Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Duygu Kim? 7 Ekim Pazartesi Yeni Yarışmacı

Gelinim Mutfakta Duygu 7 Eylül 2019 Pazartesi günü Kanal D’nin sevilen yarışma programının 366 bölümde programa kaynanası Aysel hanım ile birlikte dahil oldu. 

Programı yakında takip etmeyen okurlarımız yada programın takipçileri yeni gelen Duygu hangi yarışmacının yerine geldi diye merak eden olabilir. Kısaca geçtiğimiz haftadan bahsedip Duygu kimin yerine geldiğini açıklamak istiyorum.

==>  [pembebuton]Gelinim Mutfakta Kübra[/pembebuton] kim olduğunu görmek için tıklayınız.

Geçen hafta yarışmaya Filiz ile kaynanası Yasemin programa dahil oldular. Haftanın ilk günü istediği çıkışı yakalayamayan Filiz Saklı günü puanlarında ufak bir kıpırdama olsa da hafta finalinde diğer yarışmacılardan en düşük puana olan 36 puanı alması sonucunda yarışmadan veda eden isim oldu.

==>  [pembebuton]11 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Toplam Puan Durumu[/pembebuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.7 Ekim Pazartesi Gelinim Mutfakta Duygu Yeni Gelen yarışmacıBu hafta yani 7 Ekim 2019 ile 11 Ekim 2019 hatasında programa dahil olan yarışmacı, Filiz’in masasına geldi. Filiz gibi Duygu nasıl bir performans göreceği ilk gün çok merak ediliyor. Zira geçtiğimiz hafta finalinde Filiz’in elendiği kesinleştikten sonra;

“Elif Akça: Artık güçlü yarışmacılar ile dişli yarışmacılar ile yarışmak istiyorum.”

==>  [pembebuton]10 Ekim Perşembe Gelinim Mutfakta Puanlaması[/pembebuton] sonucunda ortaya çıkan haftalık puan durumu hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Sözlerinden sonra yeni gelecek ismin ne derece güçlü olacağı oldukça merak ediliyor. Zira Elif bu sözünün arkasında duracak mı? Yoksa yeni gelen Duygu bu hafta Filiz gibi elenecek mi? Tüm bu soruları gün ve gün sizler ile paylaşırken zaman zaman da kendi düşüncelerimi konu içinde paylaşacağım. Dikkat: 7 Eylül 2019 günü Gelinim Mutfakta Duygu hakkındaki bilgiler yazının en son kısmında verdik. 

 

7 Ekim Gelinim Mutfakta Duygu Kim

7 Ekim Eylül 2019 Pazartesi günü programın 366. bölümümde Filiz’in yerine dahil olan yarışmacı, henüz nasıl biri olduğunu kanıtlayacak bir puanlamaya katılmadı. Ancak ilerleyen günlerde nasıl bir performans göreceği kesin olarak ortaya çıkacak. Yeni gelen Duygu’dan ziyade yeni kaynana Aysel hanım nasıl bir performans göstereceği bizler tarafından çok merak ediliyor.7 Ekim 2019 Gelinim Mutfakta bu hafta yarışmaya katılan Duygu ve kaynanası Aysel

=> [mavibuton]9 Ekim Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Tablosu[/mavibuton] hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Çiğdem hanım haksız puanlarına kaldığı yerden devam etmesi hem bizleri hem de diğer gelinleri çok ama çok rahatsız ediyor. 7 Ekim Gelinim Mutfakta yeni gelen Duygu’nun kayın validesi Aysel hanım acaba Çiğdem hanıma haddini bildirecek mi? Yoksa varlık gösteremeden programdan elenip gidecek mi? Hepsi ve daha fazlasını sitemizde sizler için aktaracağız.

=> [pembebuton]Gelinim Mutfakta 8 Ekim Salı Puan Durumu[/pembebuton] hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.7 Ekim Pazartesi Gelinim Mutfakta Aysel Yeni Gelen kaynana

Duygu pasif bir kişilik olmadığını Kıymet’e sarf şu sözler ile ortaya koydu;

Duygu: “İdrak edebiliyor musunuz? Bir sus da öğren.”

Duygu ile kayın validesi arasında problemlerin olduğunu gören diğer kaynanalar keşke programa gelmeden önce bu sorunlarınızı çözüp gelseydiniz diyerek tepki gösterseler de ikili arasındaki tartışma hafta boyunca devam edecek gibi duruyor. [pembetext]Not:[/pembetext] Gelinim Mutfakta yeni gelen Duygu hakkındaki tüm bilgiler hemen alt kısımda sizleri bekliyor.Gelinim Mutfakta yeni gelen Duygu ve Kaynanası Aysel hanım

Filiz’in yerine 7 Ekim 2019 Pazartesi 366. bölümde programa dahil olan hem gelin hem de kaynana hakkında elde ettiğimiz bilgileri maddeler halinde hemen alt kısımda açıkladık.

=> [mavibuton]7 Ekim Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları[/mavibuton] hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

7 Ekim Pazartesi (2019) günü yarışmaya katılan Duygu‘nun bilgileri;

 • Aslen Iğdırlı
 • 28 yaşında
 • 21 yaşında evlenmiş
 • 23 yaşında çocuk sahibi olmuş
 • 7 yıllı evli ev hanımı
 • 2 çocuk annesi
 • Kendisi Azeri
 • yarışmaya katılmayı kendisi istemiş

7 Ekim Pazartesi yarışmaya katılan Duygu’nun kaynanası Aysel kaynana hakkındaki bilgiler

 • Muhasebe şefi
 • Radyocu ve gazeteci
 • Denizli’den katılıyor
 • Antalya doğumlu 
 • Gelinin ile zaman zaman anlaşamıyor
 • Sakin bir yapısı var
 • oğluna çok düşkün birisi

Yeni gelen gelin Duygu ve kaynanası hakkında ne düşündüğünüzü yorum kısmından bizler ile paylaşabilirsiniz. 

Gelinim Mutfakta Duygu’nun Yarışmaya Geldiği Bölüm

Filiz’in elenmesinden sonra yarışmaya katılan Duygu’nun yarışmaya katıldığı 366. bölüm fragmanı (6 Ekim Eylül 2019 Pazartesi) hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu