Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Döndü Atala Kimdir? [Münevver’in Gelini]

12 Eylül Pazartesi Gelinim Mutfakta Yarışmasına Dahil Olan "DÖNDÜ ATALA" Kimdir

Gelinim Mutfakta Döndü Atala kim? 12 Eylül 2022 Pazartesi Gelinim Mutfakta yeni gelen yarışmacı Döndü Atala Kimdir? Döndü Atala aslen nereli? Döndü Atala kaç yaşında? Kaç yıllık evli?  Döndü Atala’nın instagramı var mı? Gelinim Mutfakta bu hafta yarışmaya dahil olan yeni gelin kim? İşte tüm bu soruların detaylı cevapları, bu haberimizin devamında sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta Fatma Dalmış hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Güncelleme (12/09/2022) 12 Eylül Pazartesi günü yarışmaya dahil olan Döndü, kendi, kaynanasında beş puan aldı. Günün sonucunda 16 puanla günün birincisi ve çeyrek altını kazanan gelin oldu.

=> 12 Eylül Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları (2022)  sonucu için tıklayınız.

Geçtiğimiz hafta yarışmaya Merve ve kaynanası Hatice dahil oldu. Lakin Merve iddiasını kanıtlayamadığı için yarışmadan 9 Eylül Cuma günü elenen isim oldu. Bu hafta ise Merve’nin yerine yeni bir yarışmacı olarak Döndü dahil oldu.

Gelinim Mutfakta Döndü
Gelinim Mutfakta Döndü Kim

Merve gibi yarışmadan geldiği hafta elenmek istemeyen Döndü, iddialı olduğunu ve bunu yarışmada kanıtlayacağını dile getirdi. Döndü, bu iddiasının da sonuna kadar arkasında olduğunu dile getirdi.

“Altınlarım çok ama sizin altınlarınızı almaya geldim!” Gelinim Mutfakta Karaca

Diyerek yarışmada verilecek tüm altınlara talip olduğunu açıkladı.

Döndü Atala ve Kaynanası Münevver Atala - Gelinim Mutfakta Yeni Gelen Yarışmacılar - 12 Eylül
Döndü Atala ve Kaynanası Münevver Atala – Gelinim Mutfakta Yeni Gelen Yarışmacılar – 12 Eylül 2022

Döndü rakiplerine karşı laf söylerken, kameralardan çekinerek konuşması dikkatlerden kaçmadı. Programda kimi zaman kameralara alışamayan, kimi zaman rakiplerine laf yetiştirmekle meşgul olup, yemeklerine odaklanamayan bir çok yarışmacı, geldiği hata elendi. Bakalım Gelinim Mutfakta bu hafta yeni gelen Döndü kameralara alışıp, istediği puanları kaynanalardan ve sunucudan alabilecek mi? Bekleyip göreceğiz .

Merve’nin yerine bu hafta Gelinim Mutfakta yarışmasına yeni gelen Döndü Atala’nın tüm bilgileri alt kısımda maddeler halinde verilmiştir.

Gelinim Mutfakta Döndü Atala Kimdir

Gelinim Mutfakta Döndü Atala
Gelinim Mutfakta Döndü Atala Kim
  • 1997 Yılında dünyaya geldi
  • 25 yaşında
  • Aslen Tokatlı
  • 2021 yılında evlendi
  • 1 yıllık evli
  • Görücü üslü ile evlendi
  • 8 aylık Hamile
  • Erkek bebek bekliyor
  • İstanbul’da yaşıyor

Döndü Atala İnstagram Adresi

12 Eylül tarihinde yarışmaya dahil olan, söylemleri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Döndü’nün sosyal medya hesabı, şimdiden merak konusu oldu. İşte Döndü Atala’nın instagram adresi; @dundu_kuskaya

https://www.instagram.com/dondu_kuskaya/

Gelinim Mutfakta Döndü Atala’nın Geldiği Bölüm – 12 Eylül 2022

12 Eylül 2022 tarihinde Gelinim Mutfakta Döndü Atala’nın programa 981 bölüm de katıldı. İşte yeni gelen Döndü Atala’nın yarışmaya dahil olduğu bölüme ait video.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu