Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Deniz Varan Kimdir [Deniz Varan Yeniden Gelinim Mutfakta’da!]

Gelinim Mutfakta Deniz Varan kim? 14 Mart 2022 Pazartesi günü, Deniz Varan Yeniden Gelinim Mutfakta’da! Gelinim Mutfakta yarışmasına ikinci defa gelen gelin, Deniz Varan Kimdir? Gelinim Mutfakta Deniz aslen nereli? Deniz Varan kaç yaşında? Deniz Varan’ın instagram adresi ne? 14 Mart Pazartesi Gelinim Mutfakta yarışmasına dahil olan Deniz Varan hakkında ki merak edilen tüm bilgiler, bu haberimiz de sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta Fulya Kaldı hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

(Güncelleme 14/03/2022) Deniz Varan ikinci defa yarışmaya katılsa da ilk gün sunucu Nursel dahil tüm kaynanalardan ve kendi kaynanasından 1 puan aldı.

=> Gelinim Mutfakta 14 Mart Pazartesi Puanları sonucunu öğrenmek için lütfen tıklayınız.

Geçtiğimiz aylarda Damla ve Yasemin hastalanması ile acil olarak 4 Şubat Cuma günü Damla’nın yerine yarışmaya katılmış, yarışma boyunca 3 çeyrek altın kazanmıştı. Damla’dan daha çok kaynanasının söylemleri ve havalı Hayat lakabı ile gelinim Mutfakta tarihine damla vurmuş.

Deniz Varan & Hayat Varan

4 Şubat Cuma günü programa dahil olan Deniz Varan, 25 Şubat Cuma günü elenmişti. Şimdi ikinci defa programa dahil olan Deniz Varan hakkında merak edilen bilgiler, alt kısımda maddeler halinde açıklanmıştır.

Gelinim Mutfakta Deniz Varan Kimdir

Gelinim Mutfakta Deniz Varan Kim
Gelinim Mutfakta Deniz Varan
  • 1995 yılında doğdu
  • 27 yaşında
  • Aslen Diyarbakırlı
  • 4 yıllık evli
  • 2,5 yaşında oğlu var
  • İstanbul da yaşıyor
  • Mağaza müdürü yaptı
  • Şu an çalışmıyor
  • 2018 yılında evlendi

Gelinim Mutfakta Deniz Varan; 14 Mart 2022 tarihinde yarışmaya ikinci defa kaynanası Havalı Hayat ile birlikte katıldı. Kaynana ile gelin, bu defa yarışmada daha fazla altın ve bilezik almaya geldiklerini dile getirdiler.

“Altınları e bilezikleri almak istiyorum!” Gelinim Mutfakta Deniz Varan

İlk geldiğinde 3 çeyrek altın kazanan ve toplamda 3 hafta yarışan Deniz, iddialı bir rakip olsa da istediğini ortaya koyamadığı zamanlar olmuştu. Şimdi daha iddialı ve kendisine emin bir şekilde yarışacağını dile getirdi.

Deniz Varan Kimdir

Yarışmacı Deniz Varan
Deniz Varan

Deniz Varan Kimdir; 1995 yılında dünyaya gelmiştir. Aslen Diyarbakırlı olan Deniz, İstanbul ilinde ikamet etmektedir. 2022 yılı itibari ile 27 yaşında ve 4 yıllık evlidir. 2018 yılında evlenen Deniz bir dönem mağaza müdürlüğü yapsa da şimdiler de çalışmıyor.

Deniz Varan İnstagram Adresi

14 Mart 2022 tarihinde yarışmaya katılan Deniz Varan’ın instagram adresi çok merak edildi. 14 Mart ile 18 Mart tarihleri arasında yarışacak olan ve aldığı puanlarla bir sonra ki hafta yarışıp yarışmayacağı netlik kazanacak olan Deniz Varan’ın instagram adresi altı kısımda verilmiştir.

Deniz Varan instagram adresi: @Denizvaranofical adresinden ulaşabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta Deniz Varan’ın Geldiği Bölüm – 14 Mart 2022

14 Mart 2022 tarihinde Gelinim Mutfakta Deniz Varan’ın programa 886 bölüm de programa dahil oldu. İşte yeni gelen Deniz Varan’ın yarışmaya dahil olduğu bölüme ait video.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu