Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Cansu Dönecek Mi? (Yeni Sezon)

Gelinim Mutfakta Cansu Dönecek Mi? Cansu Şöhret neden Best of yarışmasına katılmadı? Cansu yeni sezon da geri gelecek mi? Gibi soruların artması üzerine bu yazıyı kaleme alıyoruz.

Bildiğiniz üzere Gelinim Mutfakta yarışması ani bir karar ile mevcut yarışmacıların yerine popüler yarışmacıları yeniden Besst of diyerek çağırmış, bildiğimiz önemli isimler de tek tek katılmışlardı. Ancak altın listesinde ismi olan Cansu maalesef Best of yarışmasına katılmadı.

Gelinim Mutfakta Cansu Dönecek Mi

Cansu Şöhret’in hayranları da neden yarışmaya katılmadığını ve yeni sezonda gelinim Mutfakta yarışmasına dönüp dönmeyeceğini çok merak ediyor. Bu soruya ilk ağızdan cevap geldi. Popüler yarışmacı kendisine yöneltilen soruları cevapladı.

Cansu Gelinim Mutfakta Yarışmasına Dönecek Mi

Bildiğiniz üzere Cansu programda doğuma giden ilk yarışmacı oldu. Hatta Fatih Ürek Cansu’nun bebeği için Gelinim Mutfakta bebeği bile demişti. Zira Cansu’yu hem Fatih Ürek hem yapım hem de kanal tarafında sevilen önemli bir yarışmacı oldu.

Cansu Gelinim Mutfakta Yarışmasına Dönecek Mi görseli

Best of listesi açıklandığında ilk gelecekler arasında olması gereken Cansu’nun gelmemesi hayranları üzerken, arka planda ne olduğunu da Cansu’nun hayranları merak etmedi değil. “Acaba yapımla mı bir sorun olduğunu yada kayın validesi ile bir sıkıntı oldu da programa katılmadı” şekilde fikir yürütenler olsa da gerçekleri sadece ilk ağızdan Cansu cevapladı.

Kendi sosyal medya hesabı olan instagramdan kendisine yöneltilen tüm soruları liste yapıp youtube hesabından tek tek cevapladı. Önemli konulara de değinen başarılı yarışmacı Cansu Gelinim Mutfakta hile var mı konusunda bir çok kişinin fikir yürütmesine neden oldu.

Takipçisi Cansu’ya aynen şu soruyu yönetti. “Gelinim Mutfakta’ya Dönmeyi düşünüyor musun? ” sorusuna başarılı yarışmacı Cansu aynen şu cevabı verdi.

“Bunu çok cevapladım. Dönmeyi düşünmüyorum. Dönmek istemiyorum. Kayın validem de istemiyor. Dönmeyeceğim dolaysıyla. Hedef de MasterChef var.” Cansu Şöhret

Cansu ve Sevgül Gelinim Mutfakta'ya geri gelecek mi görseli

Sözleri ile Cansu artık Kanal D ekranlarında yayınlanan Gelinim Mutfakta yarışmasında hem kendisi hem de kayın validesi Sevgül hanım katılmak istemediği için bir daha program da olamayacaklar.

Ekranlardan uzak kalmak istemediği için ve elinin lezzetini kanıtlamak isteyen güzel yarışmacı Cansu, yeni sezonda MasterChef yarışmasına baş vurduğunu ve çağrılmak için beklediğini sözlerine ekledi.

Gelinim Mutfakta Cansu Dönecek Mi? diye merak eden hayranları her ne kadar Cansu’nun geri dönmeyeceğini duyduklarında üzülse de başka bir programda olmasını dört gözle bekliyor olacaklar.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

 1. Günaydınn Canlarım güzel sabahlar.
  iyi istirahetler hepinize nasılsınız.?????????????????

  Ay Ay benim gözümün. işığımı gelmiş günaydın Canım ın içi nasılsın.?????? Yaa kıyamam
  ya Ablan kurban olsun sana gülüm?? Benim Unutma O kalbinde bende varım. Umut Abim 2 tane❤❤
  Diyor ama galiba beni silmiş 3 ❤❤❤ olmalı bende dahilim Dualarım
  Tüm kalbimle????? Seninledir. Allah Yardımcın olsun şirinim??
  Evet ağladım?? Sen benimm Canım sııınn Kalbimsin? Sen olmayınca bu kalp ❤ nolur ? Kırılır
  Mehv olur. Özür e gerek yoktu Senin iyi olman yeter bana. Biliyormusun Benim Annemde Matamatik öğretmeniydi Hemde başarıyla bitirib Ama işlemedi Babam öldükten sonra Şeker hastası oldu Gözleri tutuldu Canım
  Annemin??? Ben ona baktım 9 yaşımdan Hem okula gidiyordum koşarak eve geliyordum ki, Annem
  tek kalmasın. Bende onun gibi Öğretmen olmak istedim ne yazık olamadım İnşAllah Sen olacaksın Akıllım bitanem Ben iyiyim merak etme Anladın demek A.S.Ç.Ç.Ç.S??????? G?G?❤?Seni Çoook
  Seviyooooruuuuummm Dualar ım Senle
  unutma bunu sakın ??? 3 kalp?
  Görüşürüz 29 demek Uğurlar gülüm?????????????????

  Umut Abim günaydın nasılsın. Sağ ol
  Teşekkür ederim Canım Abim sorduğun için iyiyim sen iyi oldunsa bende iyi olurum Evet güzel yemeklere devam Abim istiyorum Mersin yemeklerini yapmak
  Sence becere bilirmiyim Ne dersin???? Kaç tane yemek. menyunuz var Abicim Biliyormusun?
  Yok Gül teyzemlere gitmiyorum Çünkü Evde diyil Köye gitmiş Tatil
  Yapıyor orda. Evdeyim Gec yazmamın nedeni Abimler Evde ondan biliyorsun Abim nedenini sen
  Kendine iyi bak. Abim öptüm???
  Görüşürüz.????????????
  ????????????????

  Amangülüm?? Canım ın içi nasılsın.
  Tamam bitanem dikkat ederim. Ama
  Kaza geliyorum demez unutma. Sende dikkat et tamammı Kimmiş
  bakiyim benim Tatlı kardeşim i üzen??? Ağlatan Ablan kurban olsun
  Ağlama tamammı Polisler ağlamaz.
  Güclü olmalı ki, Herkesi koruya bilesin Yürekli ol Sen yaparsın Dualar ım Seninledir. Seni Çoook seviyoooruuumm????? İyi günler
  Görüşürüz inşAllah. Canım Abim ler
  Evdeler ondan gec yazıyorum Korkarımda bilmiyorlar buraya yazmamı bilseler Öldürürler beni o
  yüzden dikkat etmem gerek Kendine iyi bak olurmu Canım benim öptüm??????? Uğurlar
  Tüm kalbimle??? Bilirsiniz gönül❤ne demek Hep yanınızdayım?????????????????

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu