Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Dilek Kes Kimdir [10/01/2022]

Gelinim Mutfakta Dilek Kes kim? 10 Ocak 2022 Pazartesi Gelinim Mutfakta yarışmasına yeni gelen gelin, Dilek Kes Kimdir? Gelinim Mutfakta bu hafta yeni gelen Dilek Kes aslen nereli? Dilek Kes kaç yaşında? Dilek Kes’in instagram adresi var mı? 10 Ocak Pazartesi Gelinim Mutfakta yarışmasına dahil olan Dilek Kes hakkında ki merak edilen tüm bilgiler, bu haberimiz de sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta Damla Yağmur Kaya Almalı hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Güncelleme (14/01/2022) Dilek Kes 14 Ocak Cuma günü 59 puan alarak haftanın sonuncusu olan gelin oldu. Dilek 14 Ocak Cuma günü yarışmadan geldiği hafta elenen isim oldu.

=> Gelinim Mutfakta 14 Ocak Cuma Kim Elendi öğrenmek için tıklayınız.

Güncelleme (10/01/2022) Dilek Kes 10 Ocak 2022 Pazartesi günü Gelinim Mutfakta yarışmasına katılan yeni gelin oldu. Dilek ilk puanlamada Nursel Ergün’den 5, kendi kaynanası Hatice Deniz’den de 5 puan almayı başardı.

=> 10 Ocak Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları sonucu öğrenmek için tıklayınız.

Dilek Kez ve Hatice Deniz resmi
Gelin Dilek Kez ve kaynana Hatice Deniz

3 Ocak ile 7 Ocak haftasında yarışmaya dahil olan ve elinin lezzetini göstermek isteyen Yeliz, istediği puanlar almadığı için 7 Ocak Cuma günü yarışmadan elenen isim oldu. Bu hafta ise yarışmaya Yeliz2in yerine Dilek Kes dahil oldu.

“Elimin Lezzetine güveniyorum. Altınları kaynanam ile ortak paylaşacağız!” Gelinim Mutfakta Dilek Kes

Sözleri ile Dilek Kes, yarışmadaki altınları almaya geldiğini ifade ederken, altınları almaları halinde, kaynanası ile %50 olarak paylaşacağını açıklaması, dikkatlerden kaçmadı.

Bu hafta (10/01/2022) yarışmaya katılan dahil olan Dilek Kes hakkında merak edilen bilgiler, alt kısımda maddeler halinde açıklanmıştır.

Gelinim Mutfakta Dilek Kes Kimdir

Gelinim Mutfakta Dilek Kes Resmi
Gelinim Mutfakta Dilek Kes
 • 1978 yılında dünyaya geldi.
 • 29 yıllık evli
 • İstanbul da ikamet ediyor
 • 3 çocuk annesi
 • Aslen İstanbullu
 • 1993 yılında evlendi
 • Ev hanımı
 • İstanbul da yaşıyor
 • 28 Yaşında, 23 yaşında ve 16 yaşında çocukları var
 • Büyük oğlu evlenip boşandı
 • Bir zamanlar kaynanaydı

Gelinim Mutfakta Dilek Kes; 10 Ocak 2022 tarihinde yarışmaya kaynanası Hatice ile birlikte dahil oldu. Üç çocuk annesi olan dilek Kes, 1993 yılında evlenmiştir. Şu an 44 yaşında olan Dilek, İstanbul ilinde ikamet ediyor.

Dilek Kes Kimdir

Dilek Kes Kim
Dilek Kes

Dilek Kes; 1978 yılında İstanbul da dünyaya gelmiştir. 2022 yılı itibari ile 44 yaşında ve üç çocuk annesi olan Dilek Kes, aslen İstanbulludur. 1993 yılında evlenmiştir. Şu an 29 yıllık evli ve 44 yaşındadır.

Dilek Kes İnstagram Adresi

10 Ocak 2022 tarihinde yarışmaya katılan Dilek Kes’in instagram adresi çok merak edildi. Yapılan araştırmalar neticesinde Dilek Kes’in instagram var mı ? Sorusuna Dilek’in kendi adına instagram adresi tespit edilmiştir.

Dilek Kes instagram adresi ne? sorusunun cevabınınım paylaşamıyoruz.

Gelinim Mutfakta Dilek Kes’in Geldiği Bölüm – 10 Ocak 2022

10 Ocak 2022 tarihinde Gelinim Mutfakta Dilek Kes’in programa 836 bölüm de programa dahil oldu. İşte yeni gelen Dilek Kes’in yarışmaya dahil olduğu bölüme ait video.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu