Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Ece Gür Kimdir? Yeni Gelen Yarışmacı Ece

5 Nisan Gelinim Mutfakta Yarışmasına Yeni Gelen Ece Gür Bilgileri

Gelinim Mutfakta Ece Gür kim? Gelinim Mutfakta yarışmasına 5 Nisan Pazartesi 2021 tarihinde yarışmaya katılan Ece Gür Kimdir? Aslen Nereli? Daha önce herhangi bir yarışmaya katıldı mı? Ece Gür’ün instagram var mı? 5 Nisan Pazartesi günü Gelinim Mutfakta yarışmasına yeni gelen yarışmacı Ece Gür hakkında merak edilen bilgilerin tamamı bu yazımızda sizleri için hazırlanmıştır.

(Güncelleme 07/04/2021) Seda Gür haftanın ilk bölümünde günün birincisi olup çeyrek altının alsa da ikinci ve üçüncü bölümlerinde istediği puanları maalesef alamadı. Adım adım eleme potasına sürüklenmeye başladı. 

29 Mart ile 2 Nisan haftasında yarışmak üzere eski yarışmacılardan Esra Birinci katılmış, Esra hafta sonuna kadar harika puanlar alınca yaklaşık 7 aydır yarışan Aysun Kuşatan elenmişti. Bu hafta Aysun Kuşatan2ın yerine programa Ece Gür ve kaynanası Sevda yarışmaya katıldı.

=> Gelinim Mutfakta Gönül Harşitlioğlu hakkında bilgi almak için tıklayınız.  

Güçlü yarışmacı Aysun2un gitmesi ile Ayten ve Esra’nın güç dengesinden kıyasıya yarışacağı bu hafta kendisini kanıtlamak, bilezikleri almak isteyen Ece ilk günden elinin lezzetini kanıtlamanın peşinde olacak.

Ece Gür gelinim Mutfakta yeni yarışmacı ve Kaynanası Sevda
Ece Gür Resmi

Seda Sayan yeni yarışmacıları anons ettiğinde ekstra bilgi verip Ece’nin aşçı olduğunu özellikle belirtmiştir. Esra ise “Ben sadece Gülerim” sözleri ile rakibini küçümserken Ece’nin kaynanası ise aynen şöyle dedi;

“Son gülen iyi güler!” Ece Gür’ün Kaynanası Sevda

Sevda gelini Ece Gür’ün aşçı olduğunu ve yemekleri ile gündem olacağını, kendisini yemekleri ile kanıtlayıp güçlü yarışmacılarını bir bir eleyeceğini iddia etti.

5 Nisan 2021 tarihinde yeni gelen Gelinim Mutfakla Ece Gür alaylı değil, bu işin okulunu okuduğunu, gelinlere kendisinin kanıtlayıp altın listesinde zirveye adım adım tırmanacağını iddia etti.

=> Gelinim Mutfakta 5 Nisan Pazartesi Puanları sonucunu görebilmek için tıklayınız.  

Gelinim Mutfakta Ece Gür

Gelinim Mutfakta Ece Gür Resmi
Gelinim Mutfakta Ece Gür – 5 Nisan yarışmacısı
 • Kendisi aşçıdır
 • Aşçı olarak çalışmıştır
 • Daha önce başka yarışmada yer almadı
 • 22 yaşında
 • Kocaeli’nde yaşıyor
 • Henüz Nişanlı
 • 5 aydır nişanlı
 • Kaynanası Almanya da yaşıyor
 • 1999 yılında doğdu
 • İzmir kız meslek lisesi aşçılık bölümünden mezun oldu
 • Ailesi İngiltere de yaşıyor
 • Ağustos da evlenecek
 • Eşi Müzisyen

5 Nisan 2021 tarihinde yarışmaya kaynanası Sevda ile birlikte katılan Ece Gür oldu. Aşçı olduğunu ve yemekleri ile gündem olmaya geldiğini, altın listesinde adım adım zirveye tırmanmaya geldiğini sözlerine ekleyene Ece, güçlü rakiplerini eleyeceğini sözlerine ekledi.

Ece Gür kimdir

Ece Gür; 1999 yılında Kocaeli’nde dünyaya gelmiştir. Aşçılık mesleğine gönül veren Ece 5 ay önce Sevda2nın oğlu ile nişanlanmıştır. Aslen 5,5 yıldır nişanlısı ile görüştüğünü, yeni yılda evliliğe giden ilk adımı atmıştır.

Ece Gür İnstagram Adresi

5 Nisan ile 9 Nisan tarihinde yarışmaya katılan Ece Gür’ün İnstagram adresi ; @eceegrr adresinden yarışmacıya ulaşabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta Ece Gür’ün Geldiği Bölüm

5 Nisan 2021 tarihinde Gelinim Mutfakta Ece Gür’ün programa geldiği 676. bölüm fragmanı alt kısımda verilmiştir. Kaynanası Sevda ile birlikte programa katılan Seda’nın videosu alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

 1. Ece’nin kayınvalidesi Sevda hanım çok. konuşur kendisini savunur Ama Ece Aşçıyım. diyor yemeğini savuna bilmiyor
  Çok sakin Daha yeni olduğu için mi böyle yoksa Bugün sesi az çıktı Birşeyde dikkatimi çekti Ayten oynuyor onun
  taklidini yapmak istiyor Ona bakarak dans ediyordu İlk gelenlere cesurladırmak için çeyreği verirler Gerisi gelmez inşAllah hiç sevmedim yenileri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu