Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Eda Kök Kimdir? 8 Kasım Yeni Gelen Yarışmacı Tiktok Fenomeni Çıktı!

Gelinim Mutfakta Eda Kök kim? 8 Kasım 2021 Pazartesi Gelinim Mutfakta yeni gelen yarışmacı Eda Kök Kimdir? Eda Kök aslen nereli? Bu hafta gelinim mutfakta yarışmasına yeni gelen gelin Eda Kök Tiktok fenomeni mi? Eda Kök’ün instagram adresi ne? Eda Kök kaç yaşında? İşte merak edilen tüm bu soruların detaylı cevaplarını 8 Kasım Pazartesi Gelinim Mutfakta yarışmasına yeni gelen Eda Kök hakkında ki merak edilen tüm bilgiler alt kısımda verilmiştir. 

=> Gelinim Mutfakta Zehra Tosbıyık hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Geçtiğimiz hafta Damla’nın yerine yarışmaya dahil olan ve 1 Kasım ile 5 Kasım haftasında yarışan Havvanur, 5 Kasım Cuma günü rakiplerine kıyasla en düşük puanları almasından dolayı yarışmadan elenen isim oldu.

=> Gelinim Mutfakta 8 Kasım Pazartesi Puanları sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Eda Kök ile Kaynanası Hatice Kök - 8 Kasım Gelinim Mutfakta Yeni Gelen Yarışmacılar
Eda Kök ve Kaynanası Hatice Kök

Bu hafta yani 8 Kasım 2021 tarihinde geçtiğimiz hafta elenen Havvanur’un yerine bu hafta yarışmaya tiktok fenomen, Eda Kök dahil oldu. İnstagram hesabında 277.000 Takipçisi bulunan Eda Kök, elinin lezzetini kanıtlamak, yarışmadaki beş bileziği kazanmak için geldiğini ifade etti.

Bu hafta yani 8 Kasım ile 12 Kasım 2021 haftasında Havvanur’un yerine programa dahil olan ve tiktok fenomeni olan Eda Kök yarışmadaki iddiasını şu sözlerle ifade etti. İşte Eda’nın sarf ettiği o sözler;

“Yaren seni göndermeye geldim!” Gelinim Mutfakta Eda Kök

Sözleri ile Eda Kök, Yaren’in göndermeye geldiğini ifade ederken, Aslıhan’da Eda’ya destek vermesi dikkatlerden kaçmadı.

Bu hafta (08/11/2021) yarışmaya katılan Tiktok fenomeni Eda Kök hakkında merak edilen bilgiler alt kısımda maddeler halinde açıklanmıştır.

Gelinim Mutfakta Eda Kök

Gelinim Mutfakta Eda Kök
Gelinim Mutfakta Eda Kök
 • 1994 yılında doğdu
 • İstanbul da yaşıyor
 • Eşinin Adı Mustafa
 • 9 yıllık evli
 • 2012 yılında evlendi
 • Tik-tok fenomeni
 • Bekarlığında Eczanede çalıştı
 • 2 çocuk annesi
 • 27 yaşında
 • Aslen Tekirdağlı
 • 1,55 boyunda

Gelinim Mutfakta Eda Kök; 8 Kasım 2021 tarihinde yarışmaya kaynanası Hatice Kök ile biberlikte dahil oldu. Programa düğüne gider gibi topuklu ayakkabı giyerek gelmesi dikkatlerden  kaçmazken, topuklu ayakkabı giymesini kaynanası Hatice Kök’ün istediğini ifade etti.

Eda Kök Kimdir

Eda Kök; 1994 yılında İstanbul da doğdu. Aslen Tekirdağlı oklan 27 yaşında iki çocuk annesi olan Eda 9 yıllık evlidir. Evlenmeden önce İstanbul’da Eczanede çalışmıştır. Şimdiler de Tiktok fenomeni olan Eda Kök’ün sosyal medyada 277.000 takipçisi bulunmakta.

Eda Kök Kimdir - Tiktok Fenomeni - Gelinim Mutfakta Yarışmacısı
Tiktok Fenomeni Eda Kök

8 Kasım 2021 tarihinde Havvanur’un yerine gelen Eda, iddialı ve elinin lezzetine güvendiğini ifade ederken, kaynanası ile yaşadığı sıkıntıları aktardığı anlarda dikkatleri üzerine çekti.

Eda Kök İnstagram Adresi

8 Kasım 2021 tarihinde Havvanur Karabuğday’ın yerine dahil olan Eda Kök instagram adresi çok merak edildi. Tiktok fenomeni olan Eda Kök’ün instagram adresi ve bilgileri alt kısımda verilmiştir.

Gelinim Mutfakta Eda Kök’ün instagram adresi; @Edakök59 adresinde ulaşabilirsiniz.

Eda Kök, kızı ve ailesi ile Tiktok da yaptığı paylaşımlarla kısa sürede beğeni kazandıkları. Şu an Tiktok da 2.7 milyon takipçisi bulunmakta.

Gelinim Mutfakta Eda Kök’ün Geldiği Bölüm – 8 Kasım 2021

8 Kasım 2021 tarihinde Gelinim Mutfakta Eda Kök’ün programa 796 bölüm de katıldı. İşte yeni gelen Eda Kök’ün yarışmaya dahil olduğu bölüme ait video.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu