Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Damla Dalgakıran Kimdir?

8 Şubat Gelinim Mutfakta Yeni gelen Damla Dalgakıran Bilgileri

Gelinim Mutfakta Damla Dalgakıran kim? Gelinim Mutfakta yarışmasına 8 Şubat Pazartesi 2021 tarihinde İstanbul’dan yarışmaya katılan Damla Dalgakıran Kimdir? Memleketi neresi? Nerede yaşıyor. Damla Dalgakıran’ın instagram adresi ne? Soruların cevapları haberimizin devamında sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta Esra Birinci hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Güncelleme (15/02/2021) 8 Şubat Cuma günü ekrana gelen 640. bölümde haftanın en düşük puanını alan gelin olarak Damla Dalgakıran yarışmadan elenen isim oldu. 

Geçen hafta yani 1 Şubat ile 5 Şubat tarihleri arasında yarışan gelinlerden hafta finalinde en düşük puanı alarak yarışmadan elenen isim Esin oldu. Esin2in yerine bu hafta 8 Şubat 2021 tarihinde Damla Dalgakıran katıldı.

Daha programın ilk dakikalarında Damla’dan çok kaynanasının ses sanatçısı olması nedeniyle gözler bir anda gelinin üzerinden kaynanası Gül hanımın üzerine çevrilse de Damla hafta içerisinde gerek söylemeleri gerekse yaptığı yemeklerle bol bol gündem olacak.

=> Gelinim Mutfakta 8 Şubat Pazartesi Puanları sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Eşi ile evlenmeden önce eşinin kendisine evlenme teklif etmediğini ama onun yerine kaynanasının kendisine evlenme teklifi ettiğini şöyle dile getirdi.

“Baba kaynanam evlilik teklifi etti” Damla Dalgakıran

Diyerek eşinden gelmesi gerek teklifin kaynanasında geldiğini açıkladı. Şimdi 8 Şubat 2021 tarihinde yeni gelen Gelinim Mutfakla Damla Dalgakıran hakkında merak edilen tüm bilgileri hemen alt kısım da açıklanmıştır.

Gelinim Mutfakta Damla Dalgakıran

Gelinim Mutfakta Damla Dalgakıran kim resmi

 • 2016 yılında evlendi
 • Sıkı bir Fenerbahçe hartanı
 • Eşinin adı Okan
 • 5 yıllık evli
 • Aslen Şanlıurfalı
 • Duygusal bir yapısı var
 • Bursa da yaşıyor Eşi ile Üniversitede tanıştı
 • Turizm Otelcilik ve İşletme Mezunu
 • Kendisine çok güvene biri
 • 1,5 yaşında oğlu var
 • Özel bir Hastanede çalışıyor
 • Haksızlığa asla gelemiyor

8 Şubat Pazartesi günü gelinim mutfakta yarışmasına katılan yeni yarışmacı Damla Dalgakıran oldu. Esin Alaahmet’in yerine programa dahil olan Damla ev hanımıdır. Yemek yapma konusunda kendisine güveni tam olduğunu, bu nedenle kaynanasından alıp programa baş vurduğunu açıkladı.

Okan Dalgakıran ile 1 Şubat 2017 yılında evlenen Damla, eşinin kendisine evlenme teklif etmediği konusunda oldukça şikayetçi. Her ne kadar eşi evlenme teklif etmese de kaynanası eşinin yerine evlenmeme teklifi ettiğini söylediği o anlarda dikkatleri üzerine çekti.

Damla Dalgakıran kimdir

Damla Dalgakıran Gelinim Mutfakta yeni yarışmacı (8 Şubat)

Damla Dalgakıran; 1 Şubat 2016 yılında Okan Dalgakıran ile dünya edine girdi. Kendisi gibi eşi de sıkı bir Fenerbahçelidir. Duygusal bir yapısı olduğunu dile getiren Damla haksızlığa asla gelemiyor. Aslen Şanlıurfalı olan Damla özel bir hastanede çalışıyor.

Damla Dalgakıran İnstagram Adresi

8 Şubat ile 12 Şubat 2021 tarihleri arasında yarışacak olan ve 8 Şubat tarihinde programa katılan Damla Dalgakıran’ın instagram adresi @damladalgakiran adresinden kendisine ve sosyal medyada hesabına ulaşabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta Damla Dalgakıran’ın Geldiği Bölüm

8 Şubat 2021 tarihinde Gelinim Mutfakta Damla Dalgakıran’ın programa geldiği 636. bölüm fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir. Bu hafta gelinim Mutfakta yarışmasına yeni gelen kaynanası ses sanatçısı olan Damla’nın programa ilk adım attığı o anlar alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu