Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Dilara İle Kaynanası Gönül Kimdir? (20 Ocak 2020)

Gelinim Mutfakta Dilara Aydoğan ve kaynanası Gönül Aydoğan, 20 Ocak 2020 Pazartesi programa yeni katılan yarışmacılar oldu.

Hafta içinde yarışmacıların kıyasıya yarıştığı ve her bir birinden güzel yemeklerle kayın validelerden aldığı puanlarla hafta sonunda en yüksek puanı alan gelinin beş altın bileziği aldığını, en düşük puana sahip olan gelinin de yarışmadan elendiği programda bu hafta Cuma günü en düşük puanı alan Aleyna’nın yerine programdan gitmek isteyen Betül elendi.

Dilara Ağdoğan 24 Ocak 2022 tarihinde yeniden yarışmaya katıldı. Dilara yeniden katıldığı bölüm hakkında ve yarışmacı hakkında daha detaylı bilgi almak için ; => Gelinim Mutfakta Dilara Ağdoğan kimdir makalemize göz atabilirsiniz.

=> [mavibuton]24 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Toplam Puanlar[/mavibuton] sonucunu görmek için tıklayınız.Gelinim Mutfakta Dilara - 20 Ocak 2020 Yeni Gelen Yarışmacı Betül’ün yerine yerine bugün 20 Ocak 2020 tarihinde yeni yarışmacı olarak gelen Dilara ile kayın validesi Gönül kaynana kimler olduğunu sizlere kısaca tanıtmak için bu yazıyı kaleme aldım.

=> [pembebuton]23 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları[/pembebuton] sonucun da kim birinci olduğunu görmek için lütfen tıklayınız.

Kaynana Gönül hakkında ilk izlenimlerimi paylaşmak istiyorum. Zaten yarışmada Macide kaynana gibi oldukça otoriter bir kayın valide varken yeni bir kaynana daha Macide gibi otoriter ve hatayı affetmeyen birisi katıldığını düşünüyorum.

=> [pembebuton]22 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi[/pembebuton] kim olduğunu görmek için lütfen tıklayınız.

Bu düşüncemi desteleyen olay ise kaynana Gönül’ün şu sözleri oldu.

“Benim gelinim o yemeği yapmasaydı, ben gelinimi alıp buradan çıkar giderdim!”
Yeni Kaynana Gönül

Gelinim Mutfakta 20 Ocak Pazartesi Dilara ve Gönül - Bu hafta gelen yeni yarışmacılar=> [mavibuton]Gelinim Mutfakta 21 Ocak Salı Puanları[/mavibuton] sonucunu görmek için tıklayınız.

Yukarıdaki sözlerden yola çıkarak kaynana Gönül’ün otoriter ve hataya asla kabul etmeyen bir yapısı olduğu kanaatine vardım. 20 Ocak Gelinim Mutfakta yeni gelen Dilara ile birlikte Dilara’ün kayın validesi Gönül hakkındaki tüm bilgileri yazının en son kısmında açıkladık.

=> Bu arada [pembebuton]20 Ocak Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi[/pembebuton] kim olduğunu görmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Dilara Aydoğan Kimdir? (20 Ocak 2020)

20 Ocak 2020 Pazartesi günü yarışmanın 441. bölümünde son bölümde yarışmadan ayrılan Betül’ün yerine bu hafta katılan yarışmacı Dilara ile kayın validesi Gönül kim olduğunu ve aslen nereli ve kaç yıllık evli olduğunu bu yazının en son kısmında açıklamaya çalıştım. Not: Gelinim Mutfakta Dilara kim olduğunu yazının en son kısmında maddeler halinde ekledik.Gelinim Mutfakta Bu hafta Gelen yeni Yarışmacılar Dilara ile Gönül - 20 Ocak 2020

Gelinim Mutfakta yeni yarışmacı Dilara bu hafta yarışmaya çok iddialı başladı. Bu iddiasını ise 20 Ocak Pazartesi puanlamasında göstermeye çalıştı. Anladığımız kadarı ile ilk gün çok iyi puanlar aldığı için kayın validesi de rahat rahat günün kritikleri sırasında yapamasa alır giderdim gibi yüksek perdeden konuştu. Şimdi bu hafta yeni gelen yarışmacı Dilara ile kaynana Gönül hanım hakkındaki tüm bilgiler yazının devamında sizleri beklemektedir. 

Gelinim Mutfakta Dilara Aydoğan (20 Ocak 2020 Yeni Gelen Gelin)

20 Ocak Pazartesi Gelinim Mutfakta yeni gelen yarışmacı Dilara

  • Aslen Tuncelili
  • İstanbul’dan katılıyor
  • Eşinin ismi Ümit 
  • Bir çocuk annesi

Gelinim Mutfakta Günül Aydoğan (20 Ocak Yeni Gelen Kaynana)

Gelinim Mutfakta Gönül Aydoğan (Kaynana) - 20 Ocak 2020 Yarışmacıları

  • İstanbul’dan katılıyor
  • Aslen Tuncelili
  • Bir oğlu bir kızı var
  • İki torun sahibi
  • Çocuklarını evlendirmiş

 

Gönül Ağdoğan 24 Ocak 2022 tarihinde yeniden katıldı. İşte o anlar hakkında bilgi almak için => Gelinim Mutfakta Kaynana Gönül Ağdoğan kimdir konumuza göz atabilirsiniz.

Bu hafta 20 Ocak 2020 Pazartesi ile 24 Ocak Cuma 2020 haftasında, yarışmaya katılan yeni gelin ve kaynana hakkında ne düşünüyor sunuz? Sizce güçlü bir yarışmacı geldi mi? Yorumlarınızı yazının en alt kısmından yapabilirsiniz. 

Gelinim Mutfakta Dilara’in Geldiği 441. Bölüm Fragmanı

20 Ocak 2020 Pazartesi günü 441. bölümde programa Dilara’ün yerine bu hafta katılan yarışmacıların geldiği bölüm fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu