Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Diskalifiye Kim Oldu?

Gelinim Mutfakta diskalifiye kim olduğunu ve neden diskalifiye olduğunu merak edenler için bu yazıyı kaleme aldık. Detaylar haberimizin devamında sizleri bekliyor.

Kanal D ekranlarında yaklaşık 2 yıldır devam eden program bildiğiniz üzere KHK ile evlendirme programlarının yasaklanmasında sonra ortaya çıkmış yeni bir konsept. Hem kaynana gelini bir araya getiriyor. Hem de yemek programı olarak birbirinde güzel yemeklerin tarifleri veriliyor.

Bu program ilk başladığı günden beri popüler olan yarışmacılar sosyal medyada hep yeniden gelmesi istenildi. Kimisi  defalarca geldi. Kimisi ise bir defa geldi ve başka hiç gelmedi yada gelemedi.Gelinim Mutfakta bugün diskalifiye olan kim

Sosyal medyada gerekse programı izleyenler arasında hem Reyhan hem de Çiğdem hanım için hakarete varan sözler duyuyorum. Ancak Çiğdem bu konuda kimsenin eline su dökemez.

Yaptıkları ile herkesi çileden çıkartan Çiğdem, 4 Mart 2020 tarihinde yayınlanan bölümde Özlem’e karşı hakarete varan cümleleri nedeni ile Özlem elindeki bardağı alıp resmen yüzüne fırlatmak istese de yere fırlatıp, ne derece sinir olduğunu gösterdi.

Bu duruma hemen müdahale eden Fatih Ürek ise olayların başlangıcı Çiğdem hanımı görüp aynen şu ifadeleri kullandı.

Özellikle Çiğdem hanım sizden rica ediyorum. İkinci kez tekrarlanırsa, üzgünüm diskalifiye etmek durumunda kalacağım. Fatih Ürek

Fatih Ürek’in bu ikazından sonra sosyal medya karıştı. Elif Akçam hayranları hemen Çiğdem hanımı tutup Özlem’in haksız olduğunu ve taraf tuttuğunu ileri sürerken, Ezgi ve Özlem’in hayranları ise Çiğdem hanım orada düzeni bozan tek kaynana olduğunu söylediler.

Kısaca bu hafta Çiğdem hanım elenme korkusu kendisini sardığı için çabuk sinirlenen Özlem’in sinirlerini zıplatarak, düşük puanlar alması için hamle yapsa da ne izleyenler ne de Fatih Ürek bunu yemedi.

Sanırım Çiğdem kendisini best of öncesi el üstünde tutulan yarışmacı olarak görüyordu. Lakin, best of yarışmasında herkes popüler ve herkesin en az Elif ve Çiğdem kadar hayranı ve izleyeni olduğu için Çiğdem’in bu hamlesi işe yaramadığını düşünüyorum. Tabi bunlar tamamen benim şahsi fikrimdir.

Elif Akçam Diskalifiye mi?

4 Mart 2020 tarihinde ekrana gelen bölümde Elif’in kaynanası Çiğdem yüzünden takım olarak Fatih Ürek tarafında ikaz edildi. Tekrarı olması halinde diskalifiye olacağını belirtti.Elif Akçam Diskalifiye mi oldu

Yaklaşık 1 yıldır kendisini ekranlardan tanıyoruz. Elif ve Çiğdem bu duruma yani Diskalifiye olma konumuna düşmeden, bir bahane ile yarışmadan ayrılacaktır.

Fatih Ürek’in fırçasını dahi kaldıramayan birisi olduklarını bildiğim için Elif ve Çiğdem’in gitmesi çok yakın diyebilirim. Şu an için Gelinim Mutfakta diskalifiye olan yarışmacı yok.

Elif Akçam Diskalifiye mi oldu

Hayır. Sadece ikaz edildi. Hem Elif hem de Kaynanası ikaz edildi.

Gelinim Mutfakta kim Diskalifiye oldu?

Şu an için hiç bir yarışmacı diskalifiye olmadı.

Elif Akçam Diskalifiye mi oldu?

hayır olmadı.

Elif Akçam Programdan ayrılacak mı?

Şu an için ayrılmayacak.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu