Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Bircan Kim? Bircan’ın Kaynanası Dilek Kimdir?

Gelinim Mutfakta 18 Şubat 2019 Pazartesi ve haftanın ilk günü olduğu için bu gün yarışmaya yeni bir gelin ve kaynanası katılacak. Sitemizi yakından takip edenler bu gün gelecek gelin hakkında geçen hafta bilgi vermiştim. Tam manası ile gelin hakkında bilgimiz olmadığı için sizlere sınırlı bilgi vermekle yetinmiştik. Şimdi bu yazımızda 18 Şubat yeni gelen yarışmacıların kimler olduğunu açıklamaya çalışacağız. İlk olarak Gelinim Mutfakta Bircan kim? Nereli ve kaç yaşında olduğunu anlatacağız. Sonra kaynanası hakkında konuşacağız.

Gelinim mutfakta 18 Şubat Pazartesi günü yarışmaya katılan Bircan kimin yerine katılmadığını merak edenler için geçen haftayı bir kaç cümle ile özetlemek istiyorum. Geçtiğimiz hafta Sina yarışmaya çok iyi başlamış ve bu durumunu Salı gününe kadar götürmeyi başarsa da yarışmaya gelen Nergis’in güçlü bir yarışmacı olması, aynı şekilde Gülcan’da iyi puanlar almaya başlaması ve aynı şekilde Ezgi de  yüksek puanlar alması ile önce diğerleri ile eşit puana gelen Sina, daha sonra diğer gelinlerden geriye düştü ve Gelinim Mutfakta Son bölüm de yani Cuma puanları ile yarışmaya veda eden isim oldu.

Bu hafta Sina’nın yerine kim geldi diye soracaklar için yukarıda kısaca açıklamak istedim. Bu hafta gelen yarışmacı Bircan mesleği ile göz önünde olacak. Çünkü kendisi profesyonel kalıcı makyaj uzmanı ve kalıcı makyajı kim ne için kullanması gerektiğini ve nasıl yapıldığı konusunda bizlere ufak ufak tüyolar vereceğini düşünüyorum.

Her ne kadar cildin hava almasını istesem de kalıcı makyajı kullanacak kişi sayısı da az değil. Not: 18 Şubat Gelinim Mutfakta yarışmasına Bircan nereli sorusunun cevabı yazının son kısmında verildi. Bu arada [kirmizibuton]21 Şubat Perşembe Gelinim Mutfakta Bugün[/kirmizibuton] kim kazandığını görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 18 Şubat Bircan kim olduğunu kaç yıllık evli olduğunu bu yazının son kısmında madde madde vereceğim. Kısaca yarışmacı hakkında bilgi almak isteyen bu yazının son kısmında bulunan yarışmacılar hakkında bilgi verdiğim kısımına bakabilirsiniz. Bu arada Bircan’ın [mavibuton]Gelinim Mutfakta 18 Şubat Pazartesi Puanları[/mavibuton] için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Kaynana Dilek hakkında ilk bilgiyi sizlere aktarmak istiyorum. Her ne kadar fragmanda gözükmese de sarısın bir bayan olduğunu ve gelini Bircan kadar bakımlı bir bayan olduğunu söyleyebiliriz. Hatta iki yeni gelin mi geldi gibisinden düşünenler bile olmuş Tabi bu olayın olmasında kaynana Dilek da kalıcı makyaj uygulaması olduğu ve kendine bakan bir bayan olduğundan kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Bu arada Bircan, [pembebuton]Gelinim Mutfakta 20 Şubat Çarşamba Günün Birincisi[/pembebuton] olup olmadığını görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Bircan Kimdir? Kaynanası Dilek Aslen Nereli

18 Şubat 2019 Pazartesi günü kaynana Dilek, Gelinim Mutfakta yarışmasına dahil oldu. Aldığımız bilgiye göre İstanbul dan yarışmaya dahil olan yeni yarışmacılar, aldığı puanlarla değil sözleri ile gündem olacak. Kötü manada değil elbette. Gerek sağlık açısında gerek ise doğal makyaj açısından söyledikleri çok konuşulacağını düşünüyorum.Gelinim Mutfakta 18 Şubat Yeni Gelen Bircan ile Kaynanası Dilek resmi

Yarışmaya gelen gelin, aldığı yüksek puanlar olursa gündem oluyor. Ancak kaynana hem diğer gelinlere hemde kendi gelinine puan verdiği için yüksek de verse düşük de verse yarışmanın dengesinde %100 bir değişim oluyor. Saha önce Ziyafet’in ve İlhame’nin gelmesi ile diğer kaynanalar 1-1-1-5 puan kullanmaya başladığını da hatırlatmak istiyorum.

Bu hafta yarışmaya katılan kaynana Dilek, kesinlikle adil olursa gönlümüze girer. Bircan oldukça şansız birisi. Bence en güçlü yarışmacıların arasına acemi olarak geldiği ve yarışmada kalabilmesi oldukça zor olacak.Dikkat! Gelin Bircan ve Kaynana Dilek hakkındaki bilgiler yazının en son kısmında madde madde verildi. 

Gelinim Mutfakta Bircan ilk sözleri bu altın zirvesinde 45 bilezikle yer alan Ezgi’yi alt edip en başa geçmek olarak söyledi. ayrıca gelir gelmez Gülcan’a çok konuşuyor, aynı zamanda boş konuşuyorsun diyerek bence Ezgi’nin tarafını seçti. Nergis ile Gülcan bir olurken yeni gelen Bircan ile Ezgi de aynı düşüncede olacak. Not: Gelinim Mutfakta yeni gelen gelin Bircan hakkında edindiğimiz bilgileri yazının sonlarında paylaştık.

Bu yazımızda 18 Şubat 2019 Pazartesi günü kanal D ekranlarının en popüler gelin kaynana yarışmasına bu hafta dahil olan Gelinim Mutfakta Bircan kim? ve kaynanası Dilek kaç yaşında, olduğunu hemen yazının alt kısmında maddeler halinde kısaca verdik.

Gelinim Mutfakta Bircan Terzi Hakkındaki Bilgiler 

 • Kalıcı Makyaj Uzmanı
 • 27 yaşında 
 • İstanbul’dan yarışmaya katılıyor
 • Sivaslı yarışmaya katılmasını kendisi istemiş 
 • 4 yaşında Hira adında kızı var
 • 8 yıllık evli
 • Kuaför dükkanları var
 • Eşi ile birlikte çalışıyor

Bircan’nın Kaynanası Dilek Altındere Kaynak Hanım

 • Aslen Balıkesirli
 • İstanbul da yaşıyor
 • İstanbul’dan katılıyor
 • Yarışmaya katılmayı gelini istemiş
 • Gelini ile arkadaş gibi her  yere beraber gidiyorlar

Gelinim Mutfakta Bircan’nın Yarışmaya Katıldığı Bölüm Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu