Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Elif Durukan Kimdir? [Gelinim Mutfakta Yeni Gelen Yarışmacı Elif Durukan]

Gelinim Mutfakta Elif Durukan Kimdir? 11 Nisan ile 15 Nisan haftasına yarışacak yeni gelin olarak programa dahil olan Elif kaç yaşında? Nerede yaşıyor? Evli mi? Kaç yıllık evli? Gelinim Mutfakta Elif aslen nereli? soruların cevapları bu haberimiz de sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta Bahar Kula Kimdir öğrenmek için tıklayınız.

Güncelleme (13/04/2022) Elif ve kaynanası Ayla 13 Nisan Çarşamba günü hastalık sorunlarını öne sürerek yarışmadan ayrıldılar. 

Güncelleme (12/04/2022) Elif Durukan 12 Nisan Salı günü (-10) puan ceza aldı. Buda yarışma tarihinde en düşük puanı alan isim oldu. İlk defa bir gelin, bir önceki puanlarının gerisine düştü.

Gelinim Mutfakta yarışmasında Elif -10 puan ceza aldı

Güncelleme (12/04/2022) 11 Nisan Pazartesi günü yarışmaya dahil olan Elif Durukan, kendi kaynanasından 4 puan alırken, toplamda 14 puanla günü üçüncü sırada bitirdi.

=> 11 Nisan Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

8 Nisan 2022 tarihinde rakiplerine kıyasla sadece bir puan farkla az alan Öykü ve kaynanası Gülümler yarışmadan elenen isim olurken, popüler yarışmacı Damla ve kaynanası Nuray da yine yarışmada kalmayı başardı.

Gelinim Mutfakta Elif ve Kaynanası Ayla
Gelinim Mutfakta Elif ve Kaynanası Ayla Resmi

Bu hafta yani 11 Nisan 2022 Pazartesi günü Gelinim Mutaya yarışmasına yeni gelen imsim merak edildi. Bu hafta yarışmaya daha önce hiç yarışmayan ismin seçilmesi, Yeşim, Miyase ve Damla üçlüsünü bozmak istemediklerinin bir sonucu olarak değerlendirilirken, Sosyal medyada şu şekilde yorumlar yapıldı.

“Bu hafta yarışmaya gelen Elif, güçlü ve popüler yarışmacılara göre çok zorlanacak. Yönetim bunları kaybetmek istemiyor!”

Sözleri ile yeni gelen yarışmacının, adeta geldiği hafta eleneceğini ima ederken, gözler bu hafta yarışmaya dahil olan Elif ile kaynanası Ayla’nin yarışmadaki performansına çevrildi.

Bu yazımızda 11 Nisan 2022 tarihinde Gelinim Mutfakta yarışmasında dahil olan Elif’in tüm bilgileri, hemen alt kısımda maddeler halinde verilmiştir.

Gelinim Mutfakta Elif  Durukan Kimdir

Gelinim Mutfakta Elif  Durukan Kim
Gelinim Mutfakta Elif  Durukan
  • 1993 yılında doğdu
  • İstanbulda yaşıyor
  • 29 yaşında
  • Aslen Samsunlu
  • 5 yıllık evli
  • 2017 yılında evlendi
  • 3,5 yaşında oğlu var
  • Bir çocuk annesi
  • Kozmetik sektöründe Mağaza müdürlüğü yaptı
  • Şimdilerde Çalışmıyor

Öykü’nün yerine Gelinim Mutfakta yarışmasına dahil olan Elif, yarışmayı uzun süredir izleyen ve yarışmada olmak isteyen isim olarak dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. İddiasını ve elinin lezzetini kanıtlamak, yarışmada kalıcı isimler arasında girmek isteyen Elif, iddiasını şu sözlerle dile getirdi.

“Bilezikleri almaya, eskileri göndermeye geldim!” Gelinim Mutfakta Elif

Sözleri ile Elif yarışmada adını duyurmak, elinin lezzetini kanıtlamak istediğin, bu haftadan itibaren de bilezikleri almak istediğini dile getirdi. Eski yarışmacıları ise yeni gelen Elif’in yarışmada kalıp kalamayacağını, bugün ve sonraki günler alacağı puanlara bağlı olduğunu bildiği için yeni gelenin üzerine baskı kurmaları dikkatlerden kaçmadı.

Elif Durukan Kimdir

Elif Durukan Kim
Elif Durukan

Elif Durukan; 1993 yılında samsun ilinde dünyaya gelmiştir. Aslen Samsunlu olan Elif 29 yaşındadır. 2017 yılında evlenmiştir. Şimdiler de 5 yıllık evli 3,5 yaşında bir oğlu var. İstanbul ilinde ikamet ediyor

Gelinim Mutfakta Yeni Gelen Yarışmacısı Elif’in İnstagram adresi

Geçtiğimiz hafta diskalifiye olan Hasret’in yerine cuma günü Öykü ve kaynanası dahil olmuş, onlarda bir hafta sonra yarışmadan elenmişti. Şimdi bu hafta Öykü2nünü yerine Elif ile kaynana Ayla yarışmaya bu hafta yeni gelen isimler oldu.

Gelinim Mutfakta yarışmasına dahil olan yeni gelinlerin sosyal medyada hesabı özellikle merak edilmekte. Bu işte bu hafta yarışmaya dahil olan Gelinim Mutfakta Elif’in instagram adresi: @Elif hesabından yarışmacıya ulaşabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta Elif ve Kaynanası Ayla’nın Geldiği Bölüm

8 Nisan Cuma günü bir puan farkla elenen Öykü’nün yerine bu hafta 11 Nisan ile 15 Nisan haftasına yarışacak yeni gelin olarak programa dahil olan Elif’in, programa adım attığı ilk ana ait video hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu