Gelinim Mutfakta Dilan Ve Kaynanası Hülya Kimdir? 4 Kasım 2019

Gelinim Mutfakta Dilan ve kaynanası Hülya hanım bu hafta 4 Kasım 2019 Pazartesi günü yeni yarışmacılar oldular. Karadeniz gelini olan Hülya bakalım daha önce yarışmaya Katılan Başak Kuvel, oldukça iyi bir performans göstermiş ve yarışmadan 9 çeyrek altın ve 20 bilezik alarak başarısını ve elinin lezzetini kanıtlamıştı. Şimdi yine bir Karadenizli yarışmacı Hülya bakalım programda nasıl performans gösterecek? İzleyip bunu hep birlikte göreceğiz. 

==>  Gelinim Mutfakta 8 Kasım Toplam Puan Tablosu sonucunu öğrenmek için lütfen tıklayınız.

Bu hafta yarışmaya katılan Hülya kim olduğunu, aslen nereli ve kaç yıllık evli olduğunu gibi Hülya hakkında kendisini tanıtacak tüm bilgileri bu sayfamızda bulabilirsiniz. Tabi sadece Hülya değil, aynı zamanda yeni gelen yarışmacının kaynanası Hülya hakkında edindiğimiz bilgiler de bu yazının en son kısmında tablo içinde izleri beklemektedir.

==>  7 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Tablosu hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.4 Kasım Pazartesi Gelinim Mutfakta Yeni Gelen Yarışmacı - Gelinim Mutfakta Dilan Ve Kaynanası Hülya Kimdir? 4 Kasım 2019Programın son bölümünü kaçıranlar için ve yeni gelen yarışmacı kimi yerine ve kimi masasına geldiğin merak edenler için kısaca geçtiğimiz hafta elene yarışmacıyı hatırlatmak istiyorum. 

==>  6 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Tablosu sonucunu öğrenmek için lütfen tıklayınız.

Geçen hafta yarışmaya Fadime oldukça iddialı katılsa da yarışmada istediği puanları alamadı. Sadece puanlarla değil aynı zamanda gelinlere karşı da kendisini savunamadı. Nihayetinde Fadime haftanın en düşük puanını alan gelin olduğu için elen yarışmacı oldu.

==>  5 Kasım Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

Bu hafta 4 Kasım Pazartesi günü Fadime’nin yerine Hülya programa katıldı. Ancak aldığımız bilgiler ve verilen fragmana göre Fadime gibi tecrübeli yarışmacılara karşı pasif kalacağı konusunda bizlere bir bilgi geldi. Dikkat: 4 Kasım 2019 Gelinim Mutfakta Hülya hakkındaki bilgiler yazının en son kısmında verdik.

==>  4 Kasım Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları  öğrenmek için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Dilan Kim? (4 Kasım 2019)

4 Kasım Pazartesi Gelinim Mutfakta yarışmasının 386. bölümün de programa Fadime’nin yerine katılan yarışmacı Dilan henüz 7 aylık gelin olmasına rağmen elinin lezzetini kaynanasına kanıtlamış olmalı kaynanası da güvenip milyonların izlediği programa çıkartmıştır. Aysel hanım da bu hafta yarışmaya gelen Dilan’ın henüz 7 aylık bir gelin olduğunu görünce, kaynanası Hülya’ya aynen şu sözleri söyledi.

“Nasıl oldu da 7 aylık gelininizi buraya getirdiniz?”
Aysel Kaynana

Duygu, ilk günden Dilan üzerine oymaya başladı. İlk gün gelinler mısır ekmeğini fırında yaparken Duygu kimseye sormadan Dilan’ın fırınını açması ve içerideki ısıyı bilerek dışarı çıkartması (bakacağım manası ile) Dilan’ın sinir olmasına neden olsa da Dilan yeterince tepki koyamadı. Bu sayede Dilan’ın mısır ekmeyi kabarmadı. Gelinim Mutfakta 4 Kasım Pazartesi yeni yarışmacı - Gelinim Mutfakta Dilan Ve Kaynanası Hülya Kimdir? 4 Kasım 2019

İlk günde kendisini savunamayan ve yemeğini rakiplerinden koruyamayan Dilan’ın yarışmada kalması için daha fazla kendisini koruması gerekmektedir. Dikkat: 4 Kasım Pazartesi Gelinim Mutfakta Aysu hakkındaki bilgiler yazının son kısmında maddeler halinde sizleri bekliyor.

Gelinim Mutfakta Dilan’in Bilgileri 4 Kasım Pazartesi

  • İstanbul’dan yarışmaya katılıyor
  • Henüz bebeği yok
  • Aslen Batmanlı ancak İstanbul’da yaşıyor
  • Yedi aylık evli

Gelinim Mutfakta Kaynana Hülya’nın Bilgileri 4 Kasım Pazartesi

  • İstanbul’dan yarışmaya katılıyor
  • Yarışmaya katılmayı kendisi istemiş
  • Gelini gibi kendisi de İstanbullu
  • Aslen Eskişehirli
  • Gelini Dilan’a çok güveniyor

Bu arada 4 Kasım Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları için lütfen tıklayınız

Yeni gelen yarışmacı Dilan ve kaynanası Hülya hakkındaki duygu ve düşüncelerinizi, bu yazının alt kısımında bizler ile paylaşabilirsiniz. 

Gelinim Mutfakta Dilan’ın Geldiği Bölüm

4 Kasım 2019 Pazartesi günü Fadime’nin yerine gelen yeni yarışmacının katıldığı bölüm fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

Bu İçeriğimizede Mutlaka Bakın:  31 Mayıs Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu? Kaynanalar Gelinlere Kaç Puan VerdilerEklenme Tarihi:

YORUMLARINIZI BEKLİYORUM

KONU İLE iLGİLİ YORUMLAR (1 Yorum)