Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Dudu Akdemirbey Kimdir? Yeni Gelen Yarışmacı Dudu

8 Mart Gelinim Mutfakta Yarışmasına Yeni Gelen Dudu Akdemirbey Bilgileri

Gelinim Mutfakta Dudu Akdemirbey kim? Gelinim Mutfakta yarışmasına 8 Mart Pazartesi 2021 tarihinde yarışmaya katılan Dudu Akdemirbey Kimdir? Kaç yaşında? Aslen Nereli? Dudu Akdemirbey’in instagram adresi var mı? İnstagram adresi ne? Kısaca Bu hafta 8 Mart Pazartesi günü Gelinim Mutfakta yarışmasına yeni gelen yarışmacı Dudu Akdemirbey hakkında merak edilen tüm bilgileri bu yazımızda bulabilirsiniz.

(Güncelleme 19/04/2021) Dudu ve kaynanası 19 Nisan 2021 tarihinde yarışmaya yeniden katıldılar.

(Güncelleme 26/03/2021) Dudu Akdemirbey 26 Mart 2021 Cuma günü Seda elenmesine rağmen Dudu yarışmadan sağlık sorunları nedeniyle yarışmadan ayrılan isim oldu.

Önceki hafta Tır şoförü Nurşen ile gelini Saniye yarışmaya oldukça iddialı bir şekilde dahil oldular. Bir kaç bölümde Saniye çok iyi puanlar almayı başardı. Lakin hafta finalinde katakulli ile Zeynep’in elenmesi gereken bir yer de Saniye’nin elenmesi kafalarda büyük soru işaretlerini bıraktı.

=> Gelinim Mutfakta Hilal Özdemir hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Bu hafta Saniye’nin yerine Dudu Akdemirbey oldu. Oldukça genç olmasına rağmen elinin lezzetli olduğunu ve bu yarışmada uzun süre kalacağını dile getirdi.

Dudu Akdemirbey yarışmaya yanında keçi ile birlikte gelmesi ile dikkatleri bir anda üzerine çeken yeni yarışmacı keçiyi kime ve ne için getirdiğini şöyle açıkladı;

“Bunun adı sakız. Ben bunu size getirdim Seda hanım!” Dudu Akdemirbey

Sözleri ile Dudu yanında getirdiği keçisini Seda Sayan’a hediye etse de Seda Sayan rezidans da oturduğunu ve bakamayacağını esprili bir şekilde dile getirdi.

(Güncelleme 15/03/2021) dudu Akdemirbey geldiği ilk hafta üç çeyrek altın beş altın bilezik alarak Zeynep Kalyon Gökçe’nin elenmesinde %100 pay sahibi oldu. 

=> 8 Mart Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Bu hafta yani 8 Mart 2021 tarihinde yeni gelen Gelinim Mutfakla Dudu Akdemirbey hakkında merak edilen tüm bilgiler alt kısımda maddeler halinde verilmiştir.

Gelinim Mutfakta Dudu Akdemirbey

Gelinim Mutfakta Dudu Akdemirbey

 • 18 yaşında
 • 2003 yılında doğdu
 • Hırslı biri
 • Kendisine güveni tam
 • 1 aylık evli
 • Lise Mezunu
 • Eşi ile 2 yıl flört etti
 • Mersin da yaşıyor
 • Mersin’de doğdu
 • Eşinin Adı Samet
 • Kaynanasının Adı Nuray
 • Henüz düğün yapmadı
 • Nikahları kıyıldı
 • Yörük

8 Mart Pazartesi günü gelinim mutfakta yarışmasına yeni gelen gelin Dudu Akdemirbey oldu. Henüz 18 yaşında olan Dudu 3 ay önce evlendi. Uzun süredir programı takip ettiği için kaynanasını ikna edip programa katıldığını dile getirdi.

Pandemi sürecinde evlendiğini açıklayan Dudu eşi ile ilk tanıştığında eşinin sözlü olduğunu, bunu bildiğini ve sevmediği için çıktığını dile getirirken, kaynana Nuray oğlunun sözlüsünü çok sevdiğini, oğlunun başka biri ile çıkmaya başladığını duyunca çok üzüldüğünü açıkça dile getirdi.

Dudu Akdemirbey kimdir

Dudu Akdemirbey kimdir Gelinim Mutfakta yeni gelen yarışmacı (8 Mart 2021)

Dudu Akdemirbey; 2003 yılında Mersin da dünyaya gelmiştir. 3 ay önce evlenen Dudu 18 yaşındadır. Mersin da ikamet eden Dudu gelinim Mutfakta yarışmasının 8 Mart tarihinde katılan yeni gelini oldu.

Dudu Akdemirbey İnstagram Adresi

8 Mart ile 12 Mart tarihleri arasında kesin olarak yarışacak olan, alacağı puanlarla bir sonraki haftaya kalıp kalamayacağı belli, olmayan kaynanası Nuray ile birlikte 8 Mart 2021 tarihinde programa katılan yeni yarışmacı Dudu Akdemirbey’in instagram adresine @Dudu adresinden kendisine ve sosyal medyada paylaşımlarına ulaşabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta Dudu Akdemirbey’nin Geldiği Bölüm

8 Mart 2021 tarihinde Gelinim Mutfakta Dudu Akdemirbey’in programa geldiği 656. bölüm fragmanı alt kısımda verilmiştir. Kaynanası Nurşen ile birlikte programa katılan Dudu’nun videosu alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

6 Yorum

 1. Yeni gelin Mersinli güzelmiş Kayınvalidesi Adanalı Tarsus’ta yaşıyormuş inşAllah kazanırlar Sevdiğim Şehirden ondan çok 😊
  Mutlu oldum bakalım gelin çok genç 18 yaş inşAllah becerir yemekler i nasıl yapar merak ettim

   1. Damla öncelikle bayramın kutlu olsun. Ve geçmiş olsun Rabbim şifani versin Birazda terbiyeli ol canım
    Üçkağıtçı ne insanlarla saygılı konuşmayı öğrenmedinmi Damlacim

    1. Gonulcum disimizda senin gibi insanlar oldugu yuzunden maalesef terbiyeyi ogrenemiyoruz sizin gibiyi ornek aliyoruz. Asil sana Allah sifani versin.

     1. Ben nasıl bı insanım Allah biliyor buda bana
      Yeter Sen çokmu Safsin Teşekkür ederim Senle muhatab olmam Allah bana yeterince
      Kalp vermiş beni tanisan bu dediklerin için
      Pişman olursun Lütfen yorumuna devam et🙏
      Saygılar

 2. Hahahahahahahaha seni diger sayfada tanidim zaten onun icin dedim uc kagitciyida.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu