Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Dilek Betül Çağlar Kimdir? [Yaren’in Yerine Gelen Yeni Yarışmacı]

Gelinim Mutfakta Dilek Betül Çağlar kim? 29 Kasım 2021 Pazartesi Gelinim Mutfakta yeni gelen yarışmacı Dilek Betül Çağlar Kimdir? Yaren’in yerine gelen Dilek Betül Çağlar aslen nereli? Dilek Betül Çağlar kaç yaşında? Dilek Betül Çağlar’ın instagram adresi ne? Dilek Betül’ün instagram var mı? 29 Kasım Pazartesi Gelinim Mutfakta yarışmasına yeni gelen, Dilek Betül Çağlar hakkında ki merak edilen tüm bilgileri  alt kısımda verilmiştir.

=> Gelinim Mutfakta Pınar Zaloğlu hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Güncelleme (30/12/2021) Dilek Betül Çağlar, geldiği hafta 59 puan aldı. Topladığı puanlar yarışmada kalmasına yetmediği için elenen isim oldu.

=> 3 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Elenen Kim Oldu Sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Güncelleme (29/11/2021) Dilek Betül Çağlar ilk gün kendi kaynanasında iki puan alırken, diğer kaynanalardan da kayda değer puanlar alamadığı için günün sonuncusu olan gelin oldu.

2020-21 sezonunun başında yarışmaya dahil olan Yaren 4 aydan daha fazla yarışmış, bu yolda 20’den fazla çeyrek ve bilezik kazanmıştır. Yaren Maden 26 Kasım Cuma günü rakiplerine kıyasla çok ama çok düşük puanlar alamsı ile yarışmadan elenen gelin oldu.

=> Gelinim Mutfakta 29 Kasım Pazartesi Puanları sonucu öğrenmek için tıklayınız.

Bu hafta yarışmaya Yaren Maden’in yerine Dilek Betül Çağlar dahil oldu. Yaren’in yerine gelecek olan Dilek Betül, Yaren gibi bilezik ve altın almak istiyor. Yaren gibi iddialı ve bilezik alıp almayacağı, yaraşmanın ileri bölümler de netlik kazanacak.

“Yaren gibi bilezik ve çeyrek altın almaya geldim!” Gelinim Mutfakta Dilek Betül Çağlar

Sözleri ile Dilek Betül Çağlar, yarışmada rakiplerini geçeceğini, bilezikleri alacağını dile getirmiş olsa da gerçekten iddialı olup olmadığı alacağı puanlara bağlı.

Dilek Betül Çağlar’ın Gelinim Mutfakta Yarışmasına geldiğinden kendisini şu sözlerle tanıttı. İşte o anlara ait video;

Bu hafta (29/11/2021) yarışmaya katılan dahil olan Dilek Betül Çağlar hakkında merak edilen bilgiler alt kısımda maddeler halinde açıklanmıştır.

Gelinim Mutfakta Dilek Betül Çağlar

Gelinim Mutfakta Dilek Betül Çağlar Kimdir
Gelinim Mutfakta Dilek Betül Çağlar
 • 1992 yılında dünyaya geldi
 • 29 yaşında
 • Aslen Ankaralı
 • 7 yıllık evli
 • Bir oğlu var
 • Bingöl ilinde yaşıyor
 • İddialı biri
 • Kendisine çok güveniyor
 • Haksızlığa asla katlanamıyor
 • Eşi Ankaralı
 • Eşi ile Antalya da tatil de tanıştı

Gelinim Mutfakta Dilek Betül Çağlar; 29 Kasım 2021 tarihinde yarışmaya kaynanası Demet ile birlikte dahil oldu. Kaynanası gelinine güvendiğini, yarışmada başarılı olacağını ifade ederken, Dilek Betül de elinden gelenin en iyisini ortaya koyacağını ifade etti.

Dilek Betül Çağlar Kimdir

Dilek Betül Çağlar Kimdir
Dilek Betül Çağlar Kim

Dilek Betül Çağlar; 1992 yılında Ankara ilinde dünyaya gelmiştir. Aslen Ankaralı olan Dilek Betül Çağlar, Bingöl ilinde ikamet etmektedir. 29 yaşında bir çocuk annesidir. Bingöl ilinde yaşamaktadır. 7 yıllık evli olan Betül’ün bir oğlu var.

Dilek Betül Çağlar İnstagram Adresi

29 Kasım 2021 tarihinde yarışmaya dahil olan Dilek Betül, bu sezonun en güçlü ve en fazla bilezik kazanan Yaren’in yerine yarışmaya dahil oldu. Popüler bir yarışmacının yerine dahil o0lan Dilek Betül’ün instagram var mı ? ya da Dilek Betül Çağlar instagram adresi ne diye çok merak edildi.

Gelinim Mutfakta Dilek Betül Çağlar’ın instagram adresi; @DilekBetül adresinde ulaşabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta Dilek Betül Çağlar’ın Geldiği Bölüm – 29 Kasım 2021

29 Kasım 2021 tarihinde Gelinim Mutfakta Dilek Betül Çağlar’ın programa 811 bölüm de katıldı. İşte yeni gelen Dilek Betül Çağlar’ın yarışmaya dahil olduğu bölüme ait video.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu