Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Demet (Kaynana) Kimdir? [Dilek Betül’ün Kaynanası]

Gelinim Mutfakta Demet (Kaynana) 29 Kasım Pazartesi günü 811. bölüm de gelini Dilek Betül Çağlar ile birlikte dahil olan kaynana Demet (Kaynana) kimdir? Demet (Kaynana) aslen nereli? Kaynana Demet (Kaynana) nerede yaşıyor? Demet kaç yaşında? Nerede yaşıyor? İşte tüm bu Soruların cevaplarını haberimizin devamında sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta Nigar Kaynana hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Güncelleme (30/12/2021) Dilek Betül Çağlar’ın kaynanası gelinini bir hafta boyunca hiç beş puan veremedi. Bu da Dilek2in yarışmadan elenmesine büyük katkı sağlayan etmelerden biri oldu.

=> 29 Kasım Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları sonucu öğrenmek için tıklayınız.

Güncelleme (29/11/2021) Demet kaynana geldiği haftanın ilk bölümünde kendi gelinine iki puan verdi. Demet’in gelinin Dilek ilk bölümde, günün sonuncusu olan gelin oldu.

2021 sezonun başında programa dahil olan kaynana Filiz’in yerine bu hafta kaynana Demet gelini Dilek Betül ile birlikte dahil oldu.

Yaren Maden 26 Kasım Cuma günü yarışmadan elenmesi ile birlikte bir devir kapanırken, bu hafta Yaren’in yerine kimin geleceği merak ediliyordu. İşte bu hafta Yaren’in yerine Dilek Betül programa yarışmacı gelin olarak gelirken, gelinini eli ile koymuş gibi bulan kaynana Filiz’in yerine de Demet (Kaynana) dahil oldu.

Dilek Betül Çağlar, gelinin el lezzetine güvendiğini, yarışmada bilezikleri kazanacağını, bu sebeple severek izlediği yarışmaya dahil olduğunu ifade etti.

“Gelinimin el lezzetine güveniyorum. Lezzetli yemekler yapar. Yarışmada da iyi yemekler yapacaktır! Onu bulmak istiyorum!” Gelinim Mutfakta Demet (Kaynana) (Kaynana)

Sözleri ile kaynana Demet, gelini Dilek Betül’ün iyi yemekler yaptığını, Yaren’in aldığı kadar bilezikler alacağını dile getirdi. Elbette her gelen iddialı bir başlangıç yapmak istiyorlar. Lakin bir yarışmacının iddialı olup olmaması, günün sonunda alacağı puanlarla %100 bağlantılı. Gerek kaynana Demet’in gelinin bulup beş puan vermesine, gerekse Dilek Betül, rakip kaynanalardan alacağı puanlarla gerçekten iddialı olup olmayacağı netlik kazanacaktır.

Kaynana Demet’in kendisini tanıttığı o video;

Gelinim Mutfakta Demet hakkında elde edilen tüm bilgileri alt kısımda maddeler halinde açıklanmıştır.

Gelinim Mutfakta Demet (Kaynana)

Gelinim Mutfakta Demet (Kaynana)
Gelinim Mutfakta Demet (Kaynana) resmi
  • 1973 yılında Ankara da doğdu
  • 48 yaşında
  • Ankara ilinde yaşıyor
  • Sakin bir yapısı var
  • Gelini ile Farklı iller de yaşıyor
  • Gelinine Çok güveniyor
  • Ev hanımı
  • 1 torunu var
  • Torunu 2 yaşında

Gelinim Mutfakta yarışmasının 29 Kasım 2021 tarihinde gelini Dilek Betül Çağlar ile birlikte katılan, aynı zamanda programda altın ve bilezik için birlikte mücadele edecek olan kaynananın adı Demet (Kaynana). Ev hanımı olan kaynana Demet İstanbul da yaşıyor.

Gelinin el lezzetine güvendiğini ifade eden Demet, gelinin yarışmada bulacağını, tabaklarına da beş puan vereceğini düşünüyor.

Demet (Kaynana) Kimdir

Demet (Kaynana); 29 Kasım 2021 tarihinde gelini Dilek Betül ile birlikte program dahil olan Demet (Kaynana) aslen Ankaralıdır. Ankara ilinde yaşayan Demet kaynana 1973 yılında Ankara ilinde dünyaya gelmiştir.

Kaynana Demet kim - Demet Betül'ün Kaynanası
Kaynana Demet kim – Demet Betül’ün Kaynanası resmi

Kaynana Demet ile gelini programda geldiklerini kendilerini tanıttıkları o anlara ait video:

Gelinim Mutfakta Kaynana Demet (Kaynana)’nın İnstagram Adresi

29 Kasım Pazartesi günü, Kanald’nin sevilen yarışma programında Demet’in instagram adresi oldukça merak edildi.

İşte kaynana Demet (Kaynana)’nın sosyal medya hesabı olan instagram hesabı: @DemetA adresinden ulaşabilirsiniz.

Demet (Kaynana) Gelinim Mutfakta Yarışmasına Geldiği Bölüm

Kaynana Demet (Kaynana), 29 Kasım 20212 tarihinde gelinim Mutfakta programının 811 bölümünde elenen, kaynana Filiz’in yerine dahil olmuştur. İşte Kaynana Demet’in programa geldiği dahil olduğu anlara ait videosu;

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu