Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Deniz Koca Kimdir [27/12/2021 Gelinim Mutfakta Yeni Gelen Gelin]

Gelinim Mutfakta Deniz Koca kim? 27 Aralık 2021 Pazartesi Gelinim Mutfakta yarışmasına bu hafta yeni gelen gelin, Deniz Koca Kimdir? Yeni yarışmacı Deniz Koca aslen nereli? Deniz Koca kaç yaşında? Deniz Koca’nın instagram adresi ne? Deniz Koca’nın instagram var mı? 27 Aralık Pazartesi Gelinim Mutfakta yarışmasına yeni gelen, Deniz Koca hakkında ki merak edilen tüm bilgileri bu haberimiz de detaylı bir şekilde bulabilirsiniz.

=> Gelinim Mutfakta Yeliz Gökakın hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Güncelleme (27/12/2021) Deniz Koca 27 Aralık 2021 tarihinde kendi kaynanasında 5 puan alırken, ilk gün 14 puanla, günü ikinci sırada bitirdi.

=> Gelinim Mutfakta 27 Aralık Pazartesi Puanları sonucu için tıklayınız.

Geçtiğimiz hafta yani 20-24 aralık haftasında yarışmaya dahil olan Pınar Ekmen, haftaya iyi başlasa da sonunu iyi getiremedi. 24 Aralık Cuma günü, rakiplerine kıyasla en düşük puanları alan gelin olmasından dolayı yarışmaya veda eden isim oldu.

Deniz Koca ve Kaynanası Ayşe Koca
Deniz Koca & Ayşe Koca

Bu hafta yani 27 Aralık ile 31 Aralık haftasında yarışmaya Pınar’ın yerine Deniz Koca dahil oldu. Kaynanası ile birlikte dahil olan Deniz, elinin lezzetine, ve yemek bilgisine çok güveniyorum.

“Kendim inanıyorum. Elimin lezzetini kanıtlayacağım!” Gelinim Mutfakta Deniz Koca

Sözleri ile Deniz Koca, elinin lezzetini kanıtlamak için Zonguldak’tan yarışmaya geldiğini, bilezik ve çeyrek almadan da yarışmadan gitmeyeceğini ifade etmesi dikkatlerden kaçmadı.

Bu hafta (27/12/2021) yarışmaya katılan dahil olan Deniz Koca hakkında merak edilen bilgiler, alt kısımda maddeler halinde açıklanmıştır.

Gelinim Mutfakta Deniz Koca

Gelinim Mutfakta Deniz Koca Kimdir
Gelinim Mutfakta Deniz Koca
 • 1993 doğumlu
 • 28 yaşında
 • Aslen Şanlıurfalı
 • Zonguldak ilinde yaşıyor
 • 2013 yılında evlendi
 • Eşi ile ortak arkadaş vasıtası ile tanıştı
 • 1 yıl içinde evlendi
 • Eşi Pide lahmacun ustası
 • İki kız annesi
 • 8 yıllık evli
 • Sitede temizlik görevlisi olarka çalışıyor
 • Yöresel yemeklere çok hakim

Gelinim Mutfakta Deniz Koca; 27 Aralık 2021 tarihinde yarışmaya kaynanası Ayşe ile birlikte dahil oldu. İki çocuk annesi olan ve iki kızı olan Deniz, Zonguldak ilinde yaşamaktadır. Aslen Şanlıurfalı olan Deniz, Doğu yemeklerine ise çok hakim birisi

Deniz Koca Kimdir

Damla Koca Kimdir - Gelinim Mutfakta Yeni Gelen yarışmacı
Damla Koca Kimdir

Deniz Koca; 1993 yılında Şanlıurfa ilinde dünyaya gelmiştir. Aslen Şanlıurfalı olan Deniz, 2021 yılı itibari ile 28 yaşındadır. 2013 yılında evlenmiştir. Şu an itibari ile 8 yıllık evli, iki çocuk annesidir. Zonguldak ilinde yaşamaktadır.

Deniz Koca İnstagram Adresi

27 Aralık 2021 tarihinde yarışmaya katılan Deniz Koca, beş bileziği kazanmak, yarışmada elinin lezzetini kanıtlamak için gelen Deniz Koca2nın sosyal medyada hesabı çok merak edildi.

Deniz Koca’nın instagram var mı ? Deniz Koca instagram adresi ne? İşte cevabı…

Gelinim Mutfakta Deniz Koca’nın instagram adresi; @koca67 adresinde ulaşabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta Deniz Koca’nın Geldiği Bölüm – 27 Aralık 2021

27 Aralık 2021 tarihinde Gelinim Mutfakta Deniz Koca’nın programa 831 bölüm de programa dahil oldu. İşte yeni gelen Deniz Koca’nın yarışmaya dahil olduğu bölüme ait video.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu