Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Bedriye Delibaş Kimdir? (Hazal’ın Kaynanası)

13 Eylül Pazartesi Günü Gelinim Mutfakta Yarışmasına katılan Hazal Delibaş'ın Kaynanası Bedriye Delibaş Kimdir?

Gelinim Mutfakta Bedriye Delibaş 13 Eylül Pazartesi günü 756. bölümün de gelini Hazal Delibaş ile birlikte yarışmaya dahil olan Bedriye Delibaş kimdir? Bedriye Delibaş Kaç yaşında? Aslen Nereli? Kaynana Bedriye nerede yaşıyor? Kaç çocuğu var? Kaynana ,Bedriye Adıyamanlı mi? İşte tüm bu soruların cevaplarını haberimizin devamında görebilirsiniz. 

Güncelleme (24/09/2021) Kaynana Bedriye ile gelini Hazla yarışmadan çekildi

Güncelleme (13/09/2021) Bedriye kaynana ilk gün üzerine düşeni yaptı. Gelinini tabağını bulup beş puan vermeyi başarsa da gelini 17 puan alarak günün ikincisi oldu.

=> Gelinim Mutfakta Cevriye Özkaraçam Kimdir (Kaynana) Öğrenmek için lütfen tıklayınız.

Bu hafta yarışmaya dahil olan kaynana oldukça iddialı sözlerle dikkat çekerken, gelinin yöresel yemeklere hakim olması dikkatleri yeni gelen gelin ve kaynananın üzerinde yoğunlaştırdı.

Geçtiğimiz hafta yani 6 Eylül ile 10 Eylül tarihleri arasında yarışan ve yarışmaya 6 Eylül 2021 Pazartesi günü katılan Büşra ile kaynanası kaynana Perihan 10 Eylül Cuma günü rakiplerine kıyasla en düşük puanları alan gelin olmasında dolayı 10 Eylül Cuma günü elenen isim oldu.

=> 13 Eylül Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanlaması için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Bedriye Kimdir - Kaynana
Gelinim Mutfakta Bedriye Kaynana

bu hafta Perihan kaynana yerine Bedriye kaynana dahil oldu. Oldukça otoriter olan kaynana Bedriye, yarışmada Yağnur’un hükümdarlığını sonlandırmak için geldiğini şu sözlerle dile getirdi.

“Yağnur’u devireceğim. Buradaki altınları alacağım!” Gelinim Mutfakta Bedriye

Sözleri ile kaynana Bedriye Yağnur’un artık gitmesi gerektiğin, yarışmadaki altınları gelinin alması gerektiğini söyleyerek yarışmaya oldukça iddialı başladı. Yağnur ise “Böyle söyleyenler yine gitti. Yine gidecekler. Geçen haftada öyle söylemişti” diyerek Yağnur yarışmanın demir başı olduğunu söylemeye çalıştı.

Bu hafta yarışmaya yeni gelen kaynana Gelinim Mutfakta Bedriye Delibaş hakkında elde edilen tüm bilgiler;

Gelinim Mutfakta Bedriye Delibaş

Gelinim Mutfakta Bedriye Delibaş Kimdir
Gelinim Mutfakta Bedriye Delibaş Resmi
 • 1965 doğumlu
 • 56 yaşında
 • Aslen Adıyamanlı
 • Ev hanımı
 • Adıyamanlı ilinde yaşıyor
 • Gelinine çok güveniyor
 • Hırslı bir yapısı var
 • Yöresel yemekleri çok iyi biliyor
 • Kendi gelinin yemeklerine çok alışık
 • 35 yıllık evli
 • 3 oğlu var Bir kızı var
 • Dört çocuk annesi
 • 4 torunu var

Gelinim Mutfakta yarışmasının 13 Eylül 2021 tarihi ile 17 Eylül 2021 tarihleri arasına kesin olarka yarışacak, 17 Eylül Cuma günü alacağı puanlara göre bir sonraki hafta yarışmaya katılıp katılmayacağı netleşen kaynana Bedriye aslın Adıyamanlıdir.

Bedriye Delibaş Gelinim Mutfakta yarılmasında 13 Eylül 2021 Pazartesi günü gelini Hazal Özdemir ile katılan yeni kaynana olurken, kaynana Bedriye tıpkı geçen hafta katılan Perihan kaynana gibi gelininden daha hırslı ve daha iddialı sözler söylemesi dikkatlerden kaçmadı.

“Elensem de yine gider yine gelirim” diyerek Yağnur’a karşılık vermesi oldukça dikkat çekerken, Yağnur yarışmada defalarca elenip yine geldiği için Bedriye kaynanın bu çıkışına karşılık vermede bir hayli zorlandı.

Bedriye Delibaş Kimdir

Bedriye Delibaş; 56 yaşında ve 1965 yılında Adıyaman ilinde dünyaya gelmiştir. Hırslı ve iddialı biri olan kaynana Bedriye Adıyaman ilinde yarışmaya dahil olmuştur. Kendisine ve gelinin el lezzetine güveniyor.

Bedriye Delibaş kimdir - 13 Eylül yeni gelen kaynana
Bedriye Delibaş kimdir

Yöresel yemekler konusunda oldukça tecrübeli olan kaynana Bedriye, içli köfte konusunda hem gelini hem de kendisi oldukça iddialı Doğu kültürüne has yemekler çıkması halinden kaynana Bedriye gelinin kesinlikle bulacağına inanıyor.

Bedriye Delibaş (Kaynana) Gelinim Mutfakta Yarışmasına Geldiği Bölüm

13 Eylül Pazartesi günü Gelinim Mutfakta Bedriye Delibaş kaynana katıldı. Gelinim Mutfakta Bedriye kaynana ile gelini Hazal Delibaş’ın programa geldiği anlara ait video alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu