Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Damla Saçıkara Kimdir? [18/10/2021]

Gelinim Mutfakta Damla Saçıkara kim? 18 Ekim 2021 Pazartesi Gelinim Mutfakta yeni gelen yarışmacı Damla Saçıkara Kimdir? Damla Saçıkara aslen nereli? Bu hafta yeni gelen gelin Damla Saçıkara Kaç yaşında? Damla Saçıkara instagram adresi ne? 18 Ekim Pazartesi Gelinim Mutfakta yarışmasına yeni gelen yarışmacı Damla Saçıkara hakkında merak edilen bilgilerin tamamı bu yazımızda sizleri bekliyor. 

=> Gelinim Mutfakta Havvanur Karabuğday hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Güncelleme (29/10/2021) Damla Saçıkara 29 Ekim Cuma günü haftanın en düşük puanlarını almasından dolayı yarışmadan elenen isim oldu.

=> 18 Ekim Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları sonucunu görmek için tıklayınız.

Bu hafta yeni bir yarışmacı ile beraber yeni bir sunucu da programa dahil oldu. Artık her hafta farklı isimlerin sunacağı gelinim mutfakta programında bu hafta Songül Karlı sunuculuk koltuğunda yer alan isim olurken, Damla Saçıkara de bu hafta Songül Karlı ile birlikte programa dahil olan isim oldu.

Geçtiğimiz hafta yani 11 Ekim ile 15 ekim haftasında yarışan, ancak istediği puanları alamadığı için 15 ekim 2021 tarihinde programın hafta finalinde rakiplerine kıyasla en düşük puanı aldığı için Büşra nur yarışmadan elenen isim oldu.

Gelinim Mutfakta Yeni Yarışmacısı Damla Saçı Kara ve Kaynanası Nuray

Bu hafta yani 18 Ekim ile 22 ekim 2021 haftasında Büşra Nur’un yerine programa Damla Saçıkara ile kaynanası Nuray Gülal dahil oldu. yine iddialı sözlerle programa yeni gelen bir gelin ve yine her hafta gelenin elendiği masaya yeni bir isim geldi. Masanın şansından mıdır? Yoksa gerçekten yemekleri yapamadıklarından mıdır? Orası bilinmez ancak. bu hafta yarışmaya kaynanası Nuray Gülal ile birlikte değil olan Damla Saçıkara bilezikleri alacağını şu sözlerle dile getirdi;

“Bilezikleri almaya geldik!” Gelinim Mutfakta Damla Saçıkara

Sözleri ile Damla Saçıkara, yarışmaya bilezik ve altın kazanmak için geldiğini, rakiplerine ve tüm Türkiye’ye elinin lezzetini kanıtlayacağını ifade eden Damla, bu hafta iddiasını kanıtlayıp beş bileziği kollarına takmak istiyor.

Bu hafta yarışmaya katılan Damla Saçıkara hakkında merak edilen bilgiler alt kısımda maddeler halinde açıklanmıştır.

Gelinim Mutfakta Damla Saçıkara

Gelinim Mutfakta Damla Saçıkara
Gelinim Mutfakta Damla Saçıkara Resmi
  • 2001 yılında doğdu
  • Aslen Amasyalı
  • Henüz nişanlı
  • Nişanlısı ile 4 senedir çıkıyor
  • Nişanlısının Adı Furkan
  • 4 Temmuz 2022 tarihinde evlenecek
  • Kendisine çok güveniyor
  • Amasya ilinde yaşıyor
  • Nuray’ın küçük oğlu ile Nişanlı
  • Yöresel yemekleri çok iyi biliyor

Gelinim Mutfakta Damla Saçıkara; 18 Ekim 2021 tarihinde yarışmaya kaynanası Nuray Gülal ile birlikte dahil olan Damla Saçıkara, kendisinden önce elenen Büşra Nur’un yerine ve masasına dahil oldu. Geldiği masada yarışan isimlerinin tutunamadığı programda Damla kalıcı olmaya geldiğini ifade etti.

Yarışmayı beğenerek izlediğini ve uzun zamandır katılmak istediğini dile getiren Damla, yarışmada altın listesine girmek, elinin lezzetini kanıtlamak, güzel yemekler yaptığını herkese göstermek istiyor.

Damla Saçıkara Kimdir

Damla Saçıkara; 2001 yılında Amasya ilinde dünyaya gelmiştir. Amasya ilinden yaşayan Damla, Nuray’ın küçük oğlu ile nişanlıdır. 4 Temmuz 2022 tarihinde evlenecek olan Nuray “40 yıllık ev hanımlarına taş çıkartırım” diyerek iddialı bir isim olduğunu ifade etti.

Damla Saçıkara Kimdir - Gelinim Mutfakta Yeni Yarışmacısı
Damla Saçıkara

18 Temmuz 2021 tarihinde elenen Büşra Nur’un yerine dahil olan Damla 20 yaşında ve henüz evli olmadığını ama 40 yıllık ev hanımlarında bile güzle yemek yaptığını iddia etti.

Damla Saçıkara İnstagram Adresi

18 Ekim 2021 tarihinde Büşra Nur’un yerine Gelinim Mutfakta yarışmasına dahil olan Damla Saçıkara instagram adresi çok merak edildi. İşte Damla Saçıkara’in sosyal medya hesabı olarka instagram adresi ve bilgileri alt kısımda verilmiştir.

Gelinim Mutfakta Damla Saçıkara’in instagram adresi; @Damla Saçıkara adresinde ulaşabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta Damla Saçıkara‘in Geldiği Bölüm – 18 Ekim 2021

18 Ekim 2021 tarihinde Gelinim Mutfakta Damla Saçıkara’in programa yeni gelen Damla Saçıkara’in yarışmaya dahil olduğu bölüme ait video.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu