Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Betül İle Kaynanası Hatibe Kimdir? (13 Ocak 2020)

Gelinim Mutfakta Betül Sarıboya kim oldğunu ve kayın validesi Habibe hanım hakkında ki tüm bilgiler yazımızn devamında sizleri bekliyor. 

Yeni bir haftaya başlarken gelinim mutfakta yarışmasına her hafta başında olduğu gibi yeni yarışmacı gelin ve kayın validesi de katıldı. Bu hafta programa katılan yeni gelinin ismi Betül olurken kayın validesinin ismi ise Habibe’dir.

=> [mavibuton]17 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu[/mavibuton] sonucunu cevabı görmek için tıklayınız.Gelinim Mutfakta Betül - Yeni Gelen yarışmacı 13 Ocak 2020=> [mavibuton]Gelinim Mutfakta 16 Ocak Perşembe Puanları[/mavibuton] görmek için lütfen tıklayınız.

Kaynana Habibe daha ilk izlenim olarak otoriter bir kaynana olmadığını, bu sebeple gelini Betül de diğer gelinler gibi baskı içinde değil daha rahat olduğu için kayın validesine ismi ile hitap ediyor.

=> [pembebuton]Gelinim Mutfakta 15 Ocak Çarşamba Günün Birincisi[/pembebuton] kim olduğunu görmek için lütfen tıklayınız.

Şahsen kendisinden büyük birisine ismi ile hitap etmesi geleneklerime aykırı olduğunu ve keşke anne yada kayın valide diyerek hitap etmesi gerektiğini düşünüyorum.

=> [mavibuton]Gelinim Mutfakta 14 Ocak Salı Günün Birincisi[/mavibuton] sonucunu görmek için tıklayınız.

13 Ocak Gelinim Mutfakta yeni gelen Betül ile birlikte Betül’ün kayın validesi Macide hanım hakkındaki tüm bilgileri yazının en son kısmında maddeler halinde açıkladık. 

Bu arada [pembebuton]13 Ocak Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi[/pembebuton] kim olduğunu görmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Betül Kimdir? (13 Ocak 2020)

13 Ocak 2020 Pazartesi günü yarışmanın 436. bölümünde yarışmacılar arasına yeni katılan gelin ve kaynana kimleri olduğunu sizlere bu yazımızda detaylıca tanıtmaya çalışacağız. Her yeni gelen kaynana ve gelin elbette kim olduğu izleyenler tarafında merak ediliyor. Biz de hem kaynanayı hem de gelini sizler tanıtacağız. Not: Gelinim Mutfakta Betül kim olduğunu yazının en son kısmında maddeler halinde ekledik.13 Ocak 2020 Pazartesi Gelinim Mutfakta Yeni Gelen Yarışmacı

Gelinim Mutfakta yeni yarışmacı Betül yarışmaya oldukça iddialı başladı. Kendisi katılmayı istediğini açıklayan Betül, yarışmada altın kazanmaya geldiğini ve bunu da kanıtlamak için elinden geleni yapacağını iddia etti .

13 Ocak 2019 yeni gelen Gelinim Mutfakta Habibe kaynana, aslında yeni gelen gelinden daha fazla merak edilirdi. Ancak yeni gelen yarışmacı kayın validesine “Kaynana” “Kayın valide” gibi hitap tarzlarını kullanmadığını ve ismi ile hitap ettiğini söyledi bunu duyan diğer yarışmacılar da şok oldu. Tabi kayın valideler odasında da bu konu gündeme gelince;

Bana gelin Macide abla diyecek. Ben bitiririm!”
Kaynana Macide

13 Ocak Pazartesi Gelinim Mutfakta Betül Sarıboya ile Kaynanası Habibe SarıboyaKaynana Macide, yeni gelen gelinin kayın validesine karşı hitap tarzına verdiği tepki oldukça sert oldu. Şimdi bu hafta yeni gelen yarışmacı Betül ile kaynana Habibe hakkındaki tüm bilgiler yazının devamında sizleri beklemektedir. 

Gelinim Mutfakta Betül Sarıboya (13 Ocak 2020 Yeni Gelen Gelin)

  • Kaynanasına ismi ile hitap ediyor
  • Karaman’dan Geldi
  • 6 yıllık evli
  • 5 yaşında bir kızı var

Gelinim Mutfakta Habibe Sarıboya (13 Ocak Yeni Gelen Kaynana)

  • gelinin çok seviyor
  • İki çocuk sahibi
  • İlk gelini ile yarışmaya katılmış
  • Diğer oğlu bekar
  • Karaman’dan yarışmaya katıldı

Bu hafta 13 Ocak 2020 Pazartesi ile 17 Ocak 2020 haftasında, yarışmaya katılan yeni gelin ve kaynana hakkında ne düşünüyor sunuz? Sizce Elif’i alt edebilir mi? Benim aklımdan kesinlikle alt edemeyeceği geçiyor. Hatta geldiği gibi elenecek diyor. 

Gelinim Mutfakta Betül’ün Geldiği 436. Bölüm

13 Ocak 2020 Pazartesi günü 436. bölümde programa Goncanur’un yerine katılan Betül’in geldiği bölüm fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu