Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Bu Kadar da Olmaz Dedirtti!

Gelinim Mutfakta Bu Kadar da Olmaz Dedirtti. Gelinim Mutfakta reyting mücadelesinde kan kaybetmeye devam ediyor. İç yapımlar ise bu duruma çare için farklı farklı konuları ekranlara getiriyor. Bugün yani 30 Eylül Çarşamba günü ekrana getirilen iki olay bu kadar da olmaz dedirtti.

14 Eylül Pazartesi günü Gelinim Mutfakta yarışmasın da büyük bir değişiklik yaşandı. Fatih Ürek ile iç yapım sözleşmelerini karşılıklı feshettiler. Bunun üzerine yeni sunucu olarka Onur Büyüktopçu getirildi. Ancak Programı sırf Fatih Ürek için sevenler Onur geldikten sonra programı maalesef izlememe kararı aldı.

=> 30 Eylül Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Kaynana Ayşe’den Reyhan Çıkartma Çabası Niye?

İç yapımlar düşen reytinglere çare olmak için kaynana Ayşe’den yeni bir Reyhan ortaya çıkartma çabası oldukça absürt duruyor. Abartılı tepkiler abartılı makyaj ile yeni bir Reyhan çabasına karşı sosyal medyada büyük tepki var. Lakin iç yapım kesinlikle bu eleştirilere gözlerini ve kulaklarını kapatmış durumda.

Gelinim Mutfakta bu kadar da olmaz dedirtti resmi

Yeni sezonun ilk yarışmacısı olan kaynana Ayşe, daha ilk hafta dış çekime çıkması, Gönül hanımın motosikletine binip, çekim yapması, bunu da kalan D’nin yayınlaması bizler açısında yayın kazası olarak değerlendirip adeta halının altına olayı süpürmüştük.

Bugün 30 Eylül Çarşamba günü Ayşe kaynana kendi gelini bulmak için Eyüp Camisine gittiği görüntüleri vermese de arka planda Ayşe kaynananın ettiği duayı ekrana getirmesi Yok artık. Yemek yarışması dini programa döndü. Eleştirilerini gelmesine neden oldu.

Gelinim Mutfakta kaynana Ayşe Reyhan olmaya çalışıyor

Üstüne bir de yayın esnasında Zeynep Kalyon Gökçe programa fotoğrafçı getirip çekimleri sırasında Zeynep’in resmini çekmesi, ulusal bir kanal değil de sıradan youtube kanalında ki bir video izler gibi izledik. Bir çok kişiye yaşanan olaylar Gelinim Mutfakta Bu Kadar da Olmaz Dedirtti.

Bizim oralarda bir tabir var. “Ölüyü çok yıkarsanız….” Meselesi bu. Reytinglerin düşmesi sadece Onur’a yada formata bağlı değil. İç yapımların her hamlesinin yanlış olmasında kaynaklı.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

4 Yorum

  1. Onur beyi hiç beğen miyoruz yemek tabaklarına müdahale ediyor ve yönlendiriyor kim kime ne vereceğini kayınvalidelere bıraksın sunumunu da hic beğenmiyorun başkasını bulun çok izlenme firesi veriyorsunız.

  2. onur beyi çok beyeniyorum fati yürekten daha iyi yapıyor adaletli en azından inşallah reyhan hanım proğrama hiç gelmez usan mıştık iyice

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu