Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Büşra Nur Kimdir? [11/10/2021]

Gelinim Mutfakta Büşra Nur kim? Gelinim Mutfakta yarışmasına 11 Ekim 2021 Pazartesi günü Gelinim Mutfakta yeni gelen yarışmacı Büşra Nur Özkarakaş Kimdir? Büşra Nur Özkarakaş aslen nereli? Bu hafta yeni gelen gelin Büşra Nur Özkarakaş aslen nereli? Kaç yaşında? 11 Ekim Pazartesi Gelinim Mutfakta yarışmasına yeni gelen yarışmacı Büşra Nur Özkarakaş hakkında merak edilen tüm bilgilerin cevabını bu yazımızda bulabilirsiniz.

=> Gelinim Mutfakta Damla Saçıkara sonucunu öğrenmek için tıklayınız.

Geçtiğimiz hafta 4 Ekim ile 8 Ekim haftasında yarışmaya dahil olan Sümeyye ile kaynanası İnci 8 Ekim Cuma günü aldıkları puanlar sonucu8nda yarışmadan ayrılan daha doğrusu elenen isim oldu. Bu haftaSümeyye2nin yerine yarışmaya Büşra Nur Özkarakaş dahil oldu.

=> 11 Ekim Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları sonucunu öğrenmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Büşra Nur Kimdir - 11.10.2021

Büşra Nur Özkarakaş stüdyoya adım atar atmaz dikkatleri üzerine çekti. Rakiplerine karşı ne kadar iddialı olduğunu şu sözlerle dile getiren Büşra Nur Özkarakaş’u işte o sözleri;

“Kimselerle karıştırmayın beni!” Gelinim Mutfakta Büşra Nur Özkarakaş

Sözleri ile Büşra Nur Özkarakaş hem yetenekli hem de iddialı olduğunu ifade ederken, gerçekten yetenekli ve iyi yemek yapabildiğini günün sonunda kaynanaların vereceği puanlarla netlik kazanacak. Geçtiğimiz hafta yarışmaya dahil olan ve bir çok kişi tarafında “Güçlü bir yarışmacı” diyerek dillendirilse de Sümeyye adım adım eleme potasına sürüklendi

Büşra Nur Özkarakaş kadar kaynanası Arzu da dikkatleri üzerine çeken bir isim oldu. “15 bilezik aldım diye burada kendisiniz sürekli kalacağız zannetmeyin” diyerek kaynana Nuray ile Aslıhan’a açık açık cephe aldı.

Bu hafta yarışmaya katılan Büşra Nur Özkarakaş hakkında merak edilen bilgiler alt kısımda maddeler halinde açıklanmıştır.

Gelinim Mutfakta Büşra Nur Özkarakaş

Gelinim Mutfakta Büşra Nur Özkaraçam

 • 2000 yılında Dünyaya geldi
 • 21 yaşında
 • Henüz Çocuğu yok
 • Aslen Gaziantepli
 • İstanbul da yaşıyor
 • 6 aylık evli
 • Finansçı
 • Ev hanımı değil
 • Bir evin bir gelini
 • Kaynanası ile aynı binada yaşıyor
 • İddialı biri
 • Haksızlığa asla gelemiyor
 • Kendisine güveni tam.

Gelinim Mutfakta Büşra Nur Özkarakaş; 11 Ekim 2021 tarihinde yarışmaya kaynanası Arzu ile birlikte dahil olan Büşra Nur Özkarakaş, bir önceki hafta yarışmaya dahil olan Sümeyye’nin elenmesi ile birlikte bu hafta yeni gelen gelin oldu.

Uzun zamandır Büşra Nur Özkarakaş’ın geldiği masada güçlü bir yarışmacı tutunamıyor. Her gelen bir sonraki hafta ya kalmadan elendiği için Büşra hem sıkıntılı hem de zor bir masada yarışacak. Üzerindeki baskı Büşra’nın yi puanlar almasına engel mi olacak? Yoksa teşvik mi edecek? Hep birlikte izleyip göreceğiz.

Büşra Nur Özkarakaş; Söylemleri ile dikkatleri üzerine çeken, 21 yaşında olan ye3ni yarışmacı ev hanımdır. Kendisini asla ezdirmeyen bir yapısı olan Büşra elinin lezzetine ise oldukça çok güveniyor.

Büşra Nur Özkarakaş Kimdir

Büşra Nur Özkarakaş; 2000 yılında Gaziantep da dünyaya gelmiştir. Henüz yakın zamanda evlenen Büşra, İstanbul ilinde yaşıyor. Gelin kaynana arasında ki ilişkiye dikkat çeken Büşra, “bir gün vıcık vıcık, diğer gün ise küstün. Konuşmuyor” şeklinde bir kişiliği olmadığını, göründüğü gibi dik ve mesafeli bir kişiliği olduğunu ifade etti.

Büşra Nur Özkarakaş kimdir - Aruz Özkarakaş kimdir

Yemek yapma konusunda yetenekli olduğunu iler süren Büşra, yarışmada beş altını ve çeyrekleri kazanmaya geldiğini asıl amacı Show yapmak değil, altınları kazanmak olduğu için stüdyodaki tartışmalar dahil olmadan bilezikleri alacağını düşünüyor.

Büşra Nur Özkarakaş İnstagram Adresi

11 Ekim 2021 tarihinde Büşra’nın yerine Gelinim Mutfakta yarışmasına dahil olan Büşra Nur Özkarakaş’ın sosyal medya hesabı bir çok kişi tarafında merak edildi. İşte Büşra Nur Özkarakaş’ın Sosyal medya hesabı alt kısımda verilmiştir.

Gelinim Mutfakta Büşra Nur Özkarakaş’ın instagram adresi; @ozkarakas.busranur adresinde ulaşabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta Büşra Nur Özkarakaş‘in Geldiği Bölüm – 11 Ekim 2021

11 Ekim 2021 tarihinde Gelinim Mutfakta Büşra Nur Özkarakaş’ın programa yeni gelen Büşra Nur Özkarakaş’ın yarışmaya dahil olduğu bölüme ait video. İşte Büşra2nın geldiği ilk an…

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu