Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Beyhan Öksüz Kimdir? Yeşim’in Kaynanası

Gelinim Mutfakta Beyhan Öksüz 27 Eylül Pazartesi günü 766. bölümün de gelini Yeşim Öksüz ile birlikte programa dahil olan Beyhan Öksüz kimdir? Uzun boylu Yeşim’in kaynanası olan Beyhan Öksüz aslen nereli? Kaynana Beyhan nerede yaşıyor? Gelinim Mutfakta Beyhan kaç yaşında? İşte tüm bu soruların cevaplarını bu haberimiz de detaylı bir şekilde bulabilirsiniz.

Güncelleme (01/04/2022) 1 Nisan Cuma günü Beyhan ile Yeşim, 61 puan alarak yarışmadan elendi. Lakin Bir önceki gün kaynana Nurten ile gelini Hasret diskalifiye olduğu için hafta finalinde eleme yapılmadığı açıklandı.

=> Gelinim Mutfakta Kaynana Beyhan’a Tabakların Yeri mi Söyleniyor bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Güncelleme (27/07/2021) Beyhan Öksüz 27 Eylül Pazartesi günü Yaren’e 5, Aslıhan’a 3, Büşra ile kendi gelini Yeşim’e 1 puan verdi.

=> Gelinim Mutfakta İnci Demir hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Geçtiğimiz hafta programa dahil olan Yekta ile kaynanası Cevriye 24 Eylül 2021 tarihinde rakiplerinden daha az puan alması ile yarışmaya veda eden isim olurken, bu hafta Yekta’nın yerine Yeşim dahil olurken, Kaynana Cevriye’nin yerine ise Beyhan kaynana dahil oldu.

=> 27 Eylül Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları sonucunu görebilmek için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Kaynana Beyhan Öksüz

Bu hafta yarışmaya dahil olan Beyhan kaynana gelinin hakkında eleştiriler de bulunması ilk dakikalardan itibaren dikkatleri üzerine çekti. Beyhan kaynana gelini hakkında şöyle söyledi;

“Benim gelinim evde temizlik yapmaz. Alış verişi çok seviyor!” Gelinim Mutfakta Beyhan

Sözleri ile kaynana Beyhan, gelininin hakkında istemediği ve sevmediği davranışlarını dile getirirken, Yeşim kaynanasının bu eleştirilerini ilk defa kameralar aracılığı ile örenmiş olacak. Yeşim bunları öğrendiğinde kaynanasına vereceği tepki şimdiden merak konusu oldu.

Gelinim Mutfakta Yeşim ve Kaynanası Beyhan
Gelinim Mutfakta Yeşim ve Kaynanası Beyhan Resmi

Bu hafta yarışmaya yeni gelen kaynana Gelinim Mutfakta Beyhan Öksüz hakkında elde edilen tüm bilgiler;

Gelinim Mutfakta Beyhan Öksüz

Gelinim Mutfakta Beyhan Öksüz Kimdir
Gelinim Mutfakta Beyhan Öksüz Resmi
  • 55 yaşında
  • Aslen Amasyalı
  • 1966 yılında doğdu
  • Emekli aşçı
  • Bir çocuk annesi
  • Bir torunu var
  • Torunu beş yaşında
  • Aslen Amasyalı
  • İstanbul da yaşıyor
  • Şu an çalışmıyor

Gelinim Mutfakta yarışmasının 27 Eylül 2021 tarihi ile 1 Ekim 2021 tarihleri arasına yarışacak olan yeni yarışmacı oldu. 1 Ekim Cuma günü alacağı puanlara göre bir sonraki hafta yarışıp yarışmayacağı belli olacak olan kaynana Beyhan, geldiği ilk dakikadan itibaren gelinin elleştirmesi dikkatlerden kaçmadı.

Rakiplerinin aksine gelinin korumak yerine oluş eleştirir tavır takınması, bu yarışmada ki mevcudiyeti çok fazla uzun sürmeyeceği konusunda önemli ip uçları verdi. Gelini evde temizlik yapmadığını ve dışarıda alış veriş yaptığını iddia eden kaynana Beyhan, gelinin yaptığı yemekleri bulup bulamayacağı ise şimdiden merak konu oldu.

“Benim gelinim evde iş yapmaz. Evini temizlemez. Gezmeyi sever. Tozmayı sever” Gelinim Mutfakta Beyhan Öksüz

Sözleri ile kaynana Beyhan gelinin hakkında ki düşünceleri ve tespitlerinin paylaşırken, Yeşim de içeri de rakiplerine “Benden ne kapabiliyorsanız kapmaya bakın” diyerek hava atmaya çalışması aradaki büyük bir çelişkiyi gösterdi.

Beyhan Öksüz Kimdir

Beyhan Öksüz; 1966 yılında Amasya ilinde doğdu. Bir çocuk annesi olan kaynana Beyhan İstanbul ilinde yaşıyor. Yıllarca aşçılık yapan Beyhan Öksüz şimdiler de emekliliğinin tadını çıkarıyor. Ev hanımı olan Beyhan, yöresel yemeklere ço9k hakimdir.

Beyhan Öksüz Kimdir - Gelinim Mutfakta Yeni Kaynana
Beyhan Öksüz – Gelinim Mutfakta Yeni Kaynana

Gelini Yeşim’e güvendiği için programa katıldığını söyleyen Beyhan kaynana aynı zaman gelinin evde iş yapmadığını söylemesi dikkat çekti.

Gelinim Mutfakta Beyhan Öksüz İnstagram Adresi

Uzun boylu gelin olan Yeşim’in kaynanası Beyhan Öksüz 27 Eylül 2021 tarihinde Gelinim Mutfakta yarışmasına dahil olan kaynana oldu.

27 Eylül 2021 tarihinden gelinim Mutfakta yarışmasına gelini Yeşim ile birlikte dahil olan Beyhan Öksüz’ün instagram adresi @oksuz.beyhan adresinden yarışmacı kaynananın sosyal medya hesabına ulaşabilirsiniz.

Kaynana Beyhan Öksüz Gelinim Mutfakta Yarışmasına Geldiği Bölüm

27 Eylül Pazartesi günü Gelinim Mutfakta Beyhan Öksüz ile gelini Yeşim Öksüz’ün programa geldiği bölüme ait video hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu