in yerine gelen Gelinim Mutfakta Bahar Kula’ aslen nereli ? soruları şimdilerde gündem olmaya başladı. İşte bu yazımızda Hastalık sebebi ile yarışmadan ayrılan Elif’in yerine gelen Bahar Kula hakkında elde edilen tüm bilgileri, bu haberimiz de sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta Gözde Taşkıran hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Geçtiğimiz hafta Öykü ve Gülümser yarışmada yer alan yeni isimler olsa da Öykü yarışmada istediği puanlar alamadığı için 8 Nisan Cuma günü yarışmadan elenen isim oldu. Bu hafta başında 11 Nisan 2020 Pazartesi günü yarışmaya elif Durukan yeni yarışmacı olarak dahil olsa da Salı günü aldığı (-10) ceza puanı bne3deniyle Elif ve kaynanası Hastalık sorunlarını bahane ederek yarışmadan ayrıldılar.

=> 13 Nisan Çarşamba Gelinim Mutfakta Toplam Puanları sonucu için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Bahar Kula & Melek Kula
Gelinim Mutfakta Bahar Kula & Melek Kula Resmi

Hafta ortasında Elif’in yerine yarışmaya dahil olan Bahar kula iddialı bir giriş yaptı. Miyase’yi, islerken desteklediğini, şimdi rakibi olduğu için artık bilezikleri kendisi alacağını iddia etti.

=> Gelinim Mutfakta Elif ve Ayla Neden Yok öğrenmek için tıklayınız.

Bu yazımızda 13 Nisan Çarşamba günü Gelinim Mutfakta yarışmasından ayrılan Elif’in yerine gelen, Bahar Kula hakkında elde edilen tüm bilgileri, bu haberimizde sizleri bekliyor.

Gelinim Mutfakta Bahar Kula Kimdir

Gelinim Mutfakta Bahar Kula Kim
Gelinim Mutfakta Bahar Kula
  • 1996 yılında doğdu
  • 26 yaşında
  • Aslen Bitlisli
  • 5 yıllık evli
  • Henüz çocuğu yok
  • Ev hanımı
  • İstanbul’da ikamet ediyor

12 Nisan Salı günü son olarak yarışan ve 10 ceza puanı alan Elif, yarışmada haslık meselesini bahane ederek yarışmana ayrılmasını akabinde, 13 Nisan Çarşamba günü yarışmaya yeni isimler dahil oldu.

“Yarışmanın sıkı takipçisiyim. İzlediğim dönemde Miyase’yi destekliyordum!” Gelinim Mutfakta Bahar Kula

Sözleri ile Bahar Kula her ne kadar Miyase’yi izlerken desteklese de şimdiler de rakip olduğunu, altın ve bizlikleri Miyase’ye bırakmayacağını sözlerine ekledi.

Bahar Kula Topaloğlu Kimdir

Bahar Kula Kim
Bahar Kula

Bahar Kula Topaloğlu; 1996 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Aslen Bitlisli olan Bahar 2017 yılında evlenmiştir. 2022 yılı itibari ile 26 yaşındadır. İstanbul ilinde ikamet ediyor.

Gelinim Mutfakta Yeni Gelen Yarışmacısı Bahar Kula’nın İnstagram adresi

Bu hafta ortasında yarışmadan çekilen Elif’in yerine yarışmaya dahil olan Bahar Kula’nın instagram adresi merak edildi. İşte Bahar Kulan.’nın sosyal medya hesabı.

Gelinim Mutfakta Bahar’ın instagram adresi: @bahar_kulaa adresinden ulaşabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta Bahar Kula ve Kaynanası Melek’in Geldiği Bölüm

13 Nisan 2022 tarihinde Bahar Kula ve kaynanası Melek Kula’nın programa adım attığı ilk ana ait video hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu