Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Büyük Torpil! Zeynep Neden Elenmiyor?

Gelinim Mutfakta Büyük Torpil iddiaları izleyenleri çileden çıkartıyor. Zeynep neden elenmiyor? Zeynep’in torpili kim? Bu sezon başında yarışmanın yeni sezonunda Gelinim Mutfakta programına katılan Zeynep Kalyon Gökçe gerçekten torpilli mi yoksa çok şanslı biri mi? Detaylar haberimizin içinde sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta Hile Var Mı öğrenmek için tıklayınız.

Onur Büyük Topçu’nun programı sunduğu dönem de yarışmadan elen isim olmuştu. Aradan geçen zaman sonrasına Zeynep Kalyon Gökçe yeniden programa dahil oldu. Onur büyük topçu program eski yarışmacıların gelmeyeceği konusunda açıklamalar da bulunmasına rağmen Zeynep’in gelmesine kendisi de şaşıran Onur, Zeynep’e neden geri geldiğini sorunca Zeynep aynen şunları söylemişti;

Onur bey çok şey değişti! Zeynep Kalyon Gökçe

Gelinim Mutfakta Büyük Torpil Zeynep neden elenmiyor

Sözleri ile imalı cümleler kullanmasından kısa bir süre sonra (2 hafta içinde) Onur Büyük Topçu sunuculuk görevini bıraktı. Hatta kulislerde Onur sunuculuk görevini bıraktığını sonradan duyduğunu ve üzüldüğü konuşuldu.

Gelinim Mutfakta Büyük Torpil Var mı

Gelinim Mutfakta Büyük Torpil iddiaları ile dikkat çeken Zeynep’in programa geliş hikayesini en baştan verdiğimiz de neden Zeynep ile torpil konusunun yan yana geldiğini açıklayalım.

Zeynep’in gelmesi ilke Onur’un gitmesi arasında %100 bir bağlantı olduğunu söyleyenler hiç de azımsanmayacak derecede fazla. Zira Onur devamlı olarak Zeynep’in tabaklarına düşük puan veriyordu. Haksızlığa karşı dik durmaya çalışıyordu. Zeynep’in yeniden gelmesi bu yarışmanın yeni torpilli gelini olduğunu açıkça ortaya koydu. Çünkü yeni sezonda yarışıp ikinci defa programa katılan hiç bir gelin olmadı. Bu ayrıcalık sadece Zeynep’e tanınması elbette dikkatlerden de kaçmadı.

Gelinim Mutfakta Zeynep Neden Elenmiyor Zeynep torpilli mi

Gelinim Mutfakta Zeynep Neden Elenmiyor? Zeynep Kalyon Gökçe’nin Torpili Kim

Zeynep’in kaynanası Yasemin kaynana, Onur Büyüktopçu zamanın da kendi gelinini eli ile koymuş gibi buluyordu. Ayrıca hiç sevmediği gelinin tabağını da eli ile koymuş gibi bulup bir puan veriyordu. Hafta finalinde ise o kişi elenen isim oluyordu.

Onur’un araya girmesi ile diğer kaynanaların da verdiği düşük puanlarla Zeynep yarışmadan elendi. Lakin yapım bundan memnun kalmadığı için Onur’u gönderip Zeynep’i yarışmacı olarak geri çağırdığı konusunda bir çok kişi sosyal medyada yorum yaptı.

Peki Zeynep’in bu kadar torpilli olmasının sebebi ne? Neden yapım devamlı olarak program da kalmasını istiyor? Şu bir gerçek ki Zeynep kesinlikle programda diğer gelinlere nazaran koruğunu görülüyor. Zira açıkça yanmış yada çiğ tabakları beş puan alması, Nurten kaynana gelinin eli ile koymuş gibi bulurken tam eleneceği sırada Zeynep’e beş verip adeta ipten alması hiç de tesadüf gibi durmuyor. Bunlardan dolayı sosyal medyada şöyle bir kanı oluştu.

“O zaman puanlama niye var ki? Hafta iki çeyrek bir bilezik verin! Bizler de o anları gerçek gibi izleyelim!” Program izleyicisi (Anonim)

Sözün özü Zeynep bir çok kişinin hem fikir olduğu gibi Zeynep hak etmediği bilezikleri alıyor. Zeynep dışında Aysun da yapım tarafında korunan bir diğer gelin.

Kısaca Zeynep ve Aysun yarışmada kaldığı müddetçe Gelinim Mutfakta Büyük Torpil soruları daima gelecek.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

5 Yorum

  1. ask olsun seda sayan yapcani yaptin zeynebi elemedin kocaman tv önunda haksizlik yaptin göz boyayin ayip ayip artik kimse bakmaz

  2. Sadece Seda Sayan degil bunu Fatih Urekde yapmisdi, hatirlatirim Ezgi, Hatice, Elifde veda ettikden sonar kac defa geldi tartisilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu