Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Büşra Gemici Özdemir Kimdir? [Büşra Özdemir] 06/09/2021

6 Eylül 2021 Gelinim Mutfakta Büşra Kimdir? İşte Cevabı

Gelinim Mutfakta Büşra Gemici Özdemir kim? Gelinim Mutfakta yarışmasına 6 Eylül Pazartesi 2021 tarihinde yarışmaya yeni gelen yarışmacı Büşra Gemici Özdemir Kimdir? Aslen nereli? Büşra kaç yaşında?  Büşra’nın instagram adresi ne? 6 Eylül Pazartesi Gelinim Mutfakta yeni gelen Büşra Gemici Özdemir hakkında merak edilen tüm bilgileri bu yazımızda sizler için hazırlardık. İşte bu haftanın yeni gelen gelini hakkında elde ettiğimiz tüm bilgiler…

Güncelleme (10/09/2021) Büşra Gemici Özdemir geldiği haftanın ilk final bölümünde 63 puan alarak haftanın en düşük puanlarına sahip olduğu için yarışmadan elenen isim oldu.

=> Gelinim Mutfakta Hazal Delibaş Kimdir görebilmek için lütfen tıklayınız.

Geçtiğimiz hafta 30 Ağustos Pazartesi günü yarışmaya katılan Zeynep geldiği hafta istediği puanlar maalesef alamadı. 3 Eylül Cuma günü rakiplerinden daha az puan topladığı için yarışmadan elenen isim oldu. Geçen hafta Cuma günü elenen Zeynep’in yerine bu hafta oldukça iddialı bir isim olan Büşra katıldı.

=> Gelinim Mutfakta Bu Hafta 10 Eylül Cuma Kim Elendi görebilmek için lütfen tıklayınız.

Büşra Gemici Özdemir Kimdir - Gelinim Mutfakta Yeni Gelen Yarışmacı
Büşra Gemici Özdemir Kimdir – Gelinim Mutfakta Yeni Gelen Yarışmacı resmi

Yeni sezonda yarışmaya katılan isimler Yağnur’un gölgesinde kalmaya devam ederken, Büşra bu inanışı kırmak için geldiğini, güçlü rakiplerini bir bir eleyip yarışmadaki bilezikleri altınları almak istediğini dile getirirken, Büşra’nın kaynanası Perihan da ne kadar iddialı bir yarışmacı olduğunu şu sözlerle dile getirdi.

“Hiç birinize pabuç bırakmayacağım!” Gelinim Mutfakta Büşra’nın Kaynanası Perihan

Sözlerini ile Büşra’nın kaynanası hem hırslı hem de ne kadar iddialı olduğunu, gelinine ne kadar güvendiğini dile getirdi. Ancak yarışmaya ilk defa katıldığı için ve daha önce kamera önünde olmadıkları için Büşra’nın gerek kameralara, gerekse yeni mutfağına alışması her yarışmacıda olduğu gibi Büşra da zaman alacak. Bu zamanı ne kadar kısa tutarsa o kadar şanslı olduğunu aşikar.

Geçtiğimiz hafta Yağnur ile Aslıhan arasında ki birlik bu hafta bozulurken, Büşra da bu kargaşada sadece yemeklerine odaklanıp, adım adım bilezikler almak için plan yapıyor. Ancak Büşra’nın planını Yaren’in alacağı puanlar bozabilir.

Gelinim Mutfakta Büşra Gemici Özdemir

Gelinim Mutfakta Büşra Gemici Özdemir
Gelinim Mutfakta Büşra Gemici Özdemir Resmi
 • 27 yaşında
 • 1 aylık evli
 • Henüz çocukları yok
 • 1994 doğumlu
 • Mali Müşavirlik bölümünden mezun oldu
 • Lisans mezunu
 • Şu an ev hanımı
 • Aslan Trabzonlu
 • Çay toplamayı çok seviyor
 • Yengeç Burcu
 • Samsun ilinde ikamet ediyor
 • Haksızlığa asla gelemiyor
 • Hakkını her yerde her şartta savunabilen biri
 • Duygusal bir yapısı var
 • Mutfakta yemek yapmayı çok seviyor
 • Oldukça İddialı biri

Gelinim Mutfakta Büşra Gemici Özdemir; 6 Eylül 2021 tarihinde yarışmaya kayın validesi Perihan hanımla birlikte katılan Büşra Özdemir, geçtiğimiz ay dünya evine girdi. Yarışmayı uzun süredir izlediğini ve onunda katılmayı kafasına koyduğunu dile getiren Büşra, evlendiği ay programa katılarak yarışmayı ne kadar istediğini ve ne kadar hırslı olduğunu adeta izleyenlere göstermiş oldu.

Yağnur’un programdaki başarısını bitirmek ve artık bilezikleri ve çeyrekleri almak isteyen Büşra hem şansına hem de elinin lezzetine güveniyor. Her ne kadar Mali Müşavirlik bölümü okusa da ev hanımı olan Büşra Mutfakta yemek yapmayı ve farklı tatlar denemeyi çok seviyor. Kaynanası da kendi yemeklerini tanıyacağına inandığı için programa katıldığını dile getirdi.

Büşra Gemici Özdemir kimdir

Büşra Gemici Özdemir; 1994 yılında Trabzon da dünyaya gelmiştir. 2021 yılının Ağustos Ağında evlenen Büşra henüz çiçeği burnunda bir gelindir. Samsun ilinde yaşayan Büşra Gemici Özdemir evlendikten sonra hem kendi soy adını hem de eşinin soy adını birlikte kullanmayı tercih etmiştir.

Büşra Gemici Özdemir Kimdir
Büşra Gemici Özdemir – Yeni Yarışmacı

Gelinim Mutfakta Büşra Özdemir; Samsun ilinde yaşamaktadır. Aslen Trabzonlu olduğu için çay toplama sezonunda çay toplamak da bu işi çok sevmektedir. Doğa ile baş başa olmayı çok seven Büşra muzip şakalarla dikkat çeken birisidir.

Büşra Gemici Özdemir İnstagram Adresi

Bu hafta 6 Eylül 2021 tarihinde yarışmaya dahil olan Gelinim Mutfakta Büşra Gemici Özdemir, 10 Eylül 2021 Cuma gününe kadar en az bir hafta yarışacak.

Gelinim Mutfakta Büşra Özdemir
Gelinim Mutfakta Büşra Özdemir kim – 6 Eylül 2021

Alacağı puanlarla sonraki haftalara kalıp kalmayacağı belli olacak olan Büşra’nın sosyal medya hesabı @xozdemirbusra (İnstagram) adresinden ulaşabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta Büşra Özdemir’in Geldiği Bölüm

6 Eylül 2021 tarihinde Gelinim Mutfakta Büşra Özdemir‘in programa kaynanası Perihan ile birlikte katıldığı 751 bölüm fragmanı alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu