Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Büyük Sezon Finali Başladı! 4 Hafta Sürecek!

Gelinim Mutfakta Büyük Sezon Finali için yeni kurallar programa dahil oldu. Bu yazımızda Gelinim Mutfakta büyük sezon finali kurallarını açıklayacağız. Hangi yarışmacıların bu büyük sezon finaline davet edildiğini aktaracağız. İşte detaylar

7 Haziran 2021 tarihinden başlayan Gelinim Mutfakta programında yarına gelin ve kaynanalar büyük bir şokla karşılaştılar. zira daha önce karşılaşmadıkları kurallar çerçevesinde yarışacakları için artık bilezik yada çeyrek kazanmak daha önemli hale geldi.

=> Gelinim Mutfakta Seda Yılmaz Kimdir? Öğrenmek için tıklayınız.

Geçtiğimiz hafta yani 31 Mayıs ile 4 Haziran haftasında yarışan Seda, Ayten, Yağnur ve Deniz yarışmış, Deniz tüm bu yarışmacılardan daha düşük puanlar almasında dolayı 4 Haziran Cuma günü elenen isim olmuştu. Seda Sayan 4 Haziran Cuma günü yarışan gelinlere şöyle demişti.

“7 Haziran Pazartesi günü büyük bir sürprizim var. Pazartesi günü bekleyin!”

Gelinim Mutfakta Büyük Sezon Finali başladı

Sözleri ile gerilinler merak içinde kalmıştı. Bugün Pazartesi günü Seda Sayan bu sürprizini açıkladı. Program 4 hafta sonra sezon finali yapacağını, bu finale kadar yeni isimler davet edilmeden dört yarışmacı ile sezon finali yapışacaklarını, sezon finalinden en çok çeyrek alan gelin 20 bileziğin ve doğal olarak 40.000 TL’nin de sahibi olacak. İşte bu sezon finale kadar geçerli olacak olan kurallar.

=> Gelinim Mutfakta Yağnur İşçiler kimdir? Öğrenmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Büyük Sezon Finali Kuralları

Gelinim Mutfakta Büyük Sezon Finali kuralları

  1. Yarışmaya yeni yarışmacı gelmeyecek
  2. Dört yarışmacı 4 hafta boyunca yarışacak
  3. Yarışmada eleme olmayacak
  4. Dört hafta sonunda en çok çeyrek alan gelin 20 bileziğin sahibi olacak

Bu kurallar sadece dört hafta boyunca geçerli olacak. Bu sezon boyunca adı en çok söylenen ve en çok dikkat çeken gelinler arasında en çok istenen yarışmacıların davet edilmesi ile kıyasıya yarış başladı.

=> Gelinim Mutfakta Aysun Kuşatan kimdir? Öğrenmek için tıklayınız.

Geçtiğimiz hafta yarışmada yer alan Seda, Ayten ve Yağnur yine yarışmada devam ederken bu hafta yeni gelen ve dört hafta boyunca yarışmada kalacak olan isim Aysun Kuşatan oldu. Bu sezon oldukça dikkat çeken Aysun kuşatan ve Nurten hem iddialı hem de oldukça tecrübeli biri isim. Şu an için yarışmadaki en zayıf halka Ayten Hatamova Güruf olduğu görülüyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu