Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Edanur Ayan Keser Kimdir?

Gelinim Mutfakta Edanur Ayan Keser kim? 9 Mayıs 2022 Pazartesi Gelinim Mutfakta yarışmasına yeni gelen gelin, Edanur Ayan Keser Kimdir? Edanur Ayan Keser aslen nereli? Kaç yaşında? Kaç yıllık evli? Edanur Ayan Keser’in instagram adresi ne? 9 Mayıs Pazartesi Gelinim Mutfakta yarışmasına dahil olan Edanur hakkında ki merak edilen tüm bilgiler, bu haberimiz de sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta Selma Kimdir 23 Mayıs 2022 sonucu öğrenmek için tıklayınız.

Güncelleme (10/05/2022) 9 Mayıs Pazartesi günü yarışmaya Edanur Ayak Keser kaynanası Gülten ile birlikte dahil oldu. Edanur kendi kaynanasından 4 puan alırken, ilk gün 14 puanla günü üçüncü sırada bitirdi.

Geçtiğimiz haftaya Gözde rakiplerine kıyasla en düşük puanları alan gelin olmasından dolayı yarışmadan elenen isim oldu. Bu hafta Gözde’nin yerine yarışmaya Edanur dahil oldu.

=> Gelinim Mutfakta 9 Mayıs Pazartesi Puanları sonucu öğrenmek için tıklayınız.

Edanur Ayan Keser ve Kaynanası Gülten - Gelinim Mutfakta yeni gelen yarışmacılar
Edanur Ayan Keser ve Kaynanası Gülten – Gelinim Mutfakta yeni gelen yarışmacıların Resmi

Son zamanlarda yeni gelen yarışmacıların elenerek gitmesinden dolayı, Edanur yarışmada kalıcı isimler arasında girmek, güçlü isimleri elemek için geldiğini şu sözlerle ifade etti.

“Kendime güveniyorum! Altınları almaya geldim” Gelinim Mutfakta Edanur Ayan Keser

Sözleri ile Edanur Ayan Keser, yarışmaya hem altın kazanıp, hem de eskileri yarışmadan göndermek istediğini dile getirdi

Bu hafta (09/05/2022) yarışmaya katılan dahil olan Edanur Ayan Keser hakkında merak edilen tüm bilgiler, alt kısımda maddeler halinde açıklanmıştır.

Gelinim Mutfakta Edanur Ayan Keser Kimdir

Gelinim Mutfakta Edanur Ayan Keser Kim
Gelinim Mutfakta Edanur Ayan Keser
  • 1996 yılında doğdu
  • 2022 yılı itibari ile 26 yaşında
  • Aslen Karabüklü
  • 3 yıllık evli
  • Safranboluda yaşıyor
  • Henüz çocuğu yok
  • 2019 yılında evlendi
  • Çiçek ve Peyzaj dükkanı vardı
  • Şu an çalışmıyor
  • Ev hanımı

Gelinim Mutfakta Edanur Ayan Keser; 9 Mayıs 2022 tarihinde yarışmaya kaynanası ile birlikte dahil olan yarışmacı oldu. Elinin lezzetine kanıtlamak, bilezik ve çeyrek altın almak için yarışmaya dahil olan Edanur, yarışmada kalıcı olmak istiyor.

Edanur Ayan Keser Kimdir

Edanur Ayan Keser Kim
Edanur Ayan Keser

Edanur Ayan Keser; 1996 yılında Karabük ilinde dünyaya gelmiştir. 2022 yılı itibari ile 26 yaşında olan Edanur, 2019 yılında evlenmiştir. Şu an 3 yıllık evli olan Edanur Ayan Keser’in henüz çocuğu yok. Bir dönem Çiçek ve Peyzaj dükkânı işletmiştir.

Edanur Ayan Keser İnstagram Adresi

9 Mayıs 2022 tarihinde yarışmaya katılan Edanur Ayan Keser instagram adresi: @Edanur adresinden ulaşabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta Edanur Ayan Keser’in Geldiği Bölüm – 9 Mayıs 2022

9 Mayıs 2022 tarihinde Gelinim Mutfakta Edanur Ayan Keser’in programa 926 bölüm de programa dahil oldu. İşte yeni gelen Edanur Ayan Keser’in yarışmaya dahil olduğu bölüme ait video.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu