Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Dilara Ağdoğan Kimdir [24/01/2022]

Gelinim Mutfakta Dilara Ağdoğan kim? 24 Ocak 2022 Pazartesi Gelinim Mutfakta yarışmasına yeni gelen gelin, Dilara Ağdoğan Kimdir? Dilara Ağdoğan Gelinim Mutfakta yarışmasına daha önce katıldı mı? Gelinim Mutfakta Dilara aslen nereli? Dilara Ağdoğan kaç yaşında? Dilara Ağdoğan’ın instagram adresi ne? 24 Ocak Pazartesi Gelinim Mutfakta yarışmasına dahil olan Dilara Ağdoğan hakkında ki merak edilen tüm bilgiler, bu haberimiz de sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta Yasemin Çakar Sevinç hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Geçtiğimiz hafta (17-21 Ocak) haftasında yarışmaya Damla Yağmur yarışmaya dahil oldu. İlk gün iyi puanlar elde eden Damla Yağmur, 21 Ocak Cuma günü rakiplerine kıyasla en düşük puanları aldığı için 21 Ocak Cuma günü yarışmadan elenen isim oldu.

Gelinim Mutfakta Dilara - 20 Ocak 2020 Yeni Gelen Yarışmacı

Bu hafta yani 24 Ocak ile 28 Ocak haftasına yarışmaya, Damla Yağmur’un yerine Dilara Ağdoğan katıldı. Dilara daha önce yarışmada 4 hafta boyunca yarışmayı başarmış, toplamda 5 bilezik kazanmıştır.

=> Gelinim Mutfakta 24 Ocak Pazartesi Puanları sonucu öğrenmek için tıklayınız.

“Evimi özlemişim. Buranın kokusunu çok ama çok özledim!” Gelinim Mutfakta Dilara Ağdoğan

Sözleri ile Dilara Ağdoğan, yarışmaya yeni gelen çömezlerden olmadığını, yarışmada tecrübeli olduğunu ve yarışmada daha önce hem çeyrek altını kazandığını hem de beş bileziği aldığını, şimdi rakiplerini elemeye geldiğini dile getirmesi, dikkatlerden kaçmadı.

Dilara Ağdoğan ve Kaynanası Gönül Ağdoğan Resmi
Dilara Ağdoğan ile Kaynanası Gönül Ağdoğan

Bu hafta (24/01/2022) yarışmaya katılan dahil olan Dilara Ağdoğan hakkında merak edilen bilgiler, alt kısımda maddeler halinde açıklanmıştır.

Gelinim Mutfakta Dilara Ağdoğan Kimdir

Gelinim Mutfakta Dilara Agdoğan Kim
Gelinim Mutfakta Dilara Agdoğan
 • 1990 yılında doğdu
 • Aslen Tuncelili
 • İstanbul da yaşıyor
 • 7 yıllık evli
 • Eşinin adı Ümit
 • Bir çocuk annesi
 • 3,5 yaşında bir kızı var
 • 32 yaşında
 • İnfluencer
 • İnstagram da 38.000 takipçisi var
 • Daha önce Gümrük Müşavirliğinde çalıştı

Gelinim Mutfakta Dilara Ağdoğan; 24 Ocak 2022 tarihinde yarışmaya kaynanası Gönül Ağdoğan ile birlikte ilk olarak 20 Ocak 2020 tarihinde katılmış, toplamda 5 bilezik ve 6 çeyrek altın kazanmıştır. Şimdi yeniden yarışmaya katılmak istediğini beyan eden Dilara, iki yıl ardından yarışmaya ikinci defa katılan isim oldu.

Dilara Ağdoğan Kimdir

Dilara Ağdoğan Kimdir
Dilara Ağdoğan

Dilara Ağdoğan; 1990 yılında Tunceli ilinde dünyaya gelmiştir. Aslen Tuncelili olan Dilara 32 yaşında ve 7 yıllık evlidir. 2014 yılında evlenen Dilara bir çocuk annesidir. 3,5 yaşında bir kızı olan Dilara, instagram da influencer olarak çalışmakta. Daha önce Gümrük müşavirliğinde çalışan Dilara Ağdoğan, şimdi evde kendi yaptığı yemekleri sosyal medyasında resimlerini paylaşmaktadır.

Dilara Ağdoğan İnstagram Adresi

24 Ocak 2022 tarihinde yarışmaya katılan Dilara Ağdoğan’ın instagram adresi çok merak edildi. Özellikle Nursel Ergin Dilara2nın 38.000 takipçisi bulunduğunu söylemesi üzerine DilarAn2ın sosyal medya hesabı çok merak edildi.

Dilara Ağdoğan instagram adresi: @dilaraaydoğan adresinden ulaşabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta Dilara Ağdoğan’ın Geldiği Bölüm – 24 Ocak 2022

24 Ocak 2022 tarihinde Gelinim Mutfakta Dilara Ağdoğan’ın programa 851 bölüm de programa dahil oldu. İşte yeni gelen Dilara Ağdoğan’ın yarışmaya dahil olduğu bölüme ait video.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu