Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Burcu Kim? Burcu’nun Kaynanası Nurten Kimdir? 27 Ağustos Gelinim Mutfakta Yeni Gelen Yarışmacılar

Uzun olmayacak bir aradan sonra gelinim mutfakta yarışmasına yeni yüzler dahil oldu. Geçtiğimiz iki hafta önce Betül haftanın en düşük puanını alarak yarışmadan elenirken Özlem ile Nurten de yarışmadan çekilmek istediklerini söylediler. Fatih bey de her iki yarışmacıyı uğurladı ve 27 Ağustos Gelinim Mutfakta Burcu, Özlem’in yerine yarışmaya dahil olurken Nurten’in yerine de Burcu‘nun kaynanası Nurten dahil oldu.

Şimdi bu yazımızda Gelinim Mutfakta 27 Ağustos Burcu kim olduğunu, aslen nereli ve kaç yıllık evli olduğunu anlatırken Burcu’in kaynanası Nurten Nereli kaç yaşında olduğu konusunda konuşacağız. Hadi buyurun başlayalım.

27 Ağustos Gelinim Mutfakta Burcu Kim? Yeni Gelen Burcu ile Kaynanası Nurten Kimdir?

Gelinim Mutfakta Burcu kaç puan aldığını ve gelinim mutfakta 27 ağustos günün birincisi kim olduğunu yazdığımız yeni yazımıza ulaşmak için [pembebuton]Tıklayınız[/pembebuton]. Ayrıca Gelinim Mutfakta 28 Ağustos Puanlarını görmek için [mavibuton]Buraya[/mavibuton] tıklayınız. Yarışma Programına bu hafta yani 27 Ağustos Pazartesi günü iki yeni yani yarışmacı dahil oldu. Bunlardan ilki olan Ayşenur ve kaynanası kim olduğunu bir önceki konumuzda açıkladık. Şimdi Gelinim Mutfakta Burcu kim olduğunu ve kaynanası Nurten nereli, kaç yaşında olduğunu anlatacağız ama öncelikle geçtiğimiz haftanın kısa bir özetini vereceğiz. Özet kısmını okumak istemeyen okuyucularımız direk en alt kısıma gidip Burcu ile Nurten hakkındaki bilgileri okuyabilirler.

Gelinim Mutfakta sezon finalinden sonra yeni bir format değişikliğine gitti ve bence yerinde bir değişiklik olduğunu açıkça memnuniyetimi dile getirmeliyim. Artık günün birincisi olan gelin çeyrek altın ile ödüllendirilecekler. Her gelin yarışmada tutunamıyor. Özellikle Hatice’nin masasına gelen en fazla iki hafta dayanabildi. Arlarında günün birincisi olanlar da oldu ama yarışmadan elleri boş döndü. Artık bu format değişikliği ile gelinler günün birincisi olduğunda çeyrek altını hak edecekler. Artık her yayın sonunda altını kim kazandı diyebileceğiz. Bu kısa açıklamadan sonra geçtiğimiz haftanın kısa özetini verelim.

Geçtiğimiz iki hafta önce yani bayram tatiline girmeden önceki hafta pazartesi günü yarışmaya Betül ile Yıldız hanım dahil oldu. Betül diğer gelinlere nazaran yaş olarak büyük ve uzun yıllar evli olmasından dolayı kaynanası Yıldız hanım Betül’ün elinin lezzetine alışkın olduğunu ve her seferinde beş puan vereceği konusunda diğer gelinler endişelendi hatta hafta içerinde gelinlerden birisi bu konuyu açıkça Betül ile paylaşmıştı.Gelinim Mutfakta Burcu kim Kaynanası Nurten Kim 27 Ağustos Gelinim MutfaktaYeni gelen gelin haftanın ilk günü 6 puan alarak ilk günün heyecanı olduğunu ve salı günü daha iyi puan alacağını söylerken Ezgi ile Özlem de günün birinciliğini paylaşmak zorunda kaldılar. Ezgi ve kaynanası Reyhan hanım bu durumdan pek hoşnut olmadı. Salı günü yapılan puanlamada Ezgi günün birinciliğini kimseye kaptırmazken Betül de günü ikinci olarak kapatmıştı. Çarşamba ve perşembe günü de durum değişmedi ve Ezgi altınları aldı. Betül ise en düşük puanı aldı. Gelinim Mutfakta 27 Ağustos Burcu kim olduğu alt kısımda verdik.

27 Ağustos Pazartesi Gelinim Mutfakta Burcu Kimdir? Kaynanası Nurten Nereli?

Geçtiğimiz hafta en düşük puanı alıp yarışmaya veda eden Betül’ün ve kaynanası Yıldız’ın yerine Ayşenur gelirken yarışmadan çekilen Özlem’in yerine Burcu gelirken Nurten’in yerine Burcu’in kaynanası Nurten yarışmaya dahil oldu. Gelinim Mutfakta Burcu kim olduğundan bahsedelim. Daha sonra kaynanası Nurten hakkında kısa bir açıklama yapacağız.

Burcu sarı tonundaki saçları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Sakin yapısı ile şimdilik hiç bir tartışmaya katılmazken Burcu’in kaynanası Nurten de hiç bir tartışmada sesini yükseltmedi. Nurten de gelini gibi sarı saçları ile oldukça bakımlı bir kadın olduğu hemen dikkatimi çekti. Kısaca kendilerini şöyle tanıttılar. Burcu elimi boş gelmedi ve kendi yaptığı yastıkları Fatih bey dahil tüm yarışmacılara hediye etti. Burcu yarışmaya İzmir den katıldığını ve 9 yıllık evli olduğunu 3,5 yaşında bir kızı olduğunu söyledi. Fatih bey ikiniz arasında kim daha güzel yemek yapıyor diye sordu. Kaynana Nurten hanım benim gelinim daha güzel yemek yapıyor diyerek kendi gelinin övdü. Kaynana ve gelin aslen İzmirli olduğunu söyledi.

Gelinim Mutfakta 27 Ağustos Burcu’nun Yarışmaya Geldiği 116. Bölüm Fragmanı

https://www.youtube.com/watch?v=h9hgwr3oQ18

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu