Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Damla Yağmur Kaya Almalı Kimdir [17/01/2022]

Gelinim Mutfakta Damla Yağmur Kaya Almalı kim? 17 Ocak 2022 Pazartesi Gelinim Mutfakta yarışmasına yeni gelen gelin, Damla Yağmur Kaya Almalı Kimdir? Gelinim Mutfakta bu hafta yeni gelen Damla Yağmur Kaya Almalı aslen nereli? Damla Yağmur Kaya Almalı kaç yaşında? Damla Yağmur Kaya Almalı’nın instagram adresi var mı? 17 Ocak Pazartesi Gelinim Mutfakta yarışmasına dahil olan Damla Yağmur Kaya Almalı hakkında ki merak edilen tüm bilgiler, bu haberimiz de sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta Dilara Ağdoğan hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Güncelleme (17/01/2022) 17 ocak Pazartesi günü Gelinim mutfakta yarışmasına katılan Damla Yağmur, kendi kaynanasından bir puan alırken, toplamda 13 puanla günü üçüncüsü oldu.

10 Ocak ile 14 Ocak haftasına yarışmaya dahil olan Dilek, yarışmaya iyi başlasa da istediği puanları hafta finaline kadar alamadığı için 14 Ocak Cuma günü kaynanası Hatice ile birlikte yarışmadan elendi. Bu hafta yani 17 Ocak ile 21 Ocak haftasında yarışmaya Damla Yağmur Kaya Almalı, Dilek’in yerine gelen isim oldu.

=> Gelinim Mutfakta 17 Ocak Pazartesi Puanları sonucu öğrenmek için tıklayınız.

“Yeşim’i elemeye geldim!” Gelinim Mutfakta Damla Yağmur Kaya Almalı

Sözleri ile Damla Yağmur Kaya Almalı, bir anda dikkatleri üzerine çeken Damla Kaya, elinin lezzetini kanıtlamak ve Cuma günü verilecek olan yedi bileziği almak istediğini dile getirdi.

Damla Yağmur Kaya Almalı ve Kaynanası Nurcan Almalı
Damla Yağmur Kaya Almalı ile Kaynanası Nurcan Almalı

Bu hafta (17/01/2022) yarışmaya katılan dahil olan Damla Yağmur Kaya Almalı hakkında merak edilen bilgiler, alt kısımda maddeler halinde açıklanmıştır.

Gelinim Mutfakta Damla Yağmur Kaya Almalı Kimdir

Gelinim Mutfakta Damla Yağmur Kaya Almalı Kim
Gelinim Mutfakta Damla Yağmur Kaya Almalı
 • 1996 yılında dünyaya geldi
 • Aslen Kayserili
 • 25 yaşında
 • Eşinin Adı Abdullah
 • 3,5 yıllık evli
 • Bir çocuk annesi
 • Bir kızı var
 • Ankara’da yaşıyor
 • Sosyal medyada oldukça aktif biri
 • Eşi Ev ısıtma sistemleri ile ilgili dükkanı var
 • 21 yaşında evlenme teklifi aldı

Gelinim Mutfakta Damla Yağmur Kaya Almalı; 17 Ocak 2022 tarihinde yarışmaya kaynanası Nurcan Almalı ile birlikte dahil oldu. Yarışmaya kendisi başvurduğunu, kısa süre içerisinde program dahil olduğunu ifade eden Damla, uzun süredir yarışmaya katılmak istediğini ama sonunda kendisinde bu cesareti bulup, başvurduğunu dile getirmiştir.

Damla Yağmur Kaya Almalı Kimdir

Damla Yağmur Kaya Almalı Kim
Damla Yağmur Kaya Almalı

Damla Yağmur Kaya Almalı; 1996 yılında Kayseri de dünyaya gelmiştir. 25 yaşında olan Damla Yağmur, 3,i5 yıllık evli ve bir çocuk annesidir. Ankara ilinde ikamet eden ve yarışmaya Ankara2ndagelen Damla Yağmur sosyal medyada popüler biri.

Damla Yağmur Kaya Almalı İnstagram Adresi

17 Ocak 2022 tarihinde yarışmaya katılan Damla Yağmur Kaya Almalı’nın instagram adresi çok merak edildi. Zira sosyal medayda oldukça aktif oldğunu bizzat sunucu Nursel Ergün tarafında söylenen Damla Yağmur Kaya Almalı’nın instagram var mı ? Sorusuna oldukça merak edildi.

Damla Yağmur Kaya Almalı instagram adresi ne? @yagmurdamlaalmali adresinden ulaşabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta Damla Yağmur Kaya Almalı’nın Geldiği Bölüm – 17 Ocak 2022

17 Ocak 2022 tarihinde Gelinim Mutfakta Damla Yağmur Kaya Almalı’nın programa 846 bölüm de programa dahil oldu. İşte yeni gelen Damla Yağmur Kaya Almalı’nın yarışmaya dahil olduğu bölüme ait video.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu