Gelinim Mutfakta Elif Kim? Kaynanası Çiğdem Nereli? 9 Temmuz Pazartesi

Gelinim Mutfakta Elif kim nasıl biri olduğunu ayrıca yarışmaya Elif’in kaynanası Çiğdem’in nereli olduğunu açıklayacağız. Ayrıca bu gün yarışmaya dahil olan Elif kaynanalardan kaç puan aldığını en alt kısımda vereceğiz.

Gelinim Mutfakta Elif Kim 9 Temmuz Pazartesi

Yaklaşık dört ay önce kanal d ekranlarında başlayan Gelinim mutfakta yarışma programında her hafta pazartesi yeni bir yarışmacı dahil olurken her cuma kaynanalardan en az puanı alan gelin yarışmaya veda ediyor. Hafta başından itibaren kaynanalardan en çok puanı alan gelin adayı ise cuma günü yapılan haftanın finalinde beş altının sahibi oluyor. 19 Ekim Pazartesi Gelinim Mutfakta  Yeni Elif geldi. Ancak gelen elif başka bir Elif olduğu için botuna tıklayıp görebilirsiniz.

Geçtiğimiz hafta yarışmadan Tuğba ile kaynanası Rukiye hanım elendi. Yerine ise kim geldi? Eski bir yüz mü yoksa yeni bir yarışmacı mı dahil oldu? Tüm bunları tek tek cevaplayacağız. Gelinim mutfakta 9 temmuz pazartesi fragmanına baktığımızda yeni gelin ve kaynananın yüzlerini buğulu göstermesi akıllara eski bir yarışmacı geldiği akıllara geldi. Şimdi tüm bunları cevaplayacağız.

Geçtiğimiz hafta yarışmada bireysellikten ziyade bir gruplaşmanın hakim olduğunu gördük. Cansu, sessiz sakin olan Şebnem ile iyi ilişkiler içerisinde olurken Özlem ile Tuğba her ne kadar bir birlerini çok sevmese de şartlar Tuğba ile Özlem’i bir araya getirdi. Ancak cuma günü yapılan elemede Cansu’ya karşı kan kaybetti ve Tuğba elendi. Gelecek kişi Özlem’in yanında olursa bu denge devam eder. Bakalım Gelinim mutfakta 9 temmuz yeni gelen gelin Başak gibi bireysel mi takılacak? Yoksa Özlem ile birlik olup bu dengeyi koruyacak mı?

Fragmanı izlediğimde Cansu’nun çok heyecanlandığını gördüm. bu da gelen kişini Cansu’nun tarafında yer tutabileceği akılara geliyor. Özlem bakalım her cephede savaşabilecek mi? Genel olarak gelinim mutfakta yarışmadaki dengeleri anlattık. Şimdi gelinim mutfakta Elif kim olduğunu anlatacağız. Tabi bu bilgileri yarışmacının verdiği bilgiler çerçevesinde olacak.

Gelinim Mutfakta altınları kim kazandı (Gelinim Mutfakta kim elendi ) Resim 1

9 Temmuz pazartesi yarışmaya dahil olan Elif aslında yarışmadan işi gereği kendi isteği ile ayrılmıştı. Hatice de elendiği hafta Elif’in yarışmadan çekilmesi nedeni ile yeniden yarışmaya dahil olmuştu. Ancak bu gün yani 9 temmuz pazartesi günü yarışmaya yeniden dahil olan Elif ve kaynanası yeniden gelinim mutfakta yarışmacısı oldu. Hem kendileri istediği hem de seyirciler de yeniden katılma istediği için yeniden yarışmaya dahil oldu. 18 Haziran yarışmaya dahil olan Elif kendi isteiği ile ayrılmıştı 9 temmuz yeniden gelinim mutfakta yarışmacısı oldu.

Gelinim Mutfakta Elif’in Yarışmaya Katıldığı 86. Bölüm Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Etiketler:
Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın