Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Büyük Sezon Finali Çeyrek Listesi [2021]

Gelinim Mutfakta Büyük Sezon Finali Çeyrek Listesi sonucuna göre 20 bilezik sahibini bulacak. Bundan dolayı Gelinim Mutfakta Sezon finali çeyrek listesi bir hayli önem kazandı.

7 Haziran 2021 tarihinde başlayan yarışma programında Seda Sayan büyük sezon finalinin açıkça duyurdu. Seda Sayan Büyük sezon finalinin 4 hafta boyunca süreceğini, 4 hafta boyunca toplamda 20 bölüm de yarışacak gelinler arasında en azla çeyrek altını kazanan isim 4 haftanın sonunda 20 bileziğin sahibi olacağını duyurdu.

=> Gelinim Mutfakta 20 Bileziği Kim Kazandı için tıklayınız.

=> Gelinim Mutfakta 2 Temmuz Cuma Toplam Puanlar için tıklayınız.

İnstagram adresinde programı izleyenlerin oyları ile mevcut yarışmacıların arasında Aysun 198,472 oy alan Aysun Kuşatan Seda, Ayten ve Yağnur’un arasına yeni yarışmacı olarak programa dahil oldu.

=> Gelinim Mutfakta Bilezik Ve Çeyrek Listesi (En Baştan İtibaren) görmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Büyük Sezon Finali Çeyrek Listesi

7 Haziran Pazartesi günü Yağnur Günün Birincisi olup çeyrek altını alan gelin olurken, 8 Haziran Salı günü çeyrek altını Ayten kazandı. Çarşamba günü Yağnur yeniden günün birincisi olan isim olup çeyrek altını alan isim oldu.

Gelinim Mutfakta Büyük Sezon Finali Çeyrek Listesi
Gelinim Mutfakta Büyük Sezon Finali Çeyrek Listesi – Yazı görseli

Perşembe günü Aysun rakiplerinden en fazla puanı alan yarışmacı olup ilk çeyrek altınını kazanan isim oldu. Böylelikle Yağnur iki çeyrek altını alırken, Ayten bir, Aysun bir çeyrek altın kazandı. Seda ise hiç çeyrek alamadı.

***GÜNCELLEME (02/07/2021)****

Aysun 7
Yağnur: 7
Ayten: 2
Gönül: 4

*************************

11 Haziran Cuma günü sonuçları öncesinde bileziklere en yakın isim her ne kadar Yağnur olsa da Aysun gerilerden gelip 20 bileziğin sahibi olmak için ilk hafta finalinde Aysun ile Yağnur’un aldığı çeyreklere %100 denge gelecek.

Gelinim Mutfakta Büyük Sezon Finali Çeyrek Listesi her bölümde güncellenecek. Şu ana kadar Aysun 7, Yağnur 6, Ayten 2, Gönül ise 4 çeyrek altını kazandı.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu