Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Başvuru Formu Kanal D Nasıl Başvurulur? Hangi Belgeler Veya Bilgiler Gerekli?

Gelinim Mutfakta Başvuru Formu konusunda sizleri bilgilendirmek üzere bu yazıyı kaleme alıyoruz. Gelinim Mutfakta whatsap numarası ne? Nasıl başvurulur konudan doyurucu bir makale sizleri bekliyor.

Kalan D ekranlarında 12 Mart pazartesi günü başlayan ve Fatih Ürek’in sunumu ile gelinler yemeklerini yaparken kaynanalar da bu yemeklere puna verip hafta finalinde 5 bileziğin sahibi sizler olabilirsiniz.

Bu yazımızda Kanal D Gelinim Mutfakta başvuru formunu yani gelinim mutfakta başvuruyu anlatacağız. Sizlerde ekranda olmayı ve fenomen biri olmak istiyorsanız üstelik kaynananız ile aranızdan su sızmıyorsa ve sizlerin yemeklerini tanıyabiliyor ise bu yarışma tam da size göre diyebilirim. Şimdi gelinim mutfakta nasıl başvurabilirim sorularını cevaplandırmaya çalışacağız.

14 Eylül 2020 tarihinde başlayan Gelinim Mutfakta yarışmasında sunucu olan Fatih Ürek ile kanal yollarını ayırdı. Yerine ise Onur Büyüktopçu getirildi. Onur geldikten sonrada Gelinim Mutfakta başvuru numaraları değişmedi.

Gelinim Mutfakta Başvuru

0539 570 37 07 Numaralı telefona whatsap’dan videonuzu gönderebilirsiniz. Başvuru formunda yada video da ne gibi bilgilere ver vermeniz gerektiğini yazının devamında tek tek açıkladık..

Kanal D Gelinim Mutfakta Başvuru Formu

Gelinim Mutfakta başvurusu nasıl yapıldığını anlatmadan programın nasıl doğduğunu anlatıp daha sonra Gelinim Mutfakta Kalan D nasıl başvuru yapabileceğinizi anlatacağız. Hiç kuşku yok ki bu gelin kaynana veya evlendirme programının format değişikliği ile bir çok yarışma programları ya kapandı ya da farklı konseptlerde devam etse de eski başarısını ve reytingi alamadığı için sona erdi.

Gündüz kuşağında kanallar önce Adını sen koy gibi haftalık dizilerin aldığı reytingleri bile geride bırakan diziyi görünce önce bir çok kanal günlük dizi vermeye başladı. Fox Komşular, Kanala D Hıçkırık gibi diziler verse de istediği performansı alamadı.

TV 8 ekranlarında yayınlanan ve oldukça beğeni toplayan Yemekteyiz programın iyi reytingler aldığını gören kanallar bu sefer de yemek programları yayınlamaya başlasalar da bir çoğu farklılık oluşturamadı.

Gelinim Mutfakta Başvuru telefonu yeni - 2019

Aralarında hem gelin kaynanayı buluşturması hem de yemek programını bir arada sunması ile hem evlendirme programının izleyici kitlesini almak hem de yemek programının kitlesini alıp reytinglerde adından söz ettirmeye başlayınca evlendirme programının fenomenlerinden Zuhal topla da buna benzer bir konsept ile yakın zaman da yayın hayatına başladı. Şimdi yarışma programın hikayesinden bahsettik.

Daha önce izlemeyenler veya ilk defa izleyenler için kısaca gelinim mutfakta yarışması dört gelin  daha önceden hangi yemeği yapacağını bilmediği ve yayın sırasında öğrendikten sonra kaynanası yemeği veya tatlıyı nasıl yapacağı konusunda tüyolar verip Fatih Ürek’in yemek veya tatlı için belirlediği süre içerisinde tamamlayıp kaynanaların beğenisi ve puanlamasına sunuluyor ve kaynanalarda kimin tabağı olduğunu bilmeden bir ile beş puan arasında puanlama yapıyor.

Bir ile beş puanı kesinlikle kullanmak zorunda olan kaynanalar bu puanlamada kendi gelinlerin tabaklarını bulmaya çalışıyorlar. Kimi zaman kaynanalar kendi gelinlerin tabaklarını bulunabilirlerken kimi zaman ise hiç istemedikleri gelinlere puanlar verilir.

Gelinim Mutfakta Başvuru iletişim hattı 2019

Günün sonunda en yüksek puanı alan gelin çeyrek altın sahibi olurken haftanın en yüksek puanı alan gelin ise beş bileziğin sahibi oluyor. Mevcut piyasada beş bileziğin bedeli 15.000 TL den daha yüksek olduğunu bu tarz programlarında en yüksek para ödülü olduğunu söyleyebilirim.

İşte böyle bir ödülü sizler de almak istemez misiniz? Gelinim mutfakta yarışmacısı olmak ve bu ödülü almak için yapmanız gereken çok basit. Gelinim Mutfakta Başvuru için sadece whatsapp numarasına bilgilerini vermeniz ilk aşamada yeterli.

Sadece Whatsapp dan (0539 570 37 07) siz ve kaynananızın videolarınızı ad soy ad yaşadığınız yeri gönderip yarışmacı olabilirsiniz. Ancak şansınızı daha da artırmak istiyorsanız ayrıca Gelinim Mutfakta Başvuru formu kanal D‘nin web sitesinde bulunan formu doldurup şansınızı ikiye katlayabilir siniz.

Alt kısımda Kanal D’nin Gelinim Mutfakta başvuru formu için web sitesine doldurmanız gereken ve sizden istenen ve doldurmak zorunda olduğunuz bilgileri yer almaktadır. 

Gelinim Mutfakta Başvuru Formunda Doldurma

 • Siz (Gelin) Resmi
 • Kaynananızın Resmi
 • Adınız soy adınız
 • Doğum tarihiniz 
 • Doğum yeriniz
 • İkamet adresiniz 
 • Yaşadığınız şehir
 • Ev veya İş telefonu
 • Cep telefonunuz
 • Email adresiniz
 • Nişanlı mı? evli mi misiniz?
 • Mesleğiniz ve şu anda çalıştığınız yer
 • Eşiniz ile nasıl tanıştınız
 • Karakterinizi bir kaç kelime ile tanımlayınız
 • En iyi yaptığınız yemekler neler?
 • En kötü yaptığınız yemekler
 • Kaynananızın adı ve soy adı
 • Sizin veya kaynananızın sağlık sorunu var mı?

Gelinim Mutfakta Program kapak resmiBu bilgileri kanal D’nin web sitesine girip doldurması zorunlu alanlardır. Whatsapp dan başvuruya nazaran buraya vereceğiniz bilgiler teyit edildiği için şansınızın daha fazla olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Ancak bu kadar bilgileri doldurmak istemiyor ve kolay yönden Gelinim Mutfakta başvurusu nasıl yapabilirim derseniz. Whatsapp numarası olan 0531 520 01 01 numaralı hatta sizin ve kaynananızın dikkat çeken videoları eklemenizi tavsiye ediyorum. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu