Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Dilek Özdemir Kimdir? (Kaynana)

Hilal Özdemir'in Kaynanası Dilek Özdemir'in Bilgileri 15 Mart 2021

Gelinim Mutfakta Dilek Özdemir 15 Mart Pazartesi günü 661. bölümün de gelini Hilal Özdemir ile birlikte katılan kaynana Dilek Özdemir kimdir? Aslen Nereli? Kaç yaşında? Şu an nerede yaşıyor? Soruların cevapları haberimizin içerisinde sizleri bekliyor.

(GÜNCELLEME 19/03/2021) Dilek Özdemir geldiği hafta istediği puanları kendi gelinine veremdi. Üstüne gelinine baskı kurunca Hilal yapacağı yemekleri bile yapmada çok ama çok zorlandı. Stres ve baskı altında kalan Hilal maalesef 50 puan alarak geldiği hafta elendi.

Dilek Özdemir; Aslen Ankaralıdır. Oğlu asker olan kaynana Dilek otoriter ve dediğim dedik birisidir. Ankara ilinde ikamet ediyor.

=> Gelinim Mutfakta Nagehan Yılmaz (Kaynana) hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Geçtiğimiz hafta finalinde Zeynep ile Aysun eleme potasında düşmüş, son puanlamaya kadar hangi gelinin eleneceği belli olmadığı için tüm Türkiye ekran başına kilitlenmişti. Son kaynananın verdiği puanlarla Aysun 68 puan alarak elenmekten kıl payı kurtulurken Zeynep Kalyon Gökçe 64 puanla haftanın elene gelini oldu.

Dilek Özdemir ve gelini Hilal Özdemir

Bu hafta Zeynep’in yerine Hilal Özdemir katılırken, kaynana Yasemin’in yerine ise kaynana Dilek Özdemir katıldı. Kaynana Dilek ile Yasemin kaynanayı kıyasladığımızda Dilek daha otoriter ve daha hırslı olduğu daha ilk dakikadan anlaşıldı.

“Güçlü bir rakip geldi. Korksunlar bizden!” Gelinim Mutfakta Dilek Özdemir (Kaynana)

Sözleri ile Hilal’in kaynana Dilek hem kendisine hem de gelinin el lezzetine çok güvendiğini, açıkça ve iddialı bir şekilde dile getirdi

Bu hafta yarışmaya yeni gelen kaynana Gelinim Mutfakta Dilek Özdemir hakkında elde edilen bilgilerin tamamı alt kısımda verilmiştir.

=> Gelinim Mutfakta 15 Mart Pazartesi Puanları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Dilek Özdemir

Gelinim Mutfakta Dilek Özdemir (Kaynana)

  • Aslen Ankaralıdır
  • Bir oğlu asker
  • Anakara ilinde yaşıyor
  • Otoriter bir yapısı var
  • Dediğim dedik biri
  • Hırslı biri
  • Gelinine güveniyor

Bu hafta yarışmanın 661 bölümde gelini Hilal ile birlikte dahil olan kaynana Dilek gelinin tabaklarını bulmaya geldiğini ve bu yarışmada bilezikleri kazanmak istediklerini dikle getirdi. Eski yarışmacıların yüzü eskidiğini bu sebeple Aysun2u elemek istediğini açıkla ifade eden Dilek kaynana ilk bölümde heyecanını yenmeyi başarırken gelini kaynanası kadar şanslı değil. Zira ilk bölümde oldukça heyecanlandı.

Kaynana Dilek Özdemir gelinin mevcut eşyalarının hepsini kendisi beğendiğini, bunu büyüklerinden böyle gördüğünü söylediği anlarda dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Dilek Özdemir (Kaynana) Gelinim Mutfakta Yarışmasına Geldiği Bölüm

15 Mart Pazartesi günü Gelinim Mutfakta programında 661. bölümün de gelini Hilal Özdemir ile birlikte programa katılan Gelinim Mutfakta Dilek Özdemir ve gelininin geldiği bölüm videosu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu