Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Başak Kim? Kaynanası Hanife Nereli? 17 Eylül Pazartesi Başak Mı Geldi?

Gelinim Mutfakta yarışmasında bu hafta yani 17 Eylül 2018 Pazartesi günü eski yarışmacılardan kim geldi? Gelinim Mutfakta Başak mı geldi? Yoksa bambaşka biri mi yarışmaya dahil olduğunu anlatırken Gelinim mutfakta başak kim nereli kaç yıllık evli gibi soruları da cevaplayacağız. Hadi buyurun başlayalım.

=> Bu arada Gelinim Mutfakta Başak Kuvel kim olduğunu görmek ve hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Başak Kim? Geri Mi Dönüyor?

Kanal d ekranlarında oldukça popüler olan Bes yapım tarafında yapımcılı üstlenilen Fatih Ürek’in sunumu ile dört gelin ve bu gelinlerin yaptığı yemeklere veya tatlılara bir ile beş puan arasında puanlama yaptığı ve günün sonunda en yüksek puanı alan gelin çeyrek altını alıyor.

Cuma günü kaynanalar tarafından verilen puanlar toplandığında en yüksek puanı alan gelin yaşlaşık 15.000 – 20.000 TL değerindeki beş adet bileziğin de sahibi olurken en düşük puana sahip gelinin ise yarışmaya veda ettiği yarışma programına bir dönem damgasını vuran bence efsane yarışmacılardan olan gelinim mutfakta Başak mı geldi? veya ne zaman gelecek? şeklinde özellikle sosyal medya üzerinde bizlere oldukça fazla sorular yönelttiniz. Gelinim Mutfakta 17 Eylül Salı Başak’ın puanını görebilmek için linke tıklayınız. ⇒ https://dizicenter.net/gelinim-mutfakta-18-eylul-sali-gunun-birincisi-ve-ceyrek-altini-alan-kim-gelinim-mutfakta-18-eylul-puanlari/

Önce Gelinim mutfakta Başak kim olduğundan bahsedelim ardın da Başak’ın kaynanası Hanife hanım hakkında bildiklerimizi paylaştıktan sonra Gelinim Mutfakta 17 Eylül Başak mı gelecek? Yoksa eskilerden başka bir yarışmacı mı katılacak hepsini cevaplayacağız. Başak yarışmanın 41. bölümünde 7 Eylül pazartesi günü gelinim mutfakta yarışmasına katılmıştı. O zamanlar Hatice, Elif ve Gülşah yarışmacı iken aralarına Başak da katıldı.

Başak yarışma programını izleyip geldiği açıkça belli olduğu daha ilk dakikadan Hatice’ye lezzetin kraliçesi üzerinden yürümüştü. Başak yarışma programına katıldığında bizlere 3,5 yıllık evli olduğunu doğma büyüme İstanbullu olmasına rağmen aslen Trabzonlu olduğunu söyledi. Diğer yandan Hanife hanım da baskın bir kaynana olduğunu daha ilk dakikalardan hissettirmişti. Hanife hanımda Rizeli olduğunu ve halen orada yaşadığını anlatmıştı.

Hanife hanım daha ilk bölümden kendi gelini Başak’ın tabağını nokta atışı bulmuş bu da diğer kaynanalar tarafında şaşkınlık sebebi olmuştu. Bir çok kişi Gelinim Mutfakta başak ne zaman geldi veya gelecek şeklinde sorular sormuş. Bizde onlara daha zamanı olduğunu ama geri geleceğini haber aldığını söylemiştik.Gelinim Mutfakta Başak (Başak'ın kaynanası Hanife) Resmi 1 Şimdi zamanı geldi ve bu hafta gelinim mutfakta 17 Eylül Başak geri geldi. Neden geri geldi diyenlere kısa bir açıklama yapmak istiyorum. Dikkat ederseniz Reyhan hanım kendi gelini Ezgi’yi neredeyse sektirmeden buluyor ve oldukça da başarılı bir grafiği var. Kimine göre tüyo veriliyor kimine göre başka şekilde buluyor. Biz işin o kısmı ile ilgilenmiyoruz. Hanife hanım da Reyhan hanım gibi Başak’ın tabağını nokta atışı bulan bir kaynana idi. Gelinim Mutfakta 17 Eylül Başak Kaç puan aldığını görmek için [pembebuton]Tıklayınız[/pembebuton].

Şimdi iki usta lezzet avcısı kaynanalar gelinlerin tabaklarını bulmak için yarışacaklar. Bakalım Hanife hanım Reyhan hanımın başarı grafiğini geçebilecek mi? Bu sorunun cevabını izleyip hep birlikte göreceğiz. Başak uğursuz denilen Hatice gittikten sonra gelen yarışmacının pek fazla tutunamadığı masaya geldi. Bakalım bu uğursuzluğu kıracak mı? Bekleyip göreceğiz. 

Gelinim Mutfakta Başak İlk Kez Geldiği Bölüm Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu