Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Cevriye Özkaraçam Kimdir? Yekta’nın Kaynanası Cevriye Özkaraçam Kaç Yaşında?

Gelinim Mutfakta Cevriye Özkaraçam 20 Eylül Pazartesi günü 761. bölümün de gelini Yekta Yeşilyurt ile birlikte dahil olan Cevriye Özkaraçam kimdir? Cevriye Özkaraçam aslen nereli? Kaynana Cevriye şu an nerede yaşıyor? Kaynana Cevriye’nin mesleği ne? Gelinim Mutfakta Cevriye kaç yaşında? İşte tüm bu soruların cevapları bu haberimiz de sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta Beyhan Öksüz Kimdir için tıklayınız.

Geçtiğimiz hafta 13 Eylül ile 17 Eylül haftasında Yağnur İşçiler en düşük puanları alması ile 17 Eylül Cuma günü yarışmadan elenen isim olurken, Bu hafta Yağnur’un yerine Yekta katılırken, Nilgün kaynana yerinde de Cevriye Özkaraçam dahil oldu.

=> Gelinim Mutfakta Asiye Keskinkılıç Kimdir için tıklayınız.

 

Cevriye Özkaraçam ve Gelini Yekta Yeşilyurt
Cevriye Özkaraçam ve Gelini Yekta Yeşilyurt Resmi

Bu hafta yeni gelen ve söylemleri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Cevriye Özkaraçam, yarışmaya dahil olduğunda Demet Akalın’ın “Becerir mi?” diye sorduğu soruya Cevriye kaynana aynen şu cevabı verdi?

“Her şeyi!” Gelinim Mutfakta Cevriye

Sözleri ile kaynana Cevriye, gelini Yekta’nın tüm yemekleri bildiğini, her yemekte kendisini göstereceğini iddia etmesi, güçlü bir yarışmacı mı diye izleyicileri ve rakiplerini düşündürmeyi başardı.

=> 20 Eylül Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları için lütfen tıklayınız.

Bu hafta yarışmaya yeni gelen kaynana Gelinim Mutfakta Cevriye Özkaraçam hakkında elde edilen tüm bilgiler;

Gelinim Mutfakta Cevriye Özkaraçam

Gelinim Mutfakta Cevriye Özkaraçam Kimdir
Gelinim Mutfakta Cevriye Özkaraçam
  • 1961 doğumlu
  • 60 yaşında
  • Aslen İzmirli
  • İzmir 6 nesilden
  • Yıllar önce sekreterlik yaptı
  • Şu an ev hanımı
  • Şu an Manisa da yaşıyor
  • 18 yaşında bir kızı var
  • İki çocuk annesi
  • Ev hanımı

Gelinim Mutfakta yarışmasının 20 Eylül 2021 tarihi ile 24 Eylül 2021 tarihleri arasına kesin olarak yarışacak, 24 Eylül Cuma günü alacağı puanlar sonucunda bir sonraki hafta yarışıp yarışmayacağı kesinlik kazanacak olan kaynana Cevriye, ilk dakikadan itibaren not tutması nedeniyle dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Rakip kaynanalar neden not tuttuğunu merak edip sorduklarında Cevriye kaynana meslek alışkanlığı olduğunu, zamanında sekreterlik yaptığını sözlerine eklendi.

Demet Akalın Cevriye’nin neden zamanında sekreterlik görevini bıraktığını Cevriye hanım aynen şu cevabı verdi.

“Çocuklarımı kimseye bırakmamayı tercih ettim” Cevriye Özkaraçam

Deyince, Demet Akalın da “Helal Olsun” diyerek destek çıktı.

Cevriye Özkaraçam Kimdir

Cevriye Özkaraçam; 1961 yılında İzmir de dünyaya gelmiştir. Kendisinin tabiri ile altıncı nesil İzmirlidir. Yıllar önce sekreterlik yapmıştır. Çocuğu olduktan sonra mesleği bırakıp çocuklarına bakan Cevriye Özkaraçam, temizliğe ve düzene dikkat çekerken, çevresinde önemli olayları not tutması, sekreterlikten kalan bir alışkanlık olduğunu söyledi.

Cevriye Özkaraçam
Cevriye Özkaraçam Resmi

Zamanında çalışan kadın olması ve işi bıraktıktan sonra ev hanımı olmasından dolayı ege yöresine ait yöresel yemeklere daha çok hakim olan Cevriye kaynana, gelini Yekta’nın el lezzetini beğendiğini ve her işi ve her yemeği yapabileceğini iddia etti.

Gelinim Mutfakta Cevriye Özkaraçam İnstagram Adresi

20 Eylül 2021 tarihinden gelinim Mutfakta yarışmasına gelini Yekta ile birlikte dahil olan Cevriye Özkaraçam’ın instagram adresi @cevriye_3535 adresinden Yekta’nın kaynanası Cevriye Özkaraçam’ın instagram adresine ulaşabilirsiniz.

Kaynana Cevriye Özkaraçam Gelinim Mutfakta Yarışmasına Geldiği Bölüm

20 Eylül Pazartesi günü Gelinim Mutfakta Cevriye Özkaraçam ile gelini Yekta, Yağnur’un yerine programa dahil olan yeni isimler oldu. İşte Gelinim Mutfakta Cevriye kaynana ile gelini Yekta Yeşilyurt’un programa katıldığı ana ait video alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu