Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Didem Doğan Kimdir?

Gelinim Mutfakta Didem Doğan kim? Kaç yaşında? Aslen Nereli? Didem Doğan İnstagram ne? Didem Doğan Kimdir? hakkında sizleri bu yazımızda bilgilendireceğiz. Geçtiğimiz hafta finalinde Gizem tüm yarışmacılardan daha düşük puanlar aldığı için yarışmadan elenen isim oldu. Bu hafta Gizem’in yerine dahil olan didem Doğan da tıpkı selefi gibi oldukça iddialı. Yarışmada uzun süre kalmaya geldiğini söylerine ekleyen ve bilezikleri almadan gitmeyeceğini iddia eden yeni gelen didem hakkında merak edilen bilgilerin tamamı yazımızın satır araların da sizler bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta Nurcan Çonkuroğlu hakkında bilgi almak için tıklayınız

Gelinim Mutfakta Didem Doğan

Gelinim Mutfakta Didem Doğan kimdir

 • Aslen Erzincanlı
 • 1990 yılında Erzincan da doğdu
 • Şu an 30 yaşında
 • Bir çocuk annesi
 • Lisans Mezunu
 • Şu an Ev hanımı
 • Daha önce kuaför salonu işletti
 • Aslen Burcu
 • İstanbul da yaşıyor

16 Kasım Pazartesi yeni gelen yarışmacı Didem Doğan 1990 yılında Erzincan da dünyaya gelmiştir. Aslen Erzincanlı olan yarışmacı Didem’in bir erkek evladı var. Lisans mezunu olan Didem zamanında kuaför salonu işlettiğini ama çocuğunu büyütmek için işinden ayrıldığını açıkladı. Çocuğunu tam olarak büyüttükten sonra yeniden çalışma hayatında yer almak istiyor.

=> 16 Kasım Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan durumu için tıklayınız

Bu süreci avantaja çevirmek isteyen Didem programda verilen çeyrek ve bilezikleri alacağını iddia etti.

“Çevrem ile oldukça uyumlu biriyim” Gelinim Mutfakta Didem Doğan

Sözleri ile gelinlerle kavga etmeye değil yarışmaya geldiğini açıklayan Didem sessiz bir o kadar yemekleri ile gündem olmak istiyor. Baklam Didem Doğan’ın bu stratejisine kaynanalar  nasıl tepki verecek? İzleyip göreceğiz.

Didem Doğan kimdir

Didem Doğan Kimdir

30 yaşında Aslen Erzincanlı olan Didem Doğan Gelinim Mutfakta yarışmacısıdır. 16 Kasım 2020 tarihinde Gelinim Mutfakta yarışmasına kaynanası Gönül hanımla ile birlikte katılmıştır.

Didem Doğan İnstagram adresi

Bildiğiniz üzere yarışmaya katılmadan evvel program da ki olayları ifşa etmemek adına yarışmacılar gizlilik sözleşmesi imzalıyor. Şu an didem Doğan’ın instagram hesabı gizli olsa da yarışmacı olduğu bölüm gelince hesabını normale çekecektir. Didem’in instagram adresi @didendogan2424 adresinde kendisine ulaşabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta didem Doğan’ın Geldiği Bölüm

Program da hangi yarışmacının kaçıncı bölümde geldiğini tespit edebilmek adına Didem Doğan’ın program katıldığı bölüm videosunu özellikle ekliyoruz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

 1. Didem doğan ne güzel bi gelin kayınvalideme Aşıkım diyor İlayda sen
  Anlamazsın bunları Sen galiba kocanı
  Sevmiyorsun. Kocasını seven onun Annesinide çok sevmeli bu güzel bi
  Şey ilayda bi gitmedin kurtulalım?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu