Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Betül Kim? Kaynanası Gül Kim? Nereliler? 22 Ekim Gelinim Mutfakta

Gelinim mutfakta 22 Ekim Pazartesi  günü yeni bir haftaya merhaba dedi. Her pazartesi olduğu üzere bu pazartesi de yeni bir gelin geldi. Bu hafta Gelinim Mutfakta yarışmasına Betül ve kaynanası Gül Hanım katıldı. Gelinim Mutfakta 156. bölümde dahil olan yeni yarışmacı ve kaynanası Gül Hanım yarışmaya oldukça iddalı geldi. Gelinim Mutfakta Betül kim olduğunu ve Gelinim Mutfakta Betül kaç yıllık evli ve aslen nereli olduğunu merak edenler için hazırladığımız bu yazımızda Gelinim Mutfakta Gül yani Betül’in kaynanası Gül nereli olduğunu ve kaç çocuğu olduğunu ve kaç yaşında olduğunu sizlere detayları ile aktarmaya çalışacağız. [kirmizibuton]Gelinim Mutfakta 23 Ekim 2018 puanlama[/kirmizibuton] için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta yarışmasının artık olmazsa olmazları haline gelen ve seyirci tarafında epeyce destekçisi olan Ezgi ve Başak geçtiğimiz hafta bir sulh anlaşması imzalamıştı. Emel ve Özüm’e karşı bir olan ve onlara yeni gelinler gözüyle bakan Başak ve Ezgi geçtiğimiz hafta en azından birni gönderdik diye düşnüp bu haftada sulha devam etmekte.

=> Gelinim Mutfakta Betül Polat hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Hatta Başak masa masa gezip değerlendirme yaparken kimin kankası ya diyerk Ezgi’ye övgüde bulundu. geçen hafta birinci olup bilezikleri alan Özüm ile bu ikili arasında %100 gergin dakikalar kapıda diyebiliriz. bu tartışmaya ek olarak yeni gelen Betül yaş olarak Özüm’den daha büyük. Bu konuda üstüne gidemeseler de Başak yine masa teştifleri ile gelinleri çıldırtacak. 

Geçen hafta yarışmaya veda eden Denizlili Emel’in yerine yarışmaya dahil olan Gelinim Mutfakta Betül ise gerginlik yaşadığında stüdyoyu terk edince herkes özellikle de kaynanası Gül Hanım ne olduğunu anlamaya çalışır. masasının Başak tarafından incelenmesine tepki göstermesinin ardından masasına vurulmasına da kızdı. Belli Başak yeni gelen yarışmacının da nabzını yokluyor. Eğer tepki gösterirse daha da fazla üstüne gidecek. Ancak bakalım Betül Başak’a nasıl tepki verecek hep birlikte izleyeceğiz. gelinim mutfakta betül kim resmiBu hafta yani 22 Ekim Pazartesi günü Gelinim Mutfakta Betül  ile stüdyoda nasıl anlar yaşanacak. 

22 Ekim Pazartesi Gelinim Mutfakta Betül Kim? Kaynanası Gül Kimdir?

22 Ekim gelinim mutfakta Betül ile kaynanası Gül hanım yarışmaya dahil oldu. Bu yazımızda yeni gelen Gelinim Mutfakta Betül kim? kaynanası Gül nasıl biri hakkında detaylı bilgileri bulabilirsiniz. Gelinim Mutfakta yeni gelen yarışmacı hakkında ki bilgiler en alt kısımda verildi. 

 Gelinim Mutfakta Betül  İstanbul’dan yarışmaya katılıyor. Evliliği hakkında da 9 yıl bitecek 10 yıl olacak diyen yarışmacı yıllık evli. İki çocuğu var, üçüncüye hamile.

Gelinim Mutfakta’ya yeni gelen Betül kim  merak edenler için yazımızda devam edelim.

22 Ekim Pazartesi Gelinim Mutfakta Betül Ve Kaynanası Gül Kim?

Bu hafta gelinim mutfakta Yasemin’in yerine kim geldi? 22 Ekim Pazartesi günü yayınlanan Gelinim Mutfakta 156. bölümde yeni gelen yarışmacı Betül oldu.  Gelinim Mutfakta Betül kendisini tanıtırken şu cümleleri kullandı; 10 yıllık evliyim, bir kız bir oğlan evladım var ve hamileyim. Pilav dışında tüm yemeklerde ve tatlılarda iddialıyım. 

Betül’in kaynanası Gül Hanım ise kendini tanıtması istenilince şu açıklamayı yaptı: Aslen Sivaslıyım eşim Malatyalı gelinim de aslen Iğdırlı.

Gelinim Mutfakta Betül Yarışmaya Katıldığı Bölüm

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu